18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
andrzejrobert75 2022-02-09, 19:55 1
DarioLee napisał/a:

Taki kurwa debil był prezydentem Polski..



Z Tyminskim przegrał.Miałem wtedy 15 l...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-02-09, 20:48 3
Halman napisał/a:

mógłbym go słuchać godzinami...



Nie da się wypić tyle wódki.
Zgłoś
Avatar
Borys 2022-02-09, 21:07 1
Zbysław napisał/a:

To jak wytłumaczycie kilometr pod ziemią stare drzewa?
Szah mat



Normalnie, starożytni kosmici to zrobili
Zgłoś
Avatar
lolaxxdd 2022-02-09, 21:17 2
co on pierdoli
Zgłoś
Avatar
Szangti 2022-02-09, 21:28 3
Bolek juz demencja starcza...
Zgłoś
Avatar
kap0 2022-02-09, 21:45 2
Mam ten sam fotel co on az zastanawiam sie czy nie sprzedac
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-02-09, 22:04 7
Donosiciel, głupek i generalnie sprzedajna łajza. I toto było prezydentem. Każdy kto na niego głosował powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię. "9 grudnia 1990 r. odbyła się druga tura powszechnych wyborów prezydenckich, której zwycięzcą został Lech Wałęsa. Poparło go 74,25 proc. głosujących (10 622 696), natomiast jego konkurenta - Stanisława Tymińskiego - 25,75 proc. (3 683 098). Ponad 344 tys. wyborców oddało nieważne głosy. " I to jest kurwa dramat.
Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2022-02-09, 22:11 7
Targowica lub też Vkolumna.
Prof. Chodakiewicz swego czasu powiedzial, że największym polskim błędem było niepowieszenie jaruzela, kiszczaka i urbana przez co po '89 przyszedł tw bolek i nastąpiła transformacja czyli przyszło to samo w innym opakowaniu.
Bolo to jednak dobry agent, czasem coś pierdolnie, ale śpiewa jak mu oficer prowadzący każe.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2022-02-09, 23:17 2
Po covidzie mogą zachodzić przeróżne zmiany w mózgu. Może niedotlenienie ?
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-02-09, 23:33 1
Zenonn napisał/a:

Po covidzie mogą zachodzić przeróżne zmiany w mózgu. Może niedotlenienie ?



To jest stare nagranie, sprzed pandemii. Ale nadal wbija w ziemię głupotą kogoś, kto ponoć był prezydentem. Dzisiejszy Duda jest tytanem intelektu przy tym zerze Wałęsie, nawet jak zrobił sobie przerwę w uczeniu się nowych słówek z angola

Kurwa, co za kraj, że idioci i alkoholicy są prezydentami.
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2022-02-09, 23:37
Jak taki półgłówek mogł być presydentem 40 mln kraju?
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-02-09, 23:41 2
Hedonistyczny napisał/a:

że największym polskim błędem było niepowieszenie jaruzela, kiszczaka i urbana


Uszata świnia jeszcze dycha i zapłakałbym szczerymi łzami szczęścia, gdyby ktoś mu zrobił Adamowicza.
Zgłoś
Avatar
Xenon 2022-02-09, 23:58
Gdzie moje sto milionów?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-02-10, 1:07
_RottenFetus_ napisał/a:

Pierdoli?
Tak, ale to nie jest zwykłe pierdolenie. Wałęsa prezentuje szczytową formę chłopskiego rozumu. Dlatego był tak popularny. Dziś w polsce i na świecie moda na chłopski rozum powraca, więc wystarczyłoby go PRowo dobrze wcisnąć w grupę nowoczesnych "wolnomyślicieli" którzy mówią jak jest, i znów wielu by waliło mentalnie do Bolka i jego mądrości.



Nie może być aż tak źle....
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-02-10, 2:55 5
lukaszjb napisał/a:

Jak taki półgłówek mogł być presydentem 40 mln kraju?



taki kto? Przecież to pierdolony komunistyczny karzeł... Zaświecili mu złotówkami i bez mrugnięcia dał im dupy... Wszystkich z tuskiem, kaczorem i tymi ryjami z filmu z 89 o okrągłym stole powinno się wymordować w najbardziej spektakularny sposób.... Skurwysyn z matka boska w klapie latał, a ludzi sprzedał i cały kraj. Sie kurwa komuchy nauczyly do kosciola chodzic po 89, żeby trudniej ich bylo wyłapać wzrokiem (teraz to kolejna mafia co grabi ludzi). Tutaj nie ma co wiele pisac. Polska upadła po 89 i nigdy z komunizmu nie wyszla... Czy wyjdzie nie mam pojecia, ale jesli nikt nie zacznie politykow mordowac to karuzela bedzie sie dalej krecic. Najlepsza byłaby ogolno polska akcja i w jeden dzien wszystkich z rodzinami łacznie wybic do nogi i wybrac nowych niekaranych, niezamieszanych w matactwa i nie zamieszanych wczesniej w polityke ludzi etc etc. Ja pierdole, aż mnie teraz skreca jak sobie przypomne co oni ustalali na wizji... Tam juz wtedy powinny leciec kule w te zdradzieckie ryje... Tak ten czlowiek nie powinien chodzic pośród żywych od 89 roku jak i reszta tych świń
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie