18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Endomondo
UberSoldier • 2014-03-02, 0:47
Znajoma ściągnęła aplikację Endomondo do obliczania trasy przebytej konno. W opcjach wyboru uprawianego sportu znalazła taką perełkę:



Jak widać wśród twórców małego sadola
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-03-02, 0:58
A może to opcja dla paraolimpijczyków.
Zgłoś
Avatar
Nietakjaktrzeba 2014-03-02, 0:58 4
Chodzi o bekę z "wędrowania" po miastach, wsiach etc. z tymi gównianymi kijkami, przez co masa ludzi wygląda jak psychopaci którzy uroili sobie, że jeżdżą na nartach i te kijki są im NIEZMIERNIE potrzebne ?
Zgłoś
Avatar
quark 2014-03-02, 0:59 69
jakbym nie miał nóg lub nie mógł się poruszać o własnych siłach (musiałbym używac wózka) o wolałbym na nim popierdalać i korzystać z endomondo niż siedzieć na dupie i płakać..........

poza tym widać, że autorzy programu myślą też o ludziach, którzy nie moga sobie wybrac opcji: spacer czy bieg

EDIT:

@up

te kijki służą do tego aby odciązyć nogi (podpierasz się więc cała masa nie spoczywa na nogach) - przydatne dla ludzi, którzy są po operacji kolana czy inne podobne schorzenie, poczytaj a później komentuj
Zgłoś
Avatar
kilroy.ok 2014-03-02, 1:00 6
nie ma w tym nic sadolowego, w sumie taki trening na wózku inwalidzkim byłby zajebist* formą ćwiczenia, a jedyny powód dla którego tak jeszcze nie jest wynika z szacunku do ludzi zmuszonych do takiego sposoby przemieszczania się.
Miej troszkę szacunku dla niepełnosprawnych - a jeżeli chodzi o tych na wózku to sądzę, że niejeden, jakby złapał Ciebie rękoma to kwiczałbyś jak amatorka z eFukta, a skończyłby najpewniej na urwaniu Tobie głowy i pięknym materiałem na harda.
W sumie możesz taki film zaaranżować np. z którymś z naszych paraolimpijczyków - nie zapomnij tylko włączyć kamery. Powodzenia !
Zgłoś
Avatar
srasshole 2014-03-02, 1:03
że niby wędrowanie?
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2014-03-02, 1:51 6
@quark kto ci takich głupot nagadał? Nordic walking czyli te kijki wymyślili tylko po to, żebyś wydał te 50 zł i miał czym firanki przesuwać. Gówno a nie odciążanie kolan. Po co wierzysz w taką propagandę. Bo na Mango powiedzieli? Dałeś się nabrać jak ci wszyscy, którzy kupują tabletki na schudnięcie. Jak masz problem z kolanem to orteza, stabilizator, lepsze buty albo chodź po piasku. Jak to nie pomoże to może siłownia zamiast spacerowania?
Zgłoś
Avatar
stesco 2014-03-02, 2:30 14
co sie smiejesz z jazdy na wozku to zajebisice ciezki sport , ludzie są po nim tak wykończeni ze wstać nie mogą...
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2014-03-02, 7:08 2
stesco napisał/a:

co sie smiejesz z jazdy na wozku to zajebisice ciezki sport , ludzie są po nim tak wykończeni ze wstać nie mogą...


nie można też zapominać ze to bardzo niebezpieczny sport. większość z uprawiających go już wylądowała na wózku...
Zgłoś
Avatar
quark 2014-03-02, 9:43
@WhiteAngel

ok, nabrałem się, ja pierdole ale przypał
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-03-02, 11:42 7
WhiteAngel napisał/a:

@quark kto ci takich głupot nagadał? Nordic walking czyli te kijki wymyślili tylko po to, żebyś wydał te 50 zł i miał czym firanki przesuwać. Gówno a nie odciążanie kolan. Po co wierzysz w taką propagandę. Bo na Mango powiedzieli? Dałeś się nabrać jak ci wszyscy, którzy kupują tabletki na schudnięcie. Jak masz problem z kolanem to orteza, stabilizator, lepsze buty albo chodź po piasku. Jak to nie pomoże to może siłownia zamiast spacerowania?



Jesteś idiotą czy trollem? Nordic walking jest dużo bardziej korzystne od zwykłego spaceru, także odciąża stawy kolanowe, które są najbardziej obciążonymi stawami u człowieka. Jednak, żeby w pełni to wykorzystać, trzeba znać technikę chodu oraz mieć dobrane odpowiednie kije. Poczytaj dziecko, a potem się wypowiadaj. Nawet jeśli nastała moda na kije, to jest ona lepsza i zdrowsza od zjebanych piwnych nominacji czy innych idiotycznych zachowań.
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-03-02, 18:38 3
Ja tam zawsze mam bekę ze starych babek ,które ciągną te kije ze sobą
Zgłoś
Avatar
C................6 2014-03-02, 18:41 2
jeszcze nigdy nie widziałem, aby ktoś chodził z tymi kijkami sensownie. ludzie najczęściej ciągną je za sobą albo robią tak delikatne ruchy, że ja pierdole. tak więc w większości przypadków to zmarnowane pieniądze na modne gówno, które się robi bez pomyślunku.
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2014-03-02, 19:11 4
Mówta co chceta, ale skoro kupno tych śmiesznych kijków za 50 zeta kogoś motywuje do wstania z kanapy i spacerowania z nimi, nawet nie mając zielonego pojęcia jak ich używać, to według mnie spełniają swoje zadanie.
Z drugiej strony robienie z tego spacerowania sportu i recepty na jędrne oraz szczupłe ciało to przegięcie, ale biznes jest biznes.
Zgłoś
Avatar
namzio 2014-03-02, 19:21 1
endomondo z tego co ostatnio widzę służy głównie do szpanu na fejzbuku, przecież znajomi muszą wiedzieć, że kurwa dzisiaj pobiegłeś do biedronki i spowrotem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie