18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Eksplodujący karabin
Morbus Arthur • 2013-02-19, 10:58
S&W M&P 15 Sport Rifle czyli dla "znawców" M4 lub AR15.
Przyczyna awarii nieznana prawdopodobnie kiepska amunicja czego efektem jest nie wystrzelony pocisk ( co wydaje mi się widać na filmiku, no chyba że to łuska ) "profesjonalnie" przegląda komorę, dobija magazynek, przeładowuje wprowadzając nabój i mamy materiał na sadola. Czynności te są ok w warunkach bojowych i mają sens jak się wie do czego służą , ale nie na strzelnicy i nie do lansu na YT.



Gdyby nie ludzie którzy się popisują internet był by naprawdę nudny.
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-02-20, 11:14
czy wszyscy niemcy biora kapiel z takimi zabawkami?
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-02-20, 11:15
Rumuńskie (made in USA) WASRy + 40 osobowy magazynek z RPK to nie najlepszy pomysł, jakość wykonania jest moim zdaniem jak w productach Norinco. Bicie sie magazynkiem po łbie a'la Czas Apokalipsy nic nie da Natomiast pierwszy filmik jedyne z czym mi się kojarzy to Pakistańskie masowe samoróby, których zdjęcia można znaleźć z palcem w dupie na necie.

Cytat:

Nie żebym się przypie**alał ale " macie rację" było by bardziej na miejscu, no chyba że nie czytasz opisów.



Jakbyś nazwał zrzecz po imieniu to może miałbyś racje
Zgłoś
Avatar
Alerian 2013-02-20, 11:28
@up

miałeś kiedyś w ręku 47? Bicie się magazynkami po głowie to w przypadku tamtych magów jedyne wyjście czasem sprężyna ma tendencję do lekkiego skręcania i upychania pestek
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-02-20, 17:09
@up Wiesz, że nie istnieje coś takiego jak "ejkej fortysewen"? W ZSRR był AK/AKS, w LWP pm K/pm KS, NRD mpiK/mpiKS etc. natomiast chociażbym sie zesrał nigdy nie widziałem pierdzielonego "47". AK zarówno typ2 jak i 3 miałem w rękach lecz jako repliki, natomiast z AKM i AKMS obcowałem nie raz. Z magazynkami produkcji rodzimej i radzieckiej raczej problemu nie miałem, raz musialem puknąć magazynkiem w otwartą dłoń i po problemie.

Ciesz się, że SWT-40 nie ładowałeś, bo byś łeb sobie rozłupał .
Zgłoś
Avatar
Alerian 2013-02-20, 17:48
@up tak samo 47 jak i 74 były nazwami raczej do rozpoznawania niż rzeczywistymi znakami towarowymi, wiem, ale tak się po prostu przyjęło w nomenklaturze, SWT nie ładowałem, tylko raz SWD A co tak się zacinały, czy tak ciężkie magi?
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-02-21, 17:54
@up Merytoryczny błąd, bo "74" jest faktycznie w nomenklaturze, natomiast "47" w slangu. W SWT trzeba uważać na ułożenie pestek bo można "na lewo" wklepać, nie mówiąc już o upierdliwości ładowania z łódek.
Zgłoś
Avatar
VANKIERAS 2013-05-15, 23:13
narvik napisał/a:

Lufa z nieodpowiedniej stali,nagrzanie po kilku strzałach spowodowało rozszerzenie materiału ,co za tym idzie zwężenie światła lufy,i już.

zgadzam sie w 100% tani lanszaft nie bron
Zgłoś