18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


Zajebane z twarzoksiązki, wg opisu jest to egzekucja radzieckiego szpiega w Finlandii. Pan szpieg pozwolił sobie na ostatni uśmiech w życiu

Na harda chyba nie zasługuje, do dokumentów też chyba nie bo bliższych szczegółów brak, ale jak ktoś uzna inaczej to można przenieść.

Ja jebie połowa ludzi poluje na sadistiki na piwa za wyłapywanie literówek, co nie przeszkadza im w zaśmiecaniu jezyka pedalskimi xdddd rodem z gimnazjum Macie z polskimi literkami bo jajko zniesiecie.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-10-17, 11:32 1
Cytat:

@panemo jesteś taki mądry, cool i zajebisty, że jak widzisz drzwi z napisem ciągnąć to klękasz



Nie bardzo interesuje mnie o co wam chodzi, ale to było tak denne i gimbazjalne, że aż mi się żal zrobiło.
Zgłoś
Avatar
robex9 2013-10-17, 11:35
upx2
Tak się składa właśnie że byś się nie wybronił gdyż Finlandia w czasie II wojny nie była okupowana przez niemców tylko właśnie przez rosję która zerwała z nimi pakt o nie agresji i postanowiła zająć ich terytorium. Poczytaj sobie o "wojnie zimowej" radziecko finskiej ciekawy rozdział w historii (w trakcie tej wojny właśnie brał udział Simo Häyhä, ps. „Biała śmierć”)
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-17, 14:17
@up, jeden kij, ruscy tak samo czuli się pępkami świata jak i niemcy,

A jeśli to fin, to tez kij mu w oko
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-10-17, 14:40
Koleś zamieszcza zdjęcie zabijanego kacapa, a ci się przypierdzielają do ortografii. Dajcie sobie spokój.

Swoją drogą, kacap niby Słowianin, a nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2013-10-17, 16:22
robex9, Finlandia była sojusznikiem Rzeszy, nawet były fińskie oddziały SS
Zgłoś
Avatar
RUFCIO 2013-10-17, 19:14
nie żałuje że rozwinąłem
Zgłoś
Avatar
Loki_1993 2013-10-17, 19:56 1
Cytat:

Ale jeżeli ciebie będą zabijać – nie skowycz i nie płacz. Tego ci nie wybaczą. Uśmiechaj się, gdy cię będą zabijać. Uśmiechaj się do kata. Tym się unieśmiertelnisz. Tak czy owak każdy z nas kiedyś zdechnie. Zdychaj jak człowiek, Witek. Zdychaj z godnością.



Wiktor Suworow, agent GRU
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-10-17, 22:03
robex9, jebać waszego Haję, tylko Mikhail Ilyich Surkov

Huja miał 505 zabić, a Mikhail Ilyich Surkov aż 702. I kurwa bez "propagandy radzieckiej" bo jak miał on na koncie 200 zabitych to zaczęto konkretnie dokumentować każdy jego strzał i już w 1943 o nim mówiono. Tymczasem historia Huji wyszła dopiero po wojnie, bo Finowie to największe gówno wśród narodów i musieli na siłę wypromować jakiegoś bohatera.

Łapta staty:

wio.ru/galgrnd/sniper/sniper.htm
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-10-17, 22:34
mare30ks napisał/a:


Ja jebie połowa ludzi poluje na sadistiki na piwa za wyłapywanie literówek, co nie przeszkadza im w zaśmiecaniu jezyka pedalskimi xdddd rodem z gimnazjum Macie z polskimi literkami bo jajko zniesiecie.



Zgłoś
Avatar
premium122 2013-10-18, 3:26
DUST DEVIL napisał/a:

robex9, jebać waszego Haję, tylko Mikhail Ilyich Surkov

Huja miał 505 zabić, a Mikhail Ilyich Surkov aż 702. I kurwa bez "propagandy radzieckiej" bo jak miał on na koncie 200 zabitych to zaczęto konkretnie dokumentować każdy jego strzał i już w 1943 o nim mówiono. Tymczasem historia Huji wyszła dopiero po wojnie, bo Finowie to największe gówno wśród narodów i musieli na siłę wypromować jakiegoś bohatera.



Warto chyba zaznaczyc , ze wojna zimowa trwala od 30 listopada 1939 do 13 marca 1940 roku.Zresztą juz 6 marca wyeliminował go postrzał. Fin mial mniej niż 3 i pół miesiąca na "nabijanie" rekordu a rusek strzelał kilka lat.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-10-18, 4:09
premium122 napisał/a:



Warto chyba zaznaczyc , ze wojna zimowa trwala od 30 listopada 1939 do 13 marca 1940 roku.Zresztą juz 6 marca wyeliminował go postrzał. Fin mial mniej niż 3 i pół miesiąca na "nabijanie" rekordu a rusek strzelał kilka lat.



Tu się zgadzam - Fin osiągnął 3 miejsce w TOP snajperów ever w ~4 miesiące... ale z drugiej strony musimy również pamiętać, że porównywanie zabitych Sowietów co szli bez taktyki i pomysłu do zabijania świetnie wyszkolonych i zorganizowanych hitlerowców to dwie róóóóżne bajki
Zgłoś