18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Magnic 2013-05-27, 10:57 7

Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-05-27, 11:10
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Magnic 2013-05-27, 11:31
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
LICH0 2013-05-27, 11:31
Dobra reklama srajfona
Zgłoś
Avatar
burn1878 2013-05-27, 11:37 18
Przecież współczesna edykacja to zwykła indokrynacja.Jesteśmy tresowani od małego jak zwierzęta,mamy być posłyszni,słuchać poleceń i bez zastanowienia je wykonywać.Do tego zdolności indywidualne są tłumione,każdy ma być równy.Zakaz własnej interpretacji,przemyśleń gdzie wszyscy muszą myśleć jednakowo.Przytłaczają nas od małego masą nieistotnego gówna,które skutecznie zabija w wielu chęć do poznania świata i odnalezienia w tym wszystkim jakiegoś własnego sensu.
Popędzają,obrzucają obowiązkami-jak to sami nazywaja,aby człowiek jak najwięcej robił i jak najmniej myślał..
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-27, 11:51 15
Dlatego ja swoje 12 lat w szkole uwazam za totalnie stracone. Swoje najwieksze sukcesy, pasje i doswiadczenie zawdzieczam internetowi i ksiazkom (nie tym szkolnym), bo tylko tam znalazlem przydatne informacje.
Nie od dzis powtarzam, ze szkola przeksztalca czlowieka w niewolnika. Zyjemy w epoce informacji , gdzie by je uzyskac nie potrzebujemy nauczyciela, zreszta co to za nauczyciel, skoro nie moze byc naszym mentorem gdyz ograniczaja go godziny pracy i zakres obowiazkow narzuconych przez system...
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2013-05-27, 11:58 3
Człowiek rodzi się mądry, ale chodzi do szkoły i głupieje.
Zgłoś
Avatar
sarumo 2013-05-27, 12:14 1
To naprawdę bardzo smutne. System edukacji z założenia nie tylko bardzo spłyca życie człowieka, lecz niemal je również odbiera. Własnym dzieciom nigdy nie pozwoliłabym zostać kolejnymi niewolnikami systemu, bo teraz jest źle, a wszystko idzie ku gorszemu.
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-05-27, 12:18
to wszystko ma na celu zrobienie z nas szarej masy, latwej do sterowania przez media i rzady. zeby nikt nigdy nie probowal sie sprzeciwiac.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-05-27, 12:22 1
z perspektywy czasu ciesze się ze miałem wyjebane na szkole i wkuwanie głupot

wiecie, to nie jest tak że Ci którzy tworzą system edukacji na siłę chcą nas ogłupić:

to jest tak że ONI są skrzywdzeni i skrzywieni przez system edukacji, ograniczeni, niekreatywni, ślepi, odseparowani od dzisiejszych czasów - NIE MAJĄ zielonego pojęcia jak wygląda dzisiejsza młodzież, co uważają, co myślą. Siedzą debile zamknięci w biurach i wydaje im się że mają racje.

Co więcej większość nauczycieli to kobiety, tępe baby które nie potrafią myśleć kreatywnie tylko ODTWÓRCZO, potrafią NAUCZYĆ SIĘ jednej czynności i ją powtarzać a nie doskonalić - tak kobiety, powiedzmy to otwarcie.

strasznie mnie to wkurwia, strasznie.
Zgłoś
Avatar
mazi 2013-05-27, 12:24
akcja od 11.40 ..
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-05-27, 13:04 2
Kiedyś miałem masę zainteresowań: archeologia, zastosowanie matematyki w przemyśle, astronomia, chemia, grafika komputerowa. A potem poszedłem na studia...
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-05-27, 13:16
kuropatwa121 napisał/a:

@Magnic. jeżeli próbowałeś być sarkastyczny i nie widzisz problemu we współczesnej organizacji świata to powiem Ci krótko - WYPIERDALAJ.
Autor postu dostał ostrzeżenie....



Dobra aż mi się wierzyć nie chce, że taki idiota dostał piwa. Nie dość, że spierdolił mi dzień tymi oszczerstwami to jeszcze jest popierany.
Zgłoś
Avatar
elvis02 2013-05-27, 13:33 2
@Magnic. A Ty szanowny kolego napisałeś coś wartościowego, oraz wnoszącego coś do dyskusji? Dwa gify, które miały nas o czymś poinformować? Zmusić do refleksji? Nie wydaje mi się.
W takim razie jesteś najlepszym przykładem tego o czym mówi autor filmu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie