18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
Empty Head
MonkKingKong • 2012-02-28, 3:53
Eldoka poraz kolejny pokazał, że freestyle to jego żywioł



Soczysty kwał mięcha promuje nowy album " Whit Empty Head"
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-28, 14:36
Landsberg napisał/a:

A tak w ogóle to po chuj ta kolaboracja z kwejkiem ?


dostaliśmy 500ooo pln jeszcze jakieś pytania?
Zgłoś
Avatar
Champion69 2012-02-28, 14:43
ludzie jarają się tym Eldo i Ostrym niesamowicie .. ja preferuję Sokoła i moim zdaniem , nie dorastają mu do pięt .
Zgłoś
Avatar
los gienadijos 2012-02-28, 15:15 5
Nie no kurwa, dalej prezentujcie swój rap, puszczając go ze swych pierdzących telefonów komórkowych, podczas szlajania się po osiedlu ze spodniami opuszczonymi do kostek i się dalej kurwa dziwcie, że dla przeciętnego Polaka jesteście gówniarzami słuchającymi jakiś zakapturzonych dresiarzy pierdolących jakie to życie złe i jak to chujowo jest na blokowisku.
Sami budujecie stereotypy a potem się dziwicie, że ludzie nie rozumieją waszej muzyki.
Jakoś kurwa nie widziałem żeby ktoś chodził z grupką obdartusów i puszczał z głośniczka telefonu bluesa czy jazz.
Nie chcę generalizować ale to samo dotyczy metali czy punków, jadą do Jarocina czy na Woodstock, zapiją się czy zaćpają jak szmaty i chodzą ujebani jak gówno a potem się dziwią, że ich ludzie nie szanują.
Sam jak byłem nastolatkiem byłem metalem ale jakoś nie chodziłem ujebany jak kloszard.
Bo dostał bym pewnie w baniak od innych metali za to że jestem brudasem. Trzeba najpierw szanować siebie samego, potem wymagać aby inni tez cię szanowali.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-28, 15:33 6
Wrzucanie czegokolwiek związanego z muzyką na sadistic wywołuje wojnę trolli. Jest tu pełno pierdolców, którzy sądzą, że ich muzyka jest najlepsza, a reszta to gówno i zjadą każdego, który to "gówno" wrzuci. Dałbym wam karabiny i udostępnił teren żebyście się pozabijali za swoją muzykę. Świat byłby bez was lepszy. Jebani psychofani.
Zgłoś
Avatar
Tuśka 2012-02-28, 16:21
Haha ;D ! Słoń !
Zgłoś
Avatar
kalasaz 2012-02-28, 16:27
Nie słuchasz jakiejś muzyki to kurwa sie nie wypowiadaj na jej temat - proste

a tak wogole to zygac mi sie chce jak patrze na wasze zarosniete mordy, nawet sie nie nadajecie zeby klakami waszymi umyc podloge brudasy i cieniasy jednym slowem
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-02-28, 16:40
BongMan zgadzam się z tobą, łap pifko
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-02-28, 16:43
Go2Hell napisał/a:

zajebiste :]

a tak nawiasem jest to początek utworu słoń & Mikser : bajters z płyty Demonologia [Dem6n6l6gia]



za reklame takiego gówna powinieneś dostać w3 . Ale nie dostaniesz
Zgłoś
Avatar
Tuśka 2012-02-28, 16:48
Złowroga Pralka !, Widać że jesteś słabą pralką, nie masz gustu ;DD
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-28, 16:50 1
Tuśka, mylisz się chłopcze. Słoniem rzygać można, swego czasu codziennie dzieciaki wstawiały to gówno.
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-02-28, 16:51
Poczytałem sobie Wasze komentarze i wychodzi z nich że jeśli ktoś nie lubi rapu/hip-hopu to napewno jest metalem Skąd kurwa taki wniosek !?
Zgłoś
Avatar
Tuśka 2012-02-28, 17:00
Niеbieski, no z tym rzyganiem to masz rację, szczególnie kiedy się słucha love forever. Jestem dziewczynką, lewy górny róg obok mojego nicku jest taki znaczek, czasami możesz na niego spojrzeć ;3 <tak pozwalam Ci>
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-28, 17:02 2
Tuśka napisał/a:

Jestem dziewczynką, lewy górny róg obok mojego nicku jest taki znaczek, czasami możesz na niego spojrzeć ;3 <tak pozwalam Ci>



Widziałem go, ale i tak masz peniska.
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2012-02-28, 17:07
kalasaz napisał/a:

Nie słuchasz jakiejś muzyki to kurwa sie nie wypowiadaj na jej temat - proste

a tak wogole to zygac mi sie chce jak patrze na wasze zarosniete mordy, nawet sie nie nadajecie zeby klakami waszymi umyc podloge brudasy i cieniasy jednym slowem



Tja może by ktoś brał cie na poważnie gdybyś nie pisał z błędami ortograficznymi rzygać-żygać know the diffrence it could save your life
Zgłoś
Avatar
Tuśka 2012-02-28, 17:15
Niеbieski, Czasami mam ale tylko na chwilę i nie jest mój ;p
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie