18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Izaki13 2022-02-10, 9:49
Smieja sie z Dudy ,ale kuzwa przy to jest inteligentyny gosc, moze i gra dla kaczora ,ale to nje debil jak wielu tu mysli.

Porownajcie sobje wywiady Dudy ,a Komoroeskiego xzy Walesy, przeciez to dzbany totalne zwlaszcza bolek. Jego wypowiedz o slowiku xD
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2022-02-10, 12:00 1
ProVVe napisał/a:

taki kto? Przecież to pierdolony komunistyczny karzeł... Zaświecili mu złotówkami i bez mrugnięcia dał im dupy... Wszystkich z tuskiem, kaczorem i tymi ryjami z filmu z 89 o okrągłym stole powinno się wymordować w najbardziej spektakularny sposób.... Skurwysyn z matka boska w klapie latał, a ludzi sprzedał i cały kraj. Sie kurwa komuchy nauczyly do kosciola chodzic po 89, żeby trudniej ich bylo wyłapać wzrokiem (teraz to kolejna mafia co grabi ludzi). Tutaj nie ma co wiele pisac. Polska upadła po 89 i nigdy z komunizmu nie wyszla... Czy wyjdzie nie mam pojecia, ale jesli nikt nie zacznie politykow mordowac to karuzela bedzie sie dalej krecic. Najlepsza byłaby ogolno polska akcja i w jeden dzien wszystkich z rodzinami łacznie wybic do nogi i wybrac nowych niekaranych, niezamieszanych w matactwa i nie zamieszanych wczesniej w polityke ludzi etc etc. Ja pierdole, aż mnie teraz skreca jak sobie przypomne co oni ustalali na wizji... Tam juz wtedy powinny leciec kule w te zdradzieckie ryje... Tak ten czlowiek nie powinien chodzic pośród żywych od 89 roku jak i reszta tych świń



Ja zwykle nie mieszam sie w politykę, bo szkoda na to mojego czasu, ale mnie rozpierdala najbardziej to, ze kiedyś PO i PIS to była jedna partia, te same komusze mordy.
Potem niby sie rozdzielili na dwie partie i od 15 lat wymieniają sie władzą wyzywając jeden drugiego od komuchów.
A polskie zabetonowane czarnuchy łykają to jak pelikany i napierdalaja sie bambusem miedzy sobą
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-02-10, 18:16 2
Rozjebie napisał/a:

Ja zwykle nie mieszam sie w politykę, bo szkoda na to mojego czasu, ale mnie rozpie**ala najbardziej to, ze kiedyś PO i PIS to była jedna partia, te same komusze mordy.
Potem niby sie rozdzielili na dwie partie i od 15 lat wymieniają sie władzą wyzywając jeden drugiego od komuchów.
A polskie zabetonowane murzyny łykają to jak pelikany i napie**alaja sie bambusem miedzy sobą



Dokładnie, a my nie wiemy czy oni nie widzą tego czy nie chcą bo tak wygodniej. Nie dalej jak wczoraj odpaliłem sobie Polskie ZOO z 92r. (do 94 lecialo) i "Polska Szopka (92 do 93) i nawet tam maja kaczorów pokazanych z kim trzymali a oni miedzy po i pis od niemal 20 lat wybierają, a te same chamy od "zajebistej zmiany siedza na stolkach... Tyle, że raz wyzej raz nizej i pozniej w spolkach na stanowiskach to jest najwiekszy przekret w PL
Zgłoś
Avatar
Halmann 2022-02-10, 18:47
Lech Wałęsa nadal w formie. Kiedyś proponował takie rozwiązanie na problemy z drogim paliwem: A satelity latajo i nic im nie poczeba! Niech auta jeżdżo jak satelity. I już. Zrobione.
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-02-12, 2:41
Tworzysz Bolek kontratakuje, tępych sadoli edukuje
Zgłoś