18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Endomondo
UberSoldier • 2014-03-02, 0:47
Znajoma ściągnęła aplikację Endomondo do obliczania trasy przebytej konno. W opcjach wyboru uprawianego sportu znalazła taką perełkę:



Jak widać wśród twórców małego sadola
Zgłoś
Avatar
RLTW 2014-03-02, 19:31 9
Nietakjaktrzeba napisał/a:

Chodzi o bekę z "wędrowania" po miastach, wsiach etc. z tymi gównianymi kijkami, przez co masa ludzi wygląda jak psychopaci którzy uroili sobie, że jeżdżą na nartach i te kijki są im NIEZMIERNIE potrzebne ?





Pozdrowienia od praktycznie wszystkich jednostek wojskowych działających w terenie górskim (tu AGAT).
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-02, 19:37 1
Nietakjaktrzeba napisał/a:

Chodzi o bekę z "wędrowania" po miastach, wsiach etc. z tymi gównianymi kijkami, przez co masa ludzi wygląda jak psychopaci którzy uroili sobie, że jeżdżą na nartach i te kijki są im NIEZMIERNIE potrzebne ?


W jeździe na nartach podpierasz się kijkami? Mam nadzieję, że nie spotkam cię nigdy na stoku
Zgłoś
Avatar
kamaclan2 2014-03-02, 19:46
@quark AWF to nie sa studia
Zgłoś
Avatar
quark 2014-03-02, 23:30
@kamaclan2

Domyślam się, że sugerujesz iż studiuje AWF? Przykro mi ale się myslisz bo studiuje Fizyke techniczną. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-03-02, 23:54
Nordic walking mówicie...?

Zgłoś
Avatar
Kotovsky 2014-03-03, 6:09
Chuj z tym, że wózek to też sport. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę YT "Wheelchair" i zobaczyć co potrafią sparaliżowani ludzie, a czego my zdrowi nie. No ale oczywiście zjeby zawsze wiedzą lepiej.
Zgłoś