18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne


Zajebane z twarzoksiązki, wg opisu jest to egzekucja radzieckiego szpiega w Finlandii. Pan szpieg pozwolił sobie na ostatni uśmiech w życiu

Na harda chyba nie zasługuje, do dokumentów też chyba nie bo bliższych szczegółów brak, ale jak ktoś uzna inaczej to można przenieść.

Ja jebie połowa ludzi poluje na sadistiki na piwa za wyłapywanie literówek, co nie przeszkadza im w zaśmiecaniu jezyka pedalskimi xdddd rodem z gimnazjum Macie z polskimi literkami bo jajko zniesiecie.
Zgłoś
Avatar
kamil.hasta 2013-10-16, 22:28
opierdolę Twoją Panią od polskiego, że nie nauczyła Cię pisać. do podstawówki spierdalaj!
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-10-16, 22:31 5
Cytat:

do dokumentow tez chyba nie bo blizszych szczegulow brak



Wiem wiem, czepiam się, ale to tylko szczegół

Zgłoś
Avatar
C................r 2013-10-16, 22:32
szczegulow ahahahaha! o ja pierdole!!! xDDD
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-10-17, 0:42
Warto rozwinąc by przyblizyć sobie "szczeguly"
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-10-17, 1:13 20
mare30ks napisał/a:

szczegulow




A co do szpiega, to pewnie się cieszył,że nie wraca do domu
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-10-17, 8:09 1
mare30ks napisał/a:

Macie z polskimi literkami bo jajko zniesiecie



Może tobie nie robi różnicy czy: robisz komuś łaskę czy robisz komuś laskę,
Więc jeżeli tak jest, to nie musisz używać polskich znaków...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-17, 9:09
jak nie odrozniasz pisma od mowy to co ja na to poradze

jezeli nikt nie ma nic wartosciowego do dodania w kwesti zdjecia to niech scrolluje dalej zamiast dupe zawracac
Zgłoś
Avatar
L................R 2013-10-17, 9:41 7
Trzeba śmiać się śmierci w twarz, wiedział na co się pisze jako szpieg. Ja bym jeszcze splunął na egzekutora.
Zgłoś
Avatar
PanEmo 2013-10-17, 9:57 8
mare30ks napisał/a:

Ja jebie połowa ludzi poluje na sadistiki na piwa za wyłapywanie literówek, co nie przeszkadza im w zaśmiecaniu jezyka pedalskimi xdddd rodem z gimnazjum Macie z polskimi literkami bo jajko zniesiecie.



Macie tu oto Państwo podręcznikowy przykład inwazyjnego, w naszym kraju, gatunku Homo Gimbusos Dysdałnusa.
Zgłoś
Avatar
ktbffh 2013-10-17, 10:37
Śmiać się śmierci prosto w twarz.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-17, 10:38 3
@panemo jesteś taki mądry, cool i zajebisty, że jak widzisz drzwi z napisem ciągnąć to klękasz
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-17, 10:52 3
Pieprzony niemiec w jakiej pozie stoi. Oni naprawdę się czuli panami świata wtedy. Od tego gnoja aż bije arogancja, pycha i ta sztuczna świadomość że jest jakiejś cudownej rasy aryjskiej.
Wciąż nie mogę przeboleć tego że nikt od razu nam nie pomógł, przecież gdyby po ataku na Polskę naszą kochaną Francja Biała Flaga i Brytyjskie Stowarzyszenie Wielbicieli Herbaty ruszyli dupska i najechali na niemcy to straty u nas były by o wiele mniejsze, niemcy zmuszeni zostali by do częściowego odwrotu a i rosja wtedy bała by się interwencji bo jak tu zadzierać z zachodem całym. Nie było by komuchów i pięćdziesiąt letniego zacofania gospodarczego i zamiast PKB 500 mld usd i płaca minimalna 1000 zł, mielibyśmy 3500 mld usd ( albo i więcej znając pracowitość Polaków ) jak niemcy dziś. Tak samo plan odbudowy niemiec, ja się pytam z jakiej kurwa racji plan odbudowy agresorów? Cała nasza inteligencja by przetrwała ( bohater Rotmistrz Witold Pilecki itd. ) i ich dzieci i dziateczki dziś byli by na wysokich stanowiskach i oni rządzili by naszą Ojczyzną. Nie było by idiotów pokroju Bula i Hyżego Ruja tylko politycy z prawdziwego zdarzenia mający na pierwszym miejscu dobro Polski a nie swojego portfela. Co z tą Polską biedną...
Zgłoś
Avatar
gurpegi 2013-10-17, 11:00 1
pianisto, przecież to Fin...
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-17, 11:16
gurpegi napisał/a:

pianisto, przecież to Fin...


Być może, ale Finlandia w czasie II wojny była okupowana przez niemców i być może to jest niemiec, bądź też fin naziol, więc wielkiej pomyłki nie popełniłem. W sądzie się wybronię
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie