18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Edukacja Kanada
C0C0JUMBO • 2022-01-16, 15:36

Tak uczą wyobraźni pieszych... No ciekawe czy działa...

2022-01-16, 15:57
Zajebiste ,takie coś powinno być w każdym mieście w Polsce .
To jest postępowy zachód a nie tolerancja na dziwadła zLGBT

2022-01-16, 16:53
Myślicie że mogło by to przejść w takiej np. Rosji??

2022-01-16, 17:08
Kielu napisał/a:

Myślicie że mogło by to przejść w takiej np. Rosji??



A kogo k***a rosja interesuje...? :kawa:

2022-01-16, 17:32
Szkoda że ich rzeczywiście nie pie**olnął samochód heh
Dobre

2022-01-16, 17:47
kanada, kolejny kraj lewackich zjebów

2022-01-16, 17:57
notak napisał/a:

kanada, kolejny kraj lewackich zjebów



cały świat staję sie lewacki i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Wszystko wywraca się do góry nogami tzn. lewe jest prawe, biały jest czarnym, a czarny jest traktowany jak biały, jest więcej pedalstwa niż heteroseksualizmu, kobiety są męzczyznami, a faceci kobietami, faceci pracują w damskich zawodach, a baby w męskich itd. Ten świat był już żałosny jak na niego przyszedłem, ale teraz już to wszystko przekracza zdrowy rozsądek - nie ma go.

2022-01-16, 18:03
Oring napisał/a:

cały świat staję sie lewacki i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Wszystko wywraca się do góry nogami tzn. lewe jest prawe, biały jest czarnym, a czarny jest traktowany jak biały, jest więcej pedalstwa niż heteroseksualizmu, kobiety są męzczyznami, a faceci kobietami, faceci pracują w damskich zawodach, a baby w męskich itd. Ten świat był już żałosny jak na niego przyszedłem, ale teraz już to wszystko przekracza zdrowy rozsądek - nie ma go.



Co wy k***a z tym lewactwem? Temat dotyczy edukacji pieszych a wy pełny wysryw o lewactwie. Świata nie zmienisz, ale przez ciągłe zwracanie uwagi na to wszystko jeszcze promujesz te zachowania. Jebnij się w łeb jeden z drugim...

2022-01-16, 18:25
Fajnie jakby tak ktoś dymał kobitkę, albo jak kto lubi faceta i wtedy powinno nastąpić jebnięcie :)

2022-01-16, 18:26
Dorośli ludzie a zdziwieni, że jak ich srogo pie**olnie samochód to będzie lipa. Czy to nie w Kanadzie rządzący nakłaniają obywateli, aby ci uprawiali seks w maseczce? Naród debili.

2022-01-16, 18:57
C0C0JUMBO napisał/a:

Co wy k***a z tym lewactwem? Temat dotyczy edukacji pieszych a wy pełny wysryw o lewactwie. Świata nie zmienisz, ale przez ciągłe zwracanie uwagi na to wszystko jeszcze promujesz te zachowania. Jebnij się w łeb jeden z drugim...



kiedyś też się śmiałem ,
z podobnych bzdur,
30 lat temu

a reszta to życie i wnioski

myślę, że trzeba zwracać uwagę na zj***nie

na prowokacje również, choć na tym portalu są dość nikłe i słabe,
bez obrazy dla adminów

2022-01-16, 20:48
To są opłaceni statyści, nie żadni przypadkowi przechodni

2022-01-16, 21:22
Nas uczy Sadistic, jak ruskie wejdą i będą Nas patroszyć pomyślimy o Manaus i będzie lżej na duszy :)

2022-01-17, 09:56
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A kogo k***a rosja interesuje...?



Nie wiem, może Putina czy coś.