18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Hollo 2015-04-25, 8:04 2
Fake czy nie, coby nie bylo, CH U J w DU PE ukrainie.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2015-04-25, 8:13 1
crankshaft napisał/a:

To nie jest film. To jest zwykłe palantów od kulek ASG chuj wie co.


Ja pierdolę, ale zajebista konstrukcja zdania.
Przyznaj się że jesteś gliniarzem, bo ostatnio przyszedł mi list z komendy zawierający właśnie coś takiego - tylko o innej treści.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2015-04-25, 10:27
1r0n napisał/a:

Ciekawe czemu urywa się w najciekawszym momencie?

Bierzcie pod uwagę, że to może być filmik propagandowy, mający pogrążyć żołnierzy ukraińskich.

Takie tylko moje gdybanie.



Na Wojnie Prawda Umiera Pierwsza.

wiele tego typu 'filmow' to walki
Zgłoś
Avatar
shodek 2015-04-25, 10:34 2
boowa1986 napisał/a:

to mój pierwszy komentarz, ale już kurwa nie wytrzymałem, oglądam sadistica od dawna, ale miarka się przebrała. Grzegorz C. jesteś kurwa skończonym pierdolonym idiotą, nie da się z takim pół-debilem polemizowac bo zawsze ma jakieś ale. Co za wypierd społecześntwa.



piwo dla tego pana. grzegorz c. to jebany cymbał
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2015-04-25, 10:45 1
Jebać upa (czyli połowe ukraincow).
Zgłoś
Avatar
ooo44wo 2015-04-25, 11:11 1
@~Cały_Internet

Niekoniecznie. Dla mnie to tylko jeden z pomniejszych obrazów całości. Samo nagranie może być spreparowane przez jedną albo drugą stronę (i zapewne jest), ale nie wmówisz mi że takie (czy też podobne) incydenty się nie zdarzają. Nie mówiąc o tym co się dzieje z cywilami w strefach walki.
Gówno mnie tak naprawdę odchodzą zdarzenia historyczne, które są źródłem nienawiści do Ukraińców większości sadoli. Ale do pieca z nimi wszystkimi. I Ruskimi, i Ukraińcami. Walczyć się im cholera zachciało.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-04-25, 11:20 2
1r0n napisał/a:

Ciekawe czemu urywa się w najciekawszym momencie?

Bierzcie pod uwagę, że to może być filmik propagandowy, mający pogrążyć żołnierzy ukraińskich.

Takie tylko moje gdybanie.



Póki to, to kijowskie kurestwo jest mistrzem propagandy. A zachód udaje, że nie widzi, że nic się nie zgadza w tych banderowskich historiach.
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-04-25, 11:20
gówno prawda
Zgłoś
Avatar
K................3 2015-04-25, 11:41
Widać że fake. Pewnie sobie misterium paschalne zrobili.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2022-02-26, 11:42 2
Coś mi się wydaje że to Ruski film propagandowy. Poza tym mam wrażenie że już go widziałem na jakieś stronie i to było dawno temu
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2022-02-27, 1:25
Fake czy nie fejk ale podejscie żołnierzy zmienia sie w zależnosci od tego co widzieli. Gdy widzą ogromne zniszczenia, strate bliskich i swojego dobytku to naturalne jest że są bardziej brutalni w stosunku do wroga. Jak ktoś nam zabije kogos z rodziny to chcemy zemsty. Takie egzekucje będą, nie da sie tego uniknąć
Zgłoś