18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Byku35 2021-03-23, 6:42
Bmw i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-03-23, 8:23 1
Prawdopodobnie auto ma szyby pancerne. Poszczególne warstwy odpadają co widać na bocznej szybie. Dlatego strzela przez przednią, ale nie jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-03-23, 8:32 2
bercisko,
Czyli co? boczne szyby pancerne ale przednia już nie?
Zgłoś
Avatar
Fooli 2021-03-23, 8:43
bercisko, po prostu boczne szyby byly przyciemniane i się trzymają razem dzięki folii
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-03-23, 8:57
Halman napisał/a:

,
Czyli co? boczne szyby pancerne ale przednia już nie?



Nie wiem. Po prostu jeśli boczne szyby zostały rozwalone to to po kiego strzela przez przednią? Chyba, że boczne są wciąż całę i próbuje z każdej strony, albo jak pisał Fooli boczne mogły mieć przyciemnianą folię.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-23, 10:45
"...i bezboleśnie" nie jestem ekspertem ale mysle, ze jednak moglo troszke zabolec.
Zgłoś
Avatar
veeee 2021-03-23, 18:31 2
bercisko napisał/a:

Prawdopodobnie auto ma szyby pancerne. Poszczególne warstwy odpadają co widać na bocznej szybie. Dlatego strzela przez przednią, ale nie jestem ekspertem.



Strzela przez przednią bo zorientował się że jak debile ustawili się z partnerem na jednej linii ognia i za chwile między sobą się pozabijają... Schodzi z linii i znajduje dogodne miejsce przez przednia. Szyby nie były opancerzone...
Zgłoś
Avatar
Papa_SS 2021-03-23, 18:33 1
ogień krzyżowy haha pro widać
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2021-03-23, 19:10 1
Ogień krzyżowy i jednemu chyba coś spadło. Nie czasem magazynek mu wypadł z broni?
Profesjonaliści IksDe
Zgłoś