18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Ego
~_Yarko_ • 2021-06-20, 22:43
Autor nagrania twierdzi, że próbowano go z premedytacją zabić na drodze.


Proszę komentować, ja polewam
Zgłoś
Avatar
Zakapturzony_Nalesnik 2021-06-20, 23:06 3
Prawie się udało. Zamiast zajeżdżać drogę mógł wjebać hebla na maxa i zrobić z osobówki konserwę turystyczna.

P.s kierowca ciężarówki to kretyn.
Zgłoś
Avatar
Dedec 2021-06-20, 23:19 40
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Prawie się udało. Zamiast zajeżdżać drogę mógł wjebać hebla na maxa i zrobić z osobówki konserwę turystyczna.
P.s kierowca ciężarówki to kretyn.



Wjebac to jedynie można w twój pusty łeb
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-06-21, 0:26 20
_Yarko_ napisał/a:

Autor nagrania twierdzi, że próbowano go z premedytacją zabić na drodze.
Proszę komentować, ja polewam



przecież nagrane, nie trzeba wierzyć na słowo.... no i owszem, próbowali zrobić mu jakąś krzywdę... a wyprzedzał raczej prawidłowo, a o co chodziło temu z ciężarówki, to już nie wiem
Zgłoś
Avatar
hdposter 2021-06-21, 0:29 3
Dedec napisał/a:

Wjebac to jedynie można w twój pusty łeb



W twój pusty łeb już jak widać stary wyjebał i nie pomogło dalej jesteś głupi.
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2021-06-21, 0:30
Powinien im długimi migać. Niech widzą, że nie są jedyni na drodze.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-06-21, 0:34 23
Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zajebał bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zajebał.
Zgłoś
Avatar
Liton 2021-06-21, 0:45 3
Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zajebał bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zajebał.



Podejrzewam, że na miejscu byś prędzej dostał wpierdol od obu kierowców tych wywrotek..
Zgłoś
Avatar
rybsony 2021-06-21, 1:17 3
Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zajebał bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zajebał.



Czy ty masz samochód napędzany głupotą? Jechałbyś za nim do np. Włoch? Grecji? Póki mu sie paliwo nie skonczy

Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zajebał bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zajebał.



Czy ty masz samochód napędzany głupotą? Jechałbyś za nim do np. Włoch? Grecji? Póki mu sie paliwo nie skonczy? Widzę że masz spory zapas
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-06-21, 4:22 2
KaprysLosu napisał/a:

przecież nagrane, nie trzeba wierzyć na słowo.... no i owszem, próbowali zrobić mu jakąś krzywdę... a wyprzedzał raczej prawidłowo, a o co chodziło temu z ciężarówki, to już nie wiem



Debil z ciężarówki urażony, że osobówka wyprzedziła jego kolegę z tyłu. Ew. wziął klakson wyprzedzonej ciężarówki za trąbienie wyprzedzanej osobówki.
Tak czy siak była to próba zepchnięcia osobówki, czyli: woditiel etovo gruzownika w mieszok, a mieszok w ozjero.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-06-21, 5:19
jak już wyprzedził mógł rzucić jakąś butelką, apteczką, gaśnicą , butem.........
Zgłoś
Avatar
CASSIUSmay 2021-06-21, 6:13 2
Liton napisał/a:

Podejrzewam, że na miejscu byś prędzej dostał wpierdol od obu kierowców tych wywrotek..

Ty byś spierdolił zanim by się zatrzymali. I cyk , kolejny wpierdol uniknięty. Jak w gimnazjum co?

Zgłoś
Avatar
Erqti 2021-06-21, 7:07
Chujowe, nie oglądać, nic sie nie dzieje
Zgłoś
Avatar
Riben 2021-06-21, 7:40 3
mazga50 napisał/a:

Debil z ciężarówki urażony, że osobówka wyprzedziła jego kolegę z tyłu. Ew. wziął klakson wyprzedzonej ciężarówki za trąbienie wyprzedzanej osobówki.
Tak czy siak była to próba zepchnięcia osobówki, czyli: woditiel etovo gruzownika w mieszok, a mieszok w ozjero.



Raczej trąbią żeby nie wyprzedzał, bo z naprzeciwka zapierdalają auta a potem zajeżdża trochę drogę żeby sobie odpuścił i goście z naprzeciwka to widza po czym zwalniają jeden nawet spierdolil całkiem na pobocze i pan rusek z osobowki dzieki temu pewnie zyje przynajmniej ja to tak widzę.
Zgłoś
Avatar
Ray2000 2021-06-21, 9:27
Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zajebał bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zajebał.



Rozumiem że na co dzień ciągasz za sobą mini cysternę z paliwem , że chcesz gonić dużego aż mu się paliwo skończy? Czy może któraś marka osobówek wprowadziła do swojej oferty zbiornik na paliwo o pojemności 1200l? :p
Zgłoś