18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Ech te bąbelki!
de_Sade • 2019-08-10, 22:33
Trzeba tego pilnować jak oka w głowie! Dziecko przygniecione marmurowym blatem, Chiny.

Zgłoś
Avatar
~Beny 2019-08-10, 22:52 18
Nie dość, że madka, to jeszcze refleks szachisty.
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-08-10, 23:06 9
~Beny napisał/a:

Nie dość, że madka, to jeszcze refleks szachisty.



I cucenie przez noszenie. Chuj wie, może kręgi tylko lekko pogruchotane, a nerwy całe? Ponosze se, jeśli go odratują, to już nie będzie mi tak uciekał!
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-08-10, 23:13 3
Ziomek zaczął napierdalać stolik, bo z 500+ zrobiło się 0
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-08-10, 23:27 27
de_sade napisał/a:

I cucenie przez noszenie. Chuj wie, może kręgi tylko lekko pogruchotane, a nerwy całe? Ponosze se, to jeśli go odratują, to już nie będzie mi tak uciekał!



no prosze a Ty bys wyciagnal jakis jebany kolnierz ortopedyczny, szyny i kurwa lasery. Ogrodzilbys teren tasma ostrzegawcza i rozstawil na dachu snajperow.

moze sie zdziwisz ale w trudnych sytuacjach ludzie robia rozne rzeczy - rzucaja sie na pitbulla z reklamowka z biedry, lapia samobojcow skaczacych z 10 pietra lub wskakuja do do wody by kogos ratowac.

Moze sie kurwa mocno zdziwisz ale jak dziecko przypierdoli to leci do rodzicow po buziaka by nie bolalo. Myslisz, ze ktos zostawilby dzieciaka wyjacego z bUlu na podlodze - a niech chuj lezy bo moze kregi pogruchotane?

Bierzesz dziecko w ramiona, gdzie sie czuje bezpieczne, gdzie nawet w najgorszej sytuacji potrafi znalezc schronienie itd. wiec... long story short :

jesli twoim najwiekszym przezyciem byla wycieczka do sosnowca to sie nie wypowiadaj bo moze jakbys tam siedzial to zamiast pomoc - poprostu bys sie zesral. Nie wiesz - nie menderkuj
Zgłoś
Avatar
p................e 2019-08-10, 23:37
A taki był piękny... ten marmur
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-08-11, 0:07 17
Dzisiaj napisał/a:

no prosze a Ty bys wyciagnal jakis jebany kolnierz ortopedyczny, szyny i kurwa lasery. Ogrodzilbys teren tasma ostrzegawcza i rozstawil na dachu snajperow.
moze sie zdziwisz ale w trudnych sytuacjach ludzie robia rozne rzeczy - rzucaja sie na pitbulla z reklamowka z biedry, lapia samobojcow skaczacych z 10 pietra lub wskakuja do do wody by kogos ratowac.
Moze sie kurwa mocno zdziwisz ale jak dziecko przypierdoli to leci do rodzicow po buziaka by nie bolalo. Myslisz, ze ktos zostawilby dzieciaka wyjacego z bUlu na podlodze - a niech chuj lezy bo moze kregi pogruchotane?
Bierzesz dziecko w ramiona, gdzie sie czuje bezpieczne, gdzie nawet w najgorszej sytuacji potrafi znalezc schronienie itd. wiec... long story short :
jesli twoim najwiekszym przezyciem byla wycieczka do sosnowca to sie nie wypowiadaj bo moze jakbys tam siedzial to zamiast pomoc - poprostu bys sie zesral. Nie wiesz - nie menderkuj



Ależ oczywiście- skoro Ty jesteś panikarzem-szkodnikiem, to wszyscy muszą tacy być!
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-08-11, 0:19
To dziecko z pewnością nie płakało...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2019-08-11, 7:56 3
a gość ma wyjebane na wszystko
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2019-08-11, 9:00
Marmur to by się tak nie posypał kolego.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-08-11, 10:04
Jakieś info co z dzieciakiem? Jak dla mnie małe szanse na przezycie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-08-11, 11:24 2
de_sade napisał/a:

I cucenie przez noszenie. Chuj wie, może kręgi tylko lekko pogruchotane, a nerwy całe? Ponosze se, jeśli go odratują, to już nie będzie mi tak uciekał!



Przy tym jak ten dzieciak przecieka to akurat stan kręgów jest na 2gim planie.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-08-11, 11:43
de_sade napisał/a:

Ależ oczywiście- skoro Ty jesteś panikarzem-szkodnikiem, to wszyscy muszą tacy być!



Tak ty bys pokazal swoje doswiadczenie z internetu...
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-08-11, 12:32
mógł być ładny head off ehh
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-08-11, 12:38
MaszSziwe? napisał/a:

Marmur to by się tak nie posypał kolego.



Też tak na początku napisałem, a później edytowałem,bo jednak to nie blat się tak posypał. Coś musiało być na nim.

Dzisiaj napisał/a:

Tak ty bys pokazal swoje doswiadczenie z internetu...



Nie tylko jesteś wrażliwy, ale jeszcze potrafisz wróżyć z monitora i mówić co kto zrobi, chociaż byś w życiu człowieka nie widział na oczy. TAK, TY WIESZ I NA PEWNO MASZ RACJĘ! A opanowani ludzie to tylko na filmach. Oczywiście nie ma całkowitej pewności jak ktoś sobie poradzi w ekstremalnej sytuacji, ale takie przepychanki i ssanie z palca na temat innych są dziecinne( co zresztą współgra tym, jak sobie wyobrażasz właściwe postępowanie wobec poszkodowanego).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie