18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Empty Head
MonkKingKong • 2012-02-28, 3:53
Eldoka poraz kolejny pokazał, że freestyle to jego żywioł



Soczysty kwał mięcha promuje nowy album " Whit Empty Head"
Zgłoś
Avatar
Tarori 2012-02-28, 11:04
Cytat:

Czyli jakie? Zadne?
Lubie czasem posluchac Eldo, tudziez jeszcze Grammatika, ale pisanie, ze Eldo ma jakies superflow to delikatnie ujmujac mijanie sie z prawda.
A niektorzy go nie lubia, bo jest szmatoglowym i klania sie w pas allahowi.



nie wiem czy wiesz ale jego teksty są w podręcznikach języka polskiego, znajdź mi drugiego polskiego rapera który to osiągnął:]
no właśnie nie ma, więc tak Eldo ma superflow^^
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-02-28, 11:09 13
Ciekawi mnie, czy Ci co tak pierdolą na hiphop, to czasem nie jest banda śmierdzących, łudstokowych, metalowych brudasów.
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2012-02-28, 11:20
Tarori napisał/a:



nie wiem czy wiesz ale jego teksty są w podręcznikach języka polskiego, znajdź mi drugiego polskiego rapera który to osiągnął:]
no właśnie nie ma, więc tak Eldo ma superflow^^



Sienkiewicz, Miłosz, Czymborska mam dalej wymieniać?
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-02-28, 11:22 4
Tarori napisał/a:



nie wiem czy wiesz ale jego teksty są w podręcznikach języka polskiego, znajdź mi drugiego polskiego rapera który to osiągnął:]
no właśnie nie ma, więc tak Eldo ma superflow^^





Dorosnij synku, i zapytaj kogos starszego i madrzejszego co to jest 'flow', bo widze, ze masz braki. Nagrywac zwroty w miare plynnie kazdy glupi potrafi, to na free, albo w bitewkach widac kto jakie ma flow, a Eldoka nie ma zadnego.

kietong napisał/a:

Ciekawi mnie, czy Ci co tak pierdolą na hiphop, to czasem nie jest banda śmierdzących, łudstokowych, metalowych brudasów.



Cytując klasyka: "Tam siedzi banda niedojebanych 'ę ą' zacofanych paniczów. wielkich poetów, beka z tych kurwa wielkich poetyckich dusz, idź pan w chuj"

tomek1491 napisał/a:

Sienkiewicz, Miłosz, Szczymborska mam dalej wymieniać?



Kurwa, kto?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-28, 11:26
Huh, ale sucharek to.

Nie można tak tego zostawić.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-02-28, 11:30 1
Tarori, ty chyba kurwa nie masz pojęcia co to jest flow, a w przypadku Leszka ciężko mówić o flow, naprawdę. posłuchaj sobie Mesa, VNMa to zobaczysz co to FLOW, przez duże F.
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-02-28, 11:56
kietong napisał/a:

Ciekawi mnie, czy Ci co tak pierdolą na hiphop, to czasem nie jest banda śmierdzących, łudstokowych, metalowych brudasów.



To ludzie którzy odróżniają gówno od prawdziwej muzyki.
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-02-28, 12:16 1
Mnie się wydaje że ten filmik przedstawia to właśnie jak rap widzą ludzie którzy go nie lubią, czy nie rozumieją... I nie ma w tym nic złego, bo po prostu ludzie nie mogą być jednakowi (i całe szczęście) i mieć tych samych upodobań. Bardzo ważną rzeczą jest szacunek do wzajemnych przekonań.
Zgłoś
Avatar
Pokahontaz 2012-02-28, 12:24
@up

o ile nie te przekonania nie wpływają na nas.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-02-28, 12:26 1
filmik jest idiotyczny, ale w porównaniu do waszych wypowiedzi i tak to wyżyny intelektualne. proponuję 3mać się prostej reguły: nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów nic.
Zgłoś
Avatar
ziomeg 2012-02-28, 14:06 1
Báthory István napisał/a:



To ludzie którzy odróżniają gówno od prawdziwej muzyki.



Sugerujesz że rap to gówno? Jeśli chcesz wiedzieć to tylko rap stawia na technikę czyli zabawa słowem, wielokrotne rymy, metafory inne gatunki muzyki tego nie mają. Metal - darcie mordy i tyle z czego da się usłyszeć co 10 słowo. Beka z metali.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-28, 14:07 1
ziomeg napisał/a:

Metal - darcie mordy i tyle z czego da się usłyszeć co 10 słowo.



Problemem w zrozumieniu słów może być zagłuszanie śpiewu szarpaniem drutów.
Zgłoś
Avatar
Splitterek 2012-02-28, 14:07
Gratuluje moderatorowi za usuniecie mojego postu "Gość jest zajeb** ale freestyle nie jest jego mocna strona napewno.. wiadomo królem freestylu jest OSTR-y" powód jakies gwiazki... popatrz sobie wyżej ile było postów z cenzurą poprzez gwiazdki.... a słowo zajebisty jakieś złę nie jest.. żal i tyle.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-28, 14:09
Splitterek napisał/a:

popatrz sobie wyżej ile było postów z cenzurą poprzez gwiazdki



Żadnego z gwiazdką nie widzę.

Nie boję się przekleństw oglądać, toteż mam wyłączone cenzurowanie w profilu. Każdy może wyłączyć.
Zgłoś
Avatar
Landsberg 2012-02-28, 14:34 1
Ja pierdole
Jak to zwykle bywa, na sadisticu znowu zawitała fala psychofanów metali itp, którzy chcieli by tylko swoją muzykę słyszeć wszędzie, bo po prostu dla nich nie ma czego innego, wszystko automatycznie to gówno, tylko metal O KURWA ALE ZAJEBISTE JARAAAM SIEEE.

Co do filmiku to jest chujowy, tak sam słucham rapu i jest chujowy.

Pozwolę sobie przytoczyć słowa Słonia do tych psychometali :
"Jara mnie każdy hejt, cipy wylewają smutki i kiedy na was patrze wiem, że los bywa okrutny"

A tak w ogóle to po chuj ta kolaboracja z kwejkiem ?
Zniszczyliście ten portal
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie