18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
EROTOMAN NA OSIEDLU
tomekprx • 2015-03-20, 19:28
Witam Was bardzo serdecznie. Jako codzienny użytkownik sadola, przeglądając sobie wasze raz piękne sytuacje raz chujostwo powtarzające się po raz n-ty stwierdziłem chuj z tym idę zajarać. Mieszkam na pierwszym piętrze, i tak sobie palę, nagle moją uwagę zwrócił pewien gość, widziałem go tutaj już parę razy jak się kręcił i tak na prawdę ni chuj nie wiem czego szukał bo na pewno tu nie mieszka. Facet około 55 lat w czapce troszkę zniszczonej kurtce, jeansach, jakichś chujowych adidasach. I tak chodzi za blok i przed blok po kilka razy, a gdy ktoś idzie udaje że nic się nie dzieje i na kogoś czeka. No i ja tak palę tego papierosa obserwując co on tak na prawdę odpierdala. Wreszcie patrze a ten skurwysyn bo inaczej go nazwać nie można, chociaż można - spierdolina biedronkowej prezerwatywy, ma łape w gaciach i zaglądając w okna na parterze wali kuca Myślę sobie o ty skurwysynu pierdolony, takiej patologi to na moim osiedlu nie będzie. I wyrzucam papierosa zbiegając na dół. On- jak zwykle udaje że na kogoś czeka, więc podchodzę i wywiązuje się rozmowa
[E]-Erotoman [J]-Ja
J - Co ty tu odpierdalasz?
E - Ale o co chodzi
J - Co kurwa robisz łażąc tak przy bloku i zaglądając w okna?
E - Już nie będę przepraszam.
J - Co kurwa nie będziesz jebany zboczeńcu.
W między czasie nieoczekiwany ruch ręką, intuicja że jemu po prostu trzeba przypierdolić. Więc dostał tzw. gonga.
E - Przepraszam ja już nigdy nie będę.
J - No nie będziesz, wypierdalaj stąd bo źle skończysz
No i niestety kolejny nie oczekiwany ruch ręki w jego stronę i gość dostał kolejne uderzenie ąż nie udało mu się utrzymać na nogach. Więc wstał i mi tą rękę co nią walił podaje z przeprosinami. No myślę "NO NIE NO POPROSTU KURWA NIE! BOŻE CZY TY TO WIDZISZ?" Więc dostał jeszcze kopniaka. Po czym wychodził z osiedla dostając kilka miłych słów ode mnie, a otwierając bramkę kolejnego soczystego kopa przewracając się na twarz.
Mam nadzieję, że już tu nie wróci bo może to się dla niego źle skończyć.

Historia jest prawdziwa, sprzed około 2 godzin. Teraz zebrało mi się na opisanie tego Wam, ciekaw jestem co Wy byście zrobili w takiej sytuacji. Ja osobiście żałuję że nie nagrałem jego ryja by ostrzec przed innymi. Sąsiada oczywiście powiadomię, bo to jego chciał podglądać i podglądał już parę razy.

PS. Mój pierwszy pisany temat więc besztajcie jak się da.
Zgłoś
Avatar
tomekprx 2015-03-20, 22:29 2
KrisCFC napisał/a:

Jeśli to prawda a nie kolejna historyjka zajebana z "chujwiekąd", to prawidłowa postawa. Pozdrawiam.


Akcja jest prawdziwa, lecz żałuje że tego nie nagrałem, chociażby by ostrzec ludzi w moim otoczeniu. Na osiedlu bawią się dzieci po 13 lat, a spierdolina tak się zabawia. Szkoda słów..

PS. Spodziewalem się takiej ilości odpowiedzi i w tej właśnie formie, lecz powiem Wam tak. Gdybyście prawdopodobnie byli w mojej sytuacji, olalibyście to, najlepiej jest mówić "pewnie masz 55 lat" "spojrzałeś co bylo za tym oknem" itp. Otóż za oknami nie było prawie nic, bo były zasłonięte żaluzjami nie wiem czego on tam szukał, gdyż mieszkają tam studenci. Pokazać redtube? Synu... aż nic nie będę odpowiadał.. "Przejął miejscówkę do fapania?" Mieszkam tu od ponad 20 lat. To moja miejscówka
Nie każdy musi wierzyć w tą historię, lecz zastanówcie się sami, co byście zrobili w takiej sytuacji, bo nawet ja na początku się zawahałem.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2015-03-20, 23:15
Aj tam, walenie konia i seksy w plenerze - wielkie halo...
Zgłoś
Avatar
k................z 2015-03-20, 23:36 4
tomekprx napisał/a:

Spodziewalem się takiej ilości odpowiedzi i w tej właśnie formie, lecz powiem Wam tak. Gdybyście prawdopodobnie byli w mojej sytuacji, olalibyście to, najlepiej jest mówić "pewnie masz 55 lat" "spojrzałeś co bylo za tym oknem" itp. Otóż za oknami nie było prawie nic, bo były zasłonięte żaluzjami nie wiem czego on tam szukał, gdyż mieszkają tam studenci. Pokazać redtube? Synu... aż nic nie będę odpowiadał.. "Przejął miejscówkę do fapania?" Mieszkam tu od ponad 20 lat. To moja miejscówka
Nie każdy musi wierzyć w tą historię, lecz zastanówcie się sami, co byście zrobili w takiej sytuacji, bo nawet ja na początku się zawahałem.



gościu nie graj takiego wielkiego bohatera, to co zrobiłeś to zwykła poprawna reakcja.
mamy cię kurwa chwalić bo zachowałeś się jak facet a nie jak pizda?
facet nie oczekuje pochwał za takie rzeczy
Zgłoś
Avatar
tomekprx 2015-03-20, 23:48
kokroucz napisał/a:



gościu nie graj takiego wielkiego bohatera, to co zrobiłeś to zwykła poprawna reakcja.
mamy cię kurwa chwalić bo zachowałeś się jak facet a nie jak pizda?
facet nie oczekuje pochwał za takie rzeczy


nie oczekuje pochwały lecz, chciałem usłyszeć jakieś normalne wypowiedzi, ale zapomniałem to sadistic
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2015-03-20, 23:53
A kierowca zatrzymał autobus i zaczął bić brawo... ta twoja zmyślona historyjka nie ma głębi. nie będzie oskara
Zgłoś
Avatar
szomek4444 2015-03-21, 2:52
Czepiasz sie korwa i tyle ...
Zgłoś
Avatar
favi_fav 2015-03-21, 9:22 3
Normalne wypowiedzi? Przecież sam napisałeś: besztajcie jak się da. Dostałeś normalne odpowiedzi - twoja reakcja była normalna.
Zgłoś
Avatar
zakart 2015-03-21, 9:25 4
No, ale ile tego papierosa zgasiłeś? Da się go jeszcze zajarać?
Zgłoś
Avatar
MagicznyMateusz 2015-03-21, 17:17
Kurwa! Jaki monitoring "widziałem jak się kręcił ziomeczka". Kurwa donosilieć buehehhe Tylko na szlugu był a już wsypał jakiegoś gościa. Chuj Ci w dupe lamusie tfu
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2015-03-21, 19:28 1
ale kurwa bohater, najebal jakiemus menelowi haha
a tak na serio to elegancka postawa, powinienes mu wlozyc chuja do dupy ze sie oduczyl
Zgłoś
Avatar
Urynoterapeuta 2015-03-21, 19:32
Ciag dalszy histori taki, ze wygonil goscia i zajął jego miejsce. Tez bym sie wkurwil jakby gosc z obcego osiedla mi miejscówkę zajął .
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2015-03-21, 19:36
@2up
O stary trochę przesadziłeś.
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2015-03-21, 19:38
@tomekprx
a sąsiad ma dzieci? Jeśli tak to zapytaj się czy w tym czasie nie stały w pokoju, do którego ten zjeb się gapił. Jeśli tak, to rysopis i na policję. Chodzi o to, że jeśli upatrzył sobie dzieciaka do walenia, to tylko kwestia czasu aż mu to nie będzie wystarczało i gdzieś zaczeka zaciągając w krzaki. Następnym razem najlepiej pierdolnąć mu fotkę i rozwiesić ostrzeżenia o zboczeńcu.

+1 piwko za dobrą reakcję.
Zgłoś
Avatar
tomekprx 2015-03-21, 23:23
exculibrus napisał/a:

@tomekprx
a sąsiad ma dzieci? Jeśli tak to zapytaj się czy w tym czasie nie stały w pokoju, do którego ten zjeb się gapił. Jeśli tak, to rysopis i na policję. Chodzi o to, że jeśli upatrzył sobie dzieciaka do walenia, to tylko kwestia czasu aż mu to nie będzie wystarczało i gdzieś zaczeka zaciągając w krzaki. Następnym razem najlepiej pierdolnąć mu fotkę i rozwiesić ostrzeżenia o zboczeńcu.

+1 piwko za dobrą reakcję.


Kolego, tam gdzie ten typ się gapił mieszkają prawdopodobnie studenci, a dokładniej 3 chłopaczków w bliżej nie określonym wieku chlejących dzień w dzień. U mnie w bloku mieszka około 5 dzieci w wieku max 13lat, a na całym osiedlu około 10 w podobnym wieku. Godzinę wcześniej gdy paliłem papierosa bawiły się na podwórku, po godzinie gdy znów chciałem zapalić pojawił się on szukając chuj wie czego. Załuję że mu nie zrobiłem zdjęcia, lecz wtedy najważniejsze było go zdemaskować