18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Ego
~_Yarko_ • 2021-06-20, 22:43
Autor nagrania twierdzi, że próbowano go z premedytacją zabić na drodze.


Proszę komentować, ja polewam
Zgłoś
Avatar
PeteN88 2021-06-21, 9:30 7
Jak już kiedyś wspominałem, wszyscy ci krulowie szos z ciężarówek nadają się do uśpienia. Robią co im się podoba na drogach, ale jak ktoś im zawini to piana z ryja jak wściekły knur. Ale jak się ma IQ poniżej 80 to można zostać tylko policjantem albo kierowcą ciężarówki. Ewentualnie strażnikiem miejskim.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-06-21, 15:57 1
Riben napisał/a:

Raczej trąbią żeby nie wyprzedzał, bo z naprzeciwka zapierdalają auta a potem zajeżdża trochę drogę żeby sobie odpuścił i goście z naprzeciwka to widza po czym zwalniają jeden nawet spierdolil całkiem na pobocze i pan rusek z osobowki dzieki temu pewnie zyje przynajmniej ja to tak widzę.



Na miłość boską napisz, że nie masz prawa jazdy i jesteś jeszcze uczniem podstawówki. I nigdy w taki sposób nie powstrzymuj kogoś przed wyprzedzaniem. Nigdy nie ratuj nikogo - błagam!
Chciał pomóc, mógł przyhamować, a nie spychać z drogi i jechać na czołówkę.
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2021-06-21, 15:59 1
Co wy tu wogule pierdolicie himby? Ićcie nadal jeździć na chulajkach Gupota lucka nie zna granic
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-06-21, 20:17
Kurwa, jak ja nienawidzę takich debili. Jedzie sobie człowiek trzymając bezpieczny dystans od poprzednika, a tu taki skurwysyn wjebie się pomiędzy w lukę niemal harując tylnym zderzakiem o przód auta. Debile!
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2021-06-21, 20:52 2
ellsworth napisał/a:

Kurwa, jak ja nienawidzę takich debili. Jedzie sobie człowiek trzymając bezpieczny dystans od poprzednika, a tu taki skurwysyn wjebie się pomiędzy w lukę niemal harując tylnym zderzakiem o przód auta. Debile!



Mam nadzieję że albo trollujesz albo nie masz prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
vect0 2021-06-21, 22:42
ellsworth napisał/a:

Kurwa, jak ja nienawidzę takich debili. Jedzie sobie człowiek trzymając bezpieczny dystans od poprzednika, a tu taki skurwysyn wjebie się pomiędzy w lukę niemal harując tylnym zderzakiem o przód auta. Debile!



widać ze jestes tym typem tirowca co szcza pod siebie w kabinie
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-06-21, 22:49
hdposter napisał/a:

W twój pusty łeb już jak widać stary wyjebał i nie pomogło dalej jesteś głupi.



stary to cię pewnie codziennie rano i wieczorem kijem trąca co nie ? xD
Zgłoś
Avatar
Liton 2021-06-22, 22:12
CASSIUSmay napisał/a:

Ty byś spierdolił zanim by się zatrzymali. I cyk , kolejny wpierdol uniknięty. Jak w gimnazjum co?



Wiekowo z nas dwóch tylko jeden był gimnazjalną pizdą - to po pierwsze.
Po drugie - jedyne czym mi podpadają kierowcy TIR to zapierdalaniem 80/h przez miasta i wioski. Nie wyprzedzam jak ten kretyn na filmiku a i mam więcej kucy pod maską, gdy to robię.
Zgłoś
Avatar
mycek_90 2021-06-23, 1:49
Dedec napisał/a:

Wjebac to jedynie można w twój pusty łeb



ale mu dojebałeś. odpisujesz na każdy komentarz w ten sposób?
a kierowcy ciężarówek to faktycznie zjeby
Zgłoś