18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
quntakinte69 2023-04-15, 0:28 87
Ale patologia , na sybir..
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-04-15, 0:28 31
O kurde! Biali w kilku na jednego? To się sadolowym rasistom resztki mózgów zlasują!
Zgłoś
Avatar
Sz3rsz3niu_89 2023-04-15, 0:34 28
Jebane gimbo małpy...
Zgłoś
Avatar
joti 2023-04-15, 0:36 52
Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2023-04-15, 0:41 185
Ajot napisał/a:

Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.



Leki weź.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-15, 0:45 39
Debile co pod podobnymi filmami z Rosji pierdolą coś o poborowych i spierdolonym narodzie pod takimi materiałami siedzą cicho Skurwiałe nacjonalistyczne zjeby
Zgłoś
Avatar
R................c 2023-04-15, 0:52 47
Siriuz napisał/a:

Debile co pod podobnymi filmami z Rosji pierdolą coś o poborowych i spierdolonym narodzie pod takimi materiałami siedzą cicho Skurwiałe nacjonalistyczne zjeby



Chyba twoja stara.
Zgłoś
Avatar
hardox 2023-04-15, 0:56 17
te pokolenie całe to trzeba przymusowo do woja i na ukraine wysać.
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-04-15, 0:58 9
polaki
czarnuchy
Zgłoś
Avatar
R................c 2023-04-15, 1:10 26
mynameisgod napisał/a:

polaki
czarnuchy



Kibole czarnuchy
Kmiocie lewacki
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2023-04-15, 1:35 57
Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie kurwy mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy jebane .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami chuj zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .
Zgłoś
Avatar
GedźminWieralt 2023-04-15, 1:38 28
marcintutbxl napisał/a:

Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie kurwy mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy jebane .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami chuj zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .



Tego czarnoprochowca to nosisz za pasem jak pirat? Nie boisz się, że sobie jaja odstrzelisz?
Zgłoś
Avatar
spike2222 2023-04-15, 2:10 9
marcintutbxl napisał/a:

Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie kurwy mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy jebane .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami chuj zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .



Akurat się z tobą zgodze, kwestia pewnie ~tygodnia. znalezienie typa, który to wrzucił na neta o ile nie jest bogiem IT to kwestia paru godzin, a następnie po nitce do kłębka (bo obstawiam, że nagrywający tego nie wrzucił, tylko się komuś pochwalił, i ten ktoś był na tyle inteligentny...)
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-04-15, 2:23 28
mwaski napisał/a:

O kurde! Biali w kilku na jednego? To się sadolowym rasistom resztki mózgów zlasują!



Chciałem tylko zwrócić uwagę, na dość istotną kwestię, iż sądząc po "rozmowie" w tym samym dialekcie, młodzieńcy z filmiku się znają, rozumieją, oraz łączy ich wspólna pasja - kibicowanie drużynom piłkarskim. Tu nie ma przypadkowych osób. Pan Mateusz nie wracał z korepetycji przed ważnym egzaminem, czy od dziewczyny, jak normalny, biały człowiek. Pan Mateusz źle wybrał i poniósł tej decyzji konsekwencje. Żaden człowiek nie ucierpiał, niech się między sobą napierdalają ile wlezie, wyjebane mam na to po całości...

Co innego, gdyby "dla sportu" takie akcje przeprowadzali na losowych osobach, to wtedy kula w łeb na miejscu...

Frajerstwo, to frajerstwo i należy je tępić zawsze i wszędzie, ponad podziałami. Tu jestem tolerancyjny w chuj...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie