18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
turor 2023-04-04, 20:32 10
Szacun, znają się na wszystkim
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-04, 20:37 15
20 białasów się patrzy i sra w gacie.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-04-04, 21:03 24
Biały - czyli pracujący i płacący podatki zapłaci za naprawę. A murzyna przeproszą - coś tam się zawsze znajdzie...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-04-04, 21:07 4
kiedyś jechałem z kumplami i kierowca nie zatrzymał się na przystanku na żądaniep ełnym emerytów. Potem czekał na pętli i przyjechał kolejny autobus pełen agresywnych emerytów, którzy zaczęli się wyrzywać na kierowcy i i jego pojeździe. Nie mam pojęcia na chuj my tam jechaliśmy, bo byliśmy upaleni gorzej niż Nirvana po koncercie, ale widok narzędzi z działek jakie poszły wtedy w ruch wywołał u mnie taki paniczny śmiech, że mało się nie udusiłem...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-04-04, 21:14 10
nowynick napisał/a:

kiedyś jechałem z kumplami i kierowca nie zatrzymał się na przystanku na żądaniep ełnym emerytów. Potem czekał na pętli i przyjechał kolejny autobus pełen agresywnych emerytów, którzy zaczęli się wyrzywać na kierowcy i i jego pojeździe. Nie mam pojęcia na chuj my tam jechaliśmy, bo byliśmy upaleni gorzej niż Nirvana po koncercie, ale widok narzędzi z działek jakie poszły wtedy w ruch wywołał u mnie taki paniczny śmiech, że mało się nie udusiłem...



Brzmi jak powrót z działki na Paluchu. Autobus do cywilizacji jeździł co 40 minut więc jak ci spierdolił to czekaj prawie godzinę albo wal z buta kilka kilometrów Nie dziwne, że dziadki się wkurwiły
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2023-04-04, 21:15 4
Ja wiem.
Peugeota 206 chce wyklepać
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2023-04-04, 21:29 1
Gdyby był ktoś uzbrojony w okolicy to pewnie dostał by kilka kulek
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2023-04-04, 21:32 15
Czemu nie można do nich strzelać jak do szkodników?
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-04-04, 21:41 2
wojtas09999 napisał/a:

Gdyby był ktoś uzbrojony w okolicy to pewnie dostał by kilka kulek



Baju, baju. Raczej to on zamiast kamulca użyłby AR15.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-04-04, 22:19 6
sirmlcs napisał/a:

Czemu nie można do nich strzelać jak do szkodników?



Bo to nieoceniony wkład w rozwój cywilizacyjny nowoczesnej Europy, otwartej na ogromny potencjał intelektualny i bogactwo kulturowe, którymi obdarowują nas czarnoskórzy bracia.
Zgłoś
Avatar
Majomir 2023-04-05, 1:04 2
Mówiono o tym jak były mistrzostwa w RPA tam są całe plemiona które atakowały autobusy nie rozumiejąc z czym mają do czynienia
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-04-05, 8:50 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Brzmi jak powrót z działki na Paluchu. Autobus do cywilizacji jeździł co 40 minut więc jak ci spierdolił to czekaj prawie godzinę albo wal z buta kilka kilometrów Nie dziwne, że dziadki się wkurwiły



haha pozdro dla Zioma z Raszyna akcja była w 124
Zgłoś
Avatar
gargamelna102 2023-04-05, 14:09 1
ma fach w rękach , prawdziwy szklarz blacharz i lakiernik autobusowy !!!!!
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-04-05, 14:42 3
Wiecie co, nie wyrokuję w tej kwestii bo transport miejski wkurwiał mnie przez całe moje młodzieńcze i wczesno-dorosłe życie. Miałem przystanek na żądanie i wiele razy kurwa śmieć kierowca nie stanął, mimo, że machałem jak pojebany. Pal licho w lato, jak no trudno, spóźniłem się gdzieś 20-30 minut, ale w zimę gdy pizgało, a ten pewnie jak zawsze spóźniony wyjechał z zajezdni i miał w dupie stawanie dla jednego pasażera. Bywało, że np. spóźniłem się na egzamin na uczelni albo inne ważne życiowo sprawy, szczególnie, że korelacja autobus - pociąg wychodziła średnio i co z tego, jak kolejny autobus był za 20 minut, jak pociąg akurat za kolejne 25-30 minut. Raz się wkurwiłem i podałem numer autobusu i godzinę i chciałem złożyć skargę, osrali mnie i obszczali ciepłym moczem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie