18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
modified1 2023-09-16, 23:59 17
Gdyby nie ten kilof w głowę i skakanie po głowie to bym pomyślał że kapiszonami strzelają xD
Zgłoś
Avatar
joti 2023-09-17, 0:06 4
Jesteś pewny, że to Indie, bo to nie brzmi jak hindi, tylko jak jakiś język wschodnioturecki?

Edit. Po przesłuchaniu jeszcze raz, to chyba urdu z domieszką angielskiego, więc raczej Pakistan.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-09-17, 0:08 3
Ajot napisał/a:

Jesteś pewny, że to Indie, bo to nie brzmi jak hindi, tylko jak jakiś język wschodnioturecki?


,,Two Meiteis Hindus were tortured, hacked, executed and buried in a pit they were made to dig for themself in Manipur" oryginalny opis pod filmem, może to jakiś odłam hindi? Chuj wie.
Zgłoś
Avatar
quark 2023-09-17, 0:13 11
Jesse.Pinkman napisał/a:

,,Two Meiteis Hindus were tortured, hacked, executed and buried in a pit they were made to dig for themself in Manipur" oryginalny opis pod filmem, może to jakiś odłam hindi? Chuj wie.



Chuj wie, racja. Jedno jest pewne. Kilka atomówek, później zasadzić las na całym terytorium i wszyscy na tym zyskają.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2023-09-17, 6:58 11
Parchate. I pomyśleć że to gówno zapraszają do kraju
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-09-17, 7:31 1
Piękny przykład kontrolnego strzału w tył głowy. Nie mniej jednak mam nieodparte wrażenie, że w tym momencie to on już dawno był trupkiem.
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-09-17, 8:29 6
Ciekawe czy to gówno też dostaje do nas wizy?
Zgłoś
Avatar
ObciagamZaDyche 2023-09-17, 9:07 7
Widac ze mozgu maja tam zero, typ przezyl dwa hedszoty i jebniecir kilofem .
Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy 2023-09-17, 9:09 4
Jak to jest, zarobił dwie kulki w łeb, kilof w łeb, i jeszcze walczy o życie, co do kurwy, wyjaśni ktoś, przecież praktycznie wszyscy by już padli po pierwszym strzele wymierzonym w sam tył głowy.
Zgłoś
Avatar
Machut01 2023-09-17, 9:57 5
KomornikSądowy napisał/a:

Jak to jest, zarobił dwie kulki w łeb, kilof w łeb, i jeszcze walczy o życie, co do kurwy, wyjaśni ktoś, przecież praktycznie wszyscy by już padli po pierwszym strzele wymierzonym w sam tył głowy.



Kula szukała mózgu
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2023-09-17, 10:00 1
KomornikSądowy napisał/a:

Jak to jest, zarobił dwie kulki w łeb, kilof w łeb, i jeszcze walczy o życie, co do kurwy, wyjaśni ktoś, przecież praktycznie wszyscy by już padli po pierwszym strzele wymierzonym w sam tył głowy.



Kurwa stary oni piją wodę z tego szamba co się ganges nazywa. Przy tym dwie kulki kilof we łbie to pikuś.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-09-17, 10:38 1
Holland obwiniła by strzelca wpuściła do Polski, bo powiedział by jej ckliwą historię.
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2023-09-17, 11:09
KomornikSądowy napisał/a:

Jak to jest, zarobił dwie kulki w łeb, kilof w łeb, i jeszcze walczy o życie, co do kurwy, wyjaśni ktoś, przecież praktycznie wszyscy by już padli po pierwszym strzele wymierzonym w sam tył głowy.



Może nafaszerowali go heroiną, a ta spowolniła funkcje życiowe? Chuj wie
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-09-17, 14:22 1
KomornikSądowy napisał/a:

Jak to jest, zarobił dwie kulki w łeb, kilof w łeb, i jeszcze walczy o życie, co do kurwy, wyjaśni ktoś, przecież praktycznie wszyscy by już padli po pierwszym strzele wymierzonym w sam tył głowy.



Obejrzyj se na YT film pod tytułem Anatomy of a Headshot. Może pistolet to jakieś gówno kalibru 22mm? Tym kilofem też ledwo go dziabnął.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie