18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Budrys2000 2023-04-15, 8:59 1
Czy na koniec zabaw ten najagresywniejszy dokonał wytrysku na twarz kochanka?

Zgłoś
Avatar
nowycrteam 2023-04-15, 9:05 1
Jak tam Denis? Buk chonor ojczyzn? Zasadowi chłopcy? Petunie
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-04-15, 9:30
DMT napisał/a:

Chciałem tylko zwrócić uwagę, na dość istotną kwestię, iż sądząc po "rozmowie" w tym samym dialekcie, młodzieńcy z filmiku się znają, rozumieją, oraz łączy ich wspólna pasja - kibicowanie drużynom piłkarskim. Tu nie ma przypadkowych osób. Pan Mateusz nie wracał z korepetycji przed ważnym egzaminem, czy od dziewczyny, jak normalny, biały człowiek. Pan Mateusz źle wybrał i poniósł tej decyzji konsekwencje. Żaden człowiek nie ucierpiał, niech się między sobą napierdalają ile wlezie, wyjebane mam na to po całości...
Co innego, gdyby "dla sportu" takie akcje przeprowadzali na losowych osobach, to wtedy kula w łeb na miejscu...
Frajerstwo, to frajerstwo i należy je tępić zawsze i wszędzie, ponad podziałami. Tu jestem tolerancyjny w chuj...



Nie drużynom piłkarskim tylko żużla. Apator i Elana to chyba najwięksi wrogowie. Denis Bad boy Załęcki jest z Elany.. ten śmieszny freakfighter. Może ktoś kojarzy pajaca.
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2023-04-15, 9:32 3
Czytając komcie, widać, że wszystko idzie znakomicie, ale nie nam. Ten jest chujowy, bo zielony, a tamten zjebany, bo czerwony, każdy skłócony z każdym, jeden uważa się za lepszego od drugiego chociaż w tym samym błotku się tapla. Idealne społeczeństwo baranów do rządzenia.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2023-04-15, 9:49 2
typowe poliniaki tu skopia lezacego a zachwile ukralom po palcu do dupy wleza kosztem soim i dzieci bo jp2 tak kazal
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-04-15, 9:49
marcintutbxl napisał/a:

Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie kurwy mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy jebane .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami chuj zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .



Po co zabijać wystarczy zakopać

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-04-15, 9:51 1
Siriuz napisał/a:

Debile co pod podobnymi filmami z Rosji pierdolą coś o poborowych i spierdolonym narodzie pod takimi materiałami siedzą cicho Skurwiałe nacjonalistyczne zjeby



Tylko ze w Rosji takie zachowania to norma a u nas to odsetek nacjonalistycznych, kibolskich lub pisowskich jaskiniowców.

Bardzo miło z ich strony ze ułatwili policji prace i nagrali dowody we własnej sprawie usiłowania zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
koziolek.ma.stouek 2023-04-15, 9:52
Tak tej Polski nie zbudujemy
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-04-15, 9:54 9
Wiewór napisał/a:

Tylko ze w Rosji takie zachowania to norma a u nas to odsetek nacjonalistycznych, kibolskich lub pisowskich jaskiniowców.
Bardzo miło z ich strony ze ułatwili policji prace i nagrali dowody we własnej sprawie usiłowania zabójstwa.



Lepiej wpuscić tu bydło z Afryki i okolic co nie ? nasi źli ale tamci odreagowywuja setki lat niewolnictwa buhhahah szkoda mi Ciebie lewaku, mam nadzieje że w Polsce nigdy lewactwo nie dojdzie do władzy ha tfu pedale
Zgłoś
Avatar
docent69 2023-04-15, 10:07
Co za pojeby. Nie toruńskie, nie z Konfederacji, jak piszecie. W każdej grupie społecznej są śmiecie i ścierwa. To są śmiecie i ścierwa. Jako dobry lekarz każdemu przypisałbym po 1 rundzie 3 minutowej z deontayem wilderem. No, tak, żeby dobrze się przyjął lek to może 1 runda 5 minutowa
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2023-04-15, 10:10 2
gdzies mi siie obiło ktos to gadał ze juz 3 typów namierzyli to że są w maskach o niczym nie świadczy także juz są wpizdzie i posiedzą sobie wpierdlach za to takich podludzi powinno sie izolowac pierdolone małpy będą grać kozaków przy prokuraturze jak miło jak takie ameby nagrywają dowody i puszczają do sieci już niedlugo to w tv pokażą kolejni do odstrzału
Zgłoś
Avatar
m10bp 2023-04-15, 10:42 1
Dostęp do broni powinien być mocno rozszerzony. Do gnojów trzeba po prostu strzelać
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-15, 10:57 2
Głos tego czegoś co nagrywało w 00:34
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2023-04-15, 11:10 1
Ajot napisał/a:

Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.



Jebać wojtyłe jebanego pedofilskiego śmiecia
Zgłoś
Avatar
bogujawleński 2023-04-15, 11:21 1
na Ukrainie by się chłopcy mogli wykazać, a jakby nie chcieli jechać, to każdy na minę powinien stanąć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie