18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

Subskrybuj: bit.ly/2pWT5xr
Wesprzyj mnie na Patronite: bit.ly/2zcUYZn
Wejdź na FB: bit.ly/2fxMXrd
Instagram: bit.ly/2PetWHg

W dzisiejszym odcinku, wspólnie z Marysią - sprawdź jej instagram: bit.ly/2DHvHKU
oraz Janem z Ciemnej Strony Poznania: bit.ly/2gN3JPP
eksplorujemy dwa sąsiadujące z sobą budynki.

Oba budynki, pomimo tego, że dzieli je tylko ściana, nie mają z sobą nic wspólnego.
W pierwszym znajdował się hostel i ten budynek jest w znacznie lepszy stanie. W środku widoczne są ślady po bezdomnych.
W drugim budynku mieściła się szlifiernia cylindrów. Obiekt jest w znacznie gorszym stanie. Najtrudniejszą częścią jest dostanie się na górne piętra. W budynku zachowało się trochę chemii, a ściany powoli opanowuje pleśń.

PS: specjalnie nie podaję nazwy obiektów, ani jego lokalizacji. Wiem, że ich znalezienie nie będzie trudne, ale podawanie tych danych w komentarzu będzie kończyć się banem!
#akcjalokalizacja

#urbextoniewandalizm:
bit.ly/2vVa1WR

Muzyka:
epidemicsound.com
Low Drones Rhytmic 4 - Anders Ekengren
Low Ambience 8 IN G And A - Bill Ferngren
Low Ambience 1 IN C And D - Bill Ferngren
Low Ambience 2 IN A - Bill Ferngren
Low Drones Non Rhytmic 7 - Anders Ekengren
Low Drones Non Rhytmic 5 - Anders Ekengren
Low Ambience 5 IN A And C - Bill Ferngren
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2019-01-26, 23:19 1
Szkoda słów na takich. TO nie miejsce na promowanie swoich kanałów na YT.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-01-26, 23:20
sietra juz ci pisałem: masz na tyle dobra renomę że nie musisz wciskać swoich filmików tutaj niczym youtubowa bieda żebrująca o jedno wyświetlenie więcej.... ogarnij się
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-01-27, 4:55
I po chuj to wszystko?
Wielkie to to, ciężkie, drogie, jak obecnie porządny dron dostępny dla zwykłego europejczyka za dwie wypłaty uciągnie walizkę jądrową na conajmniej kilka kilometrów... Może i nie za szybko ale jest to niewykrywalne - zero ciepła, napęd elektryczny, waga max 15 kilo, wymiary takie ze z 200m niewidoczne z Ziemii., sterowane zdalnie wraz z kamerą itd... Taki sprzęt i pokazy są wypuszczane chyba tylko po to by stworzyć ułudę tego, iż armia jest o 50 lat za społeczeństwem i w ogóle nie ma żadnych prawdziwych broni ani realnego zagrożenia...
Zgłoś