18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Blezzer 2017-03-27, 21:27 2
Nie wiem czy wiecie, ale w wielu przypadkach ucieczka z miejsca wypadku jest automatycznie rozpatrywana przez sąd jako wina/współwina, szczególnie gdy są osoby poszkodowane fizycznie i dorzuca się nieudzielenie pomocy. Miałem kiedyś podobny przypadek, na szczęście to nie ja miałem przesrane.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2017-03-27, 21:47
130? 140? Ustalcie jedną wersję.
ja tam nie widzę ile jechał, skąd wskazanie prędkości???
Widzę, że tamten zapewne na czerwonym wjechał, skoro tutaj mieli zielone.
Bordowy rozumiem, że ukarany.
Zgłoś
Avatar
Jesuz 2017-03-27, 22:57 1
@up: bo biegły sądowy stwierdził ile jechał kretynie... Masz wyraźnie w artykule napisane: 138km/h
Zgłoś
Avatar
DavidBeckham 2017-03-27, 23:48
macias17 napisał/a:



Skręcałeś na zielonej strzałce, czyli ten włoch musiał przejechać na czerwonym. I to ty dostałeś mandat? Coś ściemniasz.



Pewnie chodziło o warunkową strzałkę.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2017-03-28, 2:32 1
Co za kraj kurwa rok czekać na wyrok...

Wkurwiłem się, bo sam wyjebałem w kolesia który "mnie nie widział" jak skręcał w lewo, a ja miałem zielone z pasa na wprost, a skoro "mnie nie widział" to "nie poczuwa się do winy".

Dlaczego to takie wkurwiające? Bo leczenie i rehabilitacje musiałem mieć prywatnie, bo bym pewnie do teraz nie chodził gdybym liczył na NFZ, ewentualny zwrot kosztów z OC sprawcy może nastąpić dopiero jak sprawca będzie miał wyrok. To samo naprawa/całka pojazdu ubezpieczyciel czeka na wyrok. Nie będę naprawiał sam wcześniej, bo w moim przypadku jest duże ryzyko zaniżonej wyceny wartości pojazdu, a po naprawie to żaden rzeczoznawca mi nie określi jakie były uszkodzenia.

Reasumując wydatki się ma w chuj większe "zarobki" dużo niższe (szczególnie ludzie mający na umowie minimum i resztę w kopercie, na szczęście mnie to nie dotyczy), a sądy sobie napierdalają rozprawy i posiedzenia co półtorej miesiąca, bo ktoś nie patrzy jak jedzie, spowoduje wypadek i jeszcze nie poczuwa się do winy, bo nie widzi.

Nie bronie kierownika audycy, bo przejebał ostro, ale wkurwiam się na polskie sądy.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2017-03-28, 6:41
Jakby się w drzwi wjebał to chyba by go przeciął na pół
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-03-28, 11:39 1
cytat: [Sąd orzekł, że 23-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków miejskich i wjechał na skrzyżowanie z prędkością 138 km/h. Tam zderzył się ze zjeżdżającym ze skrzyżowania volkswagenem. Co ważne i co podniósł również w orzeczeniu sąd: mężczyzna nie udzielił pomocy i zbiegł z miejsca zdarzenia.]
Tyle w temacie...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-28, 11:41 2
@up

W temacie tyle, że sędzia to kretyn. Ale czego się spodziewać po bandzie kurew, złodziei i pijaków?
Zgłoś
Avatar
extrachomik 2017-03-28, 15:50
Bałwany ^^ Co drugi powinien udać się na ponowny egzamin i psychotesty...
Bordowy miał zielone tak jak i audi, ktoś już wspomniał że jakiś debil zapierdalał prawie 140 czyli prawie 3 razy szybciej niż powinien więc znalazł się tam praktycznie z kosmosu. Tak czasem jest z rowerzystami co zapierdalają ile ma sił bo zielone zobaczył ty zerkasz czy go nie ma a on chuj wpada jak strzała...
Wina jest 100% po stronie audi, gdyby jechał 50, prawdopodobnie nie doszło by do tego incydentu.

@@@UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY, ja pierdole co za bałwan pisał ze nie ma obowiązku cywilizowany człowiek udzielać pierwszej pomocy ^^ tylko lekarz, policjant itp ^^ jebnij się w dekiel pan,
Udzielanie pomocy, nie mówię tu o wyciąganiu z auta bo to jest bez sensu, ale czasem wystarczy unieść dla nieprzytomnego opuszczoną głowę aby uratować mu życie...
Zadzwonienie po służby ratunkowe jest udzieleniem pierwszej pomocy... A ten by czekał na policjanta w cywilu ^^
współczuję ci kolego dymex
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-03-28, 17:51 5
@Up, lewoskręt ma ustąpić pierwszeństwa tym co jadą prosto. Chuj mu do tego jak szybko zapierdala. Ma ustąpić i tyle, więc skończ pierdolić głupoty.
Zgłoś
Avatar
Lucato 2017-03-29, 1:09
Odnoszę dziwne wrażenie, że większość z was wygrała konto na sadolu w paczce po chipsach
Nikt nie zwrócił uwagi, że tam są jeszcze tory. Nie mam doświadczenia w jeździe po miastach z tramwajami. W mojej wsi ich nie ma i nie muszę nadrabiać materiału aczkolwiek całe skrzyżowanie jest jednym wielkim kijowym placem pseudomanewrowym.

