18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Epic win
P................C • 2012-05-09, 23:57
taki meczyk w frisbee

Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-05-10, 8:15
Spojleruję: w ostatniej chwili, gdy zawodnik ma już chwycić fribee tuż przed linią przyłożenia, nagle znikąd pojawia się murzyński Cygan, łapie frisbee w zęby, kopie zawodnika w twarz i błyskawicznie spierdala z boiska, a inni zawodnicy śmieją się w kułak.

Żartowałem, niestety.
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-05-10, 12:06 1
O kurwa O.o Biegł szybciej niż murzyn po zajebaniu DVD ze sklepu.
Zgłoś
Avatar
Faziu 2012-05-10, 17:49
kurde tu pisze meczyk ja przeczytałem mieczyk w frisbee i czekam aż komuś coś się stanie
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-05-10, 17:51 1
Cytat:

kurde tu pisze meczyk ja przeczytałem mieczyk w frisbee i czekam aż komuś coś się stanie


Jest napisane.....
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-10, 18:01 5
@babycow Obydwie formy są poprawne.
Zgłoś
Avatar
kubikazaz 2012-05-10, 18:47
zgadza się, od 2010 roku obydwie formy są poprawne, a jak nie wierzysz to zadzwoń do Miodka !
Zgłoś
Avatar
qrczaksmp 2012-05-10, 19:08 1
Frisbee jest dla psów.

i murzynów.
Zgłoś
Avatar
Seron27 2012-05-10, 19:39 1
@AmorPatriaeNostraLex i @ kubikazaz - mylicie się i jestem zmuszony określić Was jako gimbaza, która łyka wyssane z palca plotki "bo tak jest łatwiej, to w to uwierzę, a nie sprawdzę jak jest".

Taka sama plotka poszła jeżeli chodzi o formy "poszłem" i "poszedłem". Napisali ludzie, że Miodek powiedział w wywiadzie, że obie formy są poprawne. Problem jest taki, że oglądałem/słuchałem wywiadu i było to zdanie wyrwane z kontekstu.

Ale mówcie sobie "poszłem, bo tak pisało na kartce". Mam nadzieję, że nie skończyliście jeszcze liceum i się douczycie.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-05-10, 20:09
murzyn zajebał piłke to musieli mecz dokończyć talerzem.
Zgłoś
Avatar
SuchyX 2012-05-10, 20:16 1
babycow napisał/a:


Jest napisane.....



A nie czasem jest wyświetlone ?? Bo o ile mi wiadomo to monitor wyświetla ??
Zgłoś
Avatar
Czekoo 2012-05-10, 21:34
I żeby już nie pierdolić smut, oto profesjonalna odpowiedź:

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=3213

Teraz mam nadzieję, że wasze problemy znikną
Zgłoś
Avatar
smilee 2012-05-11, 2:37
Taka ciekawostka: ten sport nazywa się Ultimate. Nazwa frisbee została zastrzeżona przez jakąś firmę i musieli jakoś to nazwać.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-11, 13:17
Seron27 napisał/a:

@AmorPatriaeNostraLex i @ kubikazaz - mylicie się i jestem zmuszony określić Was jako gimbaza, która łyka wyssane z palca plotki "bo tak jest łatwiej, to w to uwierzę, a nie sprawdzę jak jest".

Taka sama plotka poszła jeżeli chodzi o formy "poszłem" i "poszedłem". Napisali ludzie, że Miodek powiedział w wywiadzie, że obie formy są poprawne. Problem jest taki, że oglądałem/słuchałem wywiadu i było to zdanie wyrwane z kontekstu.

Ale mówcie sobie "poszłem, bo tak pisało na kartce". Mam nadzieję, że nie skończyliście jeszcze liceum i się douczycie.



Akurat oglądałem jakiś program o języku naszym ojczystym w TVP bodajże i dzwoniła babka z pytaniem właśnie o "jest napisane" i "pisze" i pan Miodek stwierdził, że obydwie formy są poprawne. Więc jak następnym razem chcesz kogoś douczać to zamknij się.
Zgłoś
Avatar
Seron27 2012-05-11, 13:23
@AmorPatriaeNostraLex prof Bralczyk wypowiadał się całkiem niedawno na ten temat i powiedział, że mogą być dopuszczalne, ale na pewno nie są poprawne :].
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie