18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Manolito666 2022-02-23, 13:09 1
Dlatego nasi obywatele narodowości romskiej z daleka omijają Ekwador
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2022-02-23, 13:26 2
To i tak łagodnie ja potraktowali. Kiedyś na kaotic widziałem też gdzieś z Ameryki Łacińskiej, Panamy chyba czy coś jak młodą fajną dupeczke przyłapali na kradzieży to dosyć, że pobili to jeszcze oblali benzyną i spalili żywcem. Tak jak mam mocne nerwy tak wtedy zrobiło i się poprostu przykro z powodu jej losu. Elo
Zgłoś
Avatar
WiesławPaleta 2022-02-23, 16:44
Ale brzydi zakrwawony ryjec...
Zgłoś
Avatar
Kot_Schrodingera 2022-02-23, 20:46 2
PentagramOdDiabła napisał/a:

To i tak łagodnie ja potraktowali. Kiedyś na kaotic widziałem też gdzieś z Ameryki Łacińskiej, Panamy chyba czy coś jak młodą fajną dupeczke przyłapali na kradzieży to dosyć, że pobili to jeszcze oblali benzyną i spalili żywcem. Tak jak mam mocne nerwy tak wtedy zrobiło i się poprostu przykro z powodu jej losu. Elo



Ładnej zawsze bardziej szkoda
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-02-23, 22:46
Ale po co się znecac tak... Poucinać łapska i puścić wolno. Tak powinno sie robic to zaraz robaki oducza się sięgać po owoce ciężkiej pracy cudzej.
Zgłoś
Avatar
homorek 2022-02-24, 17:16
Brzydka, gruba, można napierdalać... Jak by była ładna to wyruchać i sprzedać do burdla.
Zgłoś
Avatar
svenio 2022-02-25, 0:13
Ekwadorska żona złapała mnie na romansie z Polką finał ...
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2022-06-08, 19:51
PentagramOdDiabła napisał/a:

To i tak łagodnie ja potraktowali. Kiedyś na kaotic widziałem też gdzieś z Ameryki Łacińskiej, Panamy chyba czy coś jak młodą fajną dupeczke przyłapali na kradzieży to dosyć, że pobili to jeszcze oblali benzyną i spalili żywcem. Tak jak mam mocne nerwy tak wtedy zrobiło i się poprostu przykro z powodu jej losu. Elo



Ty już skończ pierdolić i dawaj link do tego nagrania co je tam widziałeś.
Zgłoś