18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
Avatar
Thunbi 2015-04-24, 23:27 2
Nie wiem, jakoś ten film wydaje mi się nieprawdziwy.
Skoro już nagrali egzekucję chłopa, żeby pokazać światu, że się nie pierdolą z nikim, to czemu urwali ją w najlepszym momencie?
Pewnie dlatego, że moment śmierci w płomieniach ciężko zagrać, bez uszczerbku dla zdrowia aktora.
Zgłoś
Avatar
boowa1986 2015-04-24, 23:48 18
to mój pierwszy komentarz, ale już kurwa nie wytrzymałem, oglądam sadistica od dawna, ale miarka się przebrała. Grzegorz C. jesteś kurwa skończonym pierdolonym idiotą, nie da się z takim pół-debilem polemizowac bo zawsze ma jakieś ale. Co za wypierd społecześntwa.
Zgłoś
Avatar
mucha86 2015-04-24, 23:53 3
możliwe że nie prawdziwy. nie zmienia to faktu, że te ochotnicze bataliony to banda upowskich morderców. co oni potrafią to przypominam o odessie i co tam się działo.
Zgłoś
Avatar
j................x 2015-04-25, 0:00
pan Grzegorz nie jest idiotą w Petersburgu istnieje specjalny oddział do wojny internetowej, mają ludzi na każdy kraj jedyne czym się zajmują to sianie prorosyjskiej propagandy
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-04-25, 0:32 7
Grzegorz.C napisał/a:

@up
Niech zgadnę - kolejny cweluch który potępia wtrącanie się w sprawy innych państw pod warunkiem że nie mają historycznych konfliktów z wielko bolsko narodowo?


Panu już dziękujemy, wracaj do swojej ukrainy.

A co do filmu, Azow - klasyka ukraińskich patriotów - najgorsze ścierwo kultywujące wołyńskie tradycje.
Dalej wpuszczajmy ich do Polski.

Można nie lubić Rosjan ze względu na przeszłość, ale z ukraińcami nie da się inaczej.
Zgłoś
Avatar
Kalmanawardze 2015-04-25, 2:37 3
Tak się właśnie dzisiaj wygrywa wojny. W pierdolonych mediach. Gdybym mi się chciało to w kilku kumpli zrobimy filmik jeszcze drastyczniejszy i potrwa nieco dłużej. Później wypijemy piwko ale plebs będzie się podniecał i obrażał Ukrainców/Ruskich w internetach.

Lemingom wystarczy rzucić słówko Wołyń i już im piana do pyska leci. Nie liczy się już kurwa nic. Zabory, wywózki na sybir, grabienie majątków, gwałcenie naszych kobiet, Katyń, Miednoje, Charków, rozwalanie bohaterów AK po wojnie, to wszystko nic.

Ukrainiec nie jest moim bratem ale ruska kurwa tym bardziej.
Zgłoś
Avatar
Cienió 2015-04-25, 3:04
UFFFFFff dobrze, że Ukraińcy to nasi "Przyjaciele" nie musimy się niczego bać
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-04-25, 3:07
Kalmanawardze napisał/a:

Gdybym mi się chciało to w kilku kumpli zrobimy filmik jeszcze drastyczniejszy i potrwa nieco dłużej


To nagraj bohaterze, gadać jest łatwo...
Zgłoś
Avatar
Kalmanawardze 2015-04-25, 3:25 1
antyvlad napisał/a:


To nagraj bohaterze, gadać jest łatwo...



Wiedziałem, że ktoś to powie. Nie mam kolegów bo życie spędzam przed kompem, nie nagram

Serio myślisz, że dla udowodnienia swojej racji miałbym taką szopkę odjebać? Ludziom z filmiku albo ktoś płaci albo mają zdrowo w głowach najebane. Jedno jest pewne, nikt tam nie spłonął.
Zgłoś
Avatar
lion. 2015-04-25, 3:39 10
Ahaha. Ale przedszkole. Wszyscy tu mają po 5 lat i wierzą we wrzystko co się wrzuci do neta. 99% z was nie odróżnia ukraińskiego od rosyjskiego. Dlatego uważam, że propaganda z tego powodu na zachodzie wchodzi ludziom łatwiej niż na wschodzie. Jakby w opisie napisał, że to ruscy to też byście łyknęli xD. Specjaliści i internetowi eksperci od wszystkiego ale, że filmik urywa się w najciekwaszym momencie to zauważył tylko jeden. Takie mundury można kupić w każdym sklepie z mundurami.

Cytat:

Wojna wojną, ale człowieczeństwa to esesmani chyba mieli więcej.



Ja pie*dole Nawet mi nie mów, że jesteś już po skończonej edukacji bo nie uwierzę, że lata trucia o Auschwitz i Holocauście poszły w las. Ale to Niemiec daje pracę a nie Ukrainiec a to hajs w końcu przebacza.

Wczoraj wami szczuli niemców za I i II WŚ. Dzisiaj ślepo atakujecie Ukrainę. A dalej co? Czechy też chyba były nie? Brakuje jeszcze Litwy i Bogu winnej Słowacji. O Białorusi niemówiąc. Ale to Rosja tu jest najbardziej OK w końcu to UPA a nie ona zrównała pół Polski z ziemią a w planach miała poligon wielkości Polski w wydaniu III WŚ.

Polacy - naród ślepej nienawiści. Wieczne użalanie się nad sobą i zwalanie na innych. Byście posłuchali drugiej strony co mają do powiedzenia to może by wam przeszło.

Ale co ja tam będę pisał. W tym temacie widać na ile osób trafia się ta jedna myśląca

Pozdro dla kumatych
Zgłoś
Avatar
tgdarek 2015-04-25, 4:41
Przykleili go taśmą , jak kleili nie wieżgał nie bronił się , śmierdzi fejkiem
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-04-25, 5:23
Chcieli iść na wojnę, niech giną w męczarniach.
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-04-25, 6:19 1
03:49 od tego momentu jestem prawie w stu procentach pewny, że materiał jest spreparowany. Praca kamery to zdradza. Za dużo w życiu mockumentów widziałem aby się nabrać na te operatorskie chwyty.

Jak_chcesz_to_chodz, Manderio, ooo44wo, Dick,
Naprawdę uwierzyliście w prawdziwość tego filmiku?
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2015-04-25, 6:33 1
Fake lepszy od gościa od "Fuck Her Right in the Pussy"
Na wojnie wszystkie chwyty dozwolone a sianie propagandy to jeden z lepszych chwytów socjotechnicznych.

To już lepiej media dyskredytują Krula, każda jego wypowiedź wyciągnięta z kontekstu aby tylko debile nie głosowali na niego
Zgłoś
Avatar
X................J 2015-04-25, 7:31
@boowa1986 Po chuj karmisz trolla?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie