18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dt12550 2012-08-23, 12:43 2
raczej Szymon realista
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-23, 12:48 3
Raczej Szymon męski szowinista, z kolegą by poszedł bo druga okazja by się pewnie nie powtórzyła ale baba to baba, to właśnie dla nich w papierach WORDu zrobiono dwucyfrową rubrykę w "ilość niezdanych egzaminów"
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2012-08-23, 14:03 2
Zjebane 'komiksy' z kwejka. wez idź z tym szajsem na tamten gimbusiarski 'portal'.
Zgłoś
Avatar
snq321 2012-08-23, 14:34
Chupacabra napisał/a:

Zjebane 'komiksy' z kwejka. wez idź z tym szajsem na tamten gimbusiarski 'portal'.



, nie moja wina, że ich nie rozumiesz
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-08-23, 15:53 7
Zgłoś
Avatar
k................u 2012-08-23, 16:03 1
SS - szymon skurwiel
Zgłoś
Avatar
Mr.Bronx 2012-08-23, 18:34
bloodwar napisał/a:

Raczej Szymon męski szowinista, z kolegą by poszedł bo druga okazja by się pewnie nie powtórzyła ale baba to baba, to właśnie dla nich w papierach WORDu zrobiono dwucyfrową rubrykę w "ilość niezdanych egzaminów"



Nie to żebym bronił kobiet, ale znam więcej przypadków, gdzie za pierwszym razem zdała dziewczyna ( ładna ) niż chłopak, który jeździł lepiej
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2012-08-23, 19:01
Albo, żeby zdała baba w ciąży..
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2012-08-23, 20:24
snq321, nie jestem niepełnosprytny. Doskonale je rozumiem. Co nie zmienia faktu, że są chujowe i mnie wkurwiają.. Ale widzę, że im więcej gimbusiarni się tu zlatuje, tym większa jest tolerancja na wrzucane przez nich gówna ..
Zgłoś
Avatar
snq321 2012-08-23, 21:26
Chupacabra napisał/a:

snq321, nie jestem niepełnosprytny. Doskonale je rozumiem. Co nie zmienia faktu, że są chujowe i mnie wkurwiają.. Ale widzę, że im więcej gimbusiarni się tu zlatuje, tym większa jest tolerancja na wrzucane przez nich gówna ..



Fajnie, że nazywasz mnie gimbusem, chociaż jestem starszy od Ciebie Gratuluje!
A że Ciebie coś nie śmieszy, to nie czytaj, albo czytaj i przechodź do następnego tematu. Nie musisz pisać: "Zj***ne 'komiksy' z kwejka. wez idź z tym szajsem na tamten gimbusiarski 'portal'." Bo może inni mają więcej poczucia humory niż Ty...
Tak więc masz pozdrowienia od "gimbusa" ze zjebanym poczuciem humoru, co nie zmienia faktu, że i tak mam w piździe Twój komentarz
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-08-23, 22:46 1
Ani to śmieszne ani ciekawe nie wnosi nic do życia codziennego.

Historia tych obrazków jest początkiem ery debili.
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-08-24, 7:08
Mr.Bronx napisał/a:



Nie to żebym bronił kobiet, ale znam więcej przypadków, gdzie za pierwszym razem zdała dziewczyna ( ładna ) niż chłopak, który jeździł lepiej



po prostu obciagaly
Zgłoś
Avatar
weerion 2012-08-24, 17:57
uuuuuuuuu ale sadystyczny ten obrazek z paita uuuuu nadaje sie na sadistic
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2012-08-26, 1:49
snq321, a czy nazwałem Cię gimbusem? Znajdź mi ten fragment postu gdzie Cię nazwałem 'gimbusem'. Czujesz się urażony? Cóż, twoja sprawa, jeśli uważasz się za gimbusa. Ja tylko stwierdziłem, że więcej, niż np. 2-3lata temu, pojawiło się tu kupy. Gówienko z kwejka, czy innych 'portali' ( nie jestem w stanie wymienić nazw, gdyż nie przeglądam wszystkich 'najlepszych' stron, tzn komixów, demotów i innych ). A i uwierz, że mam poczucie humoru. Choć nie każdy potrafi je zrozumieć, aczkolwiek, rozumiem tego typu żarty i żarciki.

I to, że masz napisane 26 lat, nie znaczy że jesteś z rocznika 1986. Tak jak nie wiesz czy ja mam 22, czy 48 lat. Co tym bardziej świadczy, że swój wiek zawyżyłeś ( co osobiście mam w dupie, bo nie mnie to oceniać, nawet mnie to nie interesuje zbytnio ).

A za pozdrowienia dziękuje Pozdrawiam serdecznie i radzę Ci nie wrzucać takiej kupy ponownie Trzeba myśleć nad tym, co się wrzuca na ten serwis, coby nie robić tutaj kolejnego szamba pokroju 'kwejka' czy innych megapopularnych serwisów i portali..których zresztą nie chce mi się wymieniać..

Cóż, jak na stan całkiem nietrzeźwy to ten post wyszedł mi w miarę nieźle
Zgłoś