Torowisko na środku, masz zielone tramwaj w pizdu daleko nawet go nie widzisz, z przodu zielone i czekasz że już za chwilkę Twoja kolej! ustawiasz się i dzwon ;x

Dlaczego wina 100% Audi? Te ograniczenia nie są po to bo tak. Jak ktoś zapieprza 3x szybciej to oznacza że zbytnio go nie widać w oddali.

Od momentu kiedy pada decyzja jadę nic nie jedzie 6-7 sekund. Co oznacza, że po krótkich przekształceniach z klasy podstawowej na przyrodzie to 38,(3) m/s

Kur... 300 metrów. Jeśli sobie człowiek dorzuci i pomyśli : "Eee, jedzie bezpieczne 80 km/h zdążę " nawet się nie spostrzeże, że to bydle zapier.... 2X SZYBCIEJ

@voidinfinity Ja wiem, że przegrałeś tę sprawę z sędzią i wymiarem sprawiedliwości, ale nie żal się na sadolu
Panie Boże uchroń mnie na drodze przed takimi jak Ty i sadolowymi ekspertami
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-29, 1:17 3
@up

Czyli jeżeli dobrze rozumiem, gdyby audi jechało z dozwoloną prędkością, to by miało pierwszeństwo?
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-03-29, 1:45 2
@macias17
Nie nie, jechaliśmy na biwak ekipą i byliśmy zdumieni. Skrzyżowanie takie samo, zerknij na skrzyżowanie ul. Portowa i Solna w Kołobrzegu. Typek prawym pasem ścina/wyprzedza 11 osobówek (w tym 3 na moście) aby sobie przyspieszyć, jadąc prosto prawym pasem jebie mnie w prawy bok (miałem wolne ze względu na przepuszczające mnie auto a trzeci, dystalny pas od mojej jezdni ma wyłącznie prawoskręt i nie możliwość wyprzedzania zwłaszcza kurwa na skrzyżowaniu) i nagle bezmózgi policjant znalazł sobie przepis skrzyżowania równorzędnego Jak jest po prawej to masz go puścić i chuj że jedzie 600km/h i skręca w prawo a Ty w lewo. Policja drogowa to bezmózgi, wyrzutki społeczne, porażki życiowe i przede wszystkim same syny kurw. Same, sprawdzone kurwie to syny szmat. Wszyscy policjanci to bezmózgie jebane kretyny mogę podać dane żebyście mogli zasrać majtki kupione przez mamę, którą Ci defacto rucham brudnym chujem po Twojej żonie ot, co udowodnij że jest inaczej śmieciu, ekhm policjancie. Od tamtej pory na prawdę rucham wasze żony, kiedy Wy pierdolicie robotę na służbie. No przynajmniej kilka kołobrzeżanek - żon policjantów, ale przynajmniej radochę mam niewspółmierną.
Zgłoś
Avatar
Lucato 2017-04-02, 5:01
voidinfinity napisał/a:

@up

Czyli jeżeli dobrze rozumiem, gdyby audi jechało z dozwoloną prędkością, to by miało pierwszeństwo?



nie sądziłem, że zobaczę na sadisticu od kogokolwiek coś tak idiotycznego jak Twoje słowa, aczkolwiek tęsknie za Bongolem. Był bardziej rozgarnięty od Ciebie.

Czytania uczą w podstawówce, ale Ty dedukcji uczyłeś się w klasie specjalnej z oddziałem zintegrowanym

Nic w teksie nie wskazuje na to, abym coś takiego sugerował. Nie wkładaj mi nic do ust bo pedalstwa się brzydzę, chyba, że jesteś jakimś ponętnym shemale'm to się zastanowię

Przemyśl swoje postępowanie.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-04-02, 12:29
@up

Ale przecież sparafrazowałem dokładnie to co napisałeś kretynie! Napisałeś że wypadek spowodował typ, który miał pierwszeństwo, a nie typ który władował się na lewoskręt nie ustępując przejazdu - a warunkujesz to tym, że audica zapierdalała jak na torze wyścigowym. Czyli warunkujesz pierwszeństwo prędkością

Ty nie miej pretensji do mnie że nie czytam ze zrozumieniem, ty miej pretensje do siebie że idiotyzmy piszesz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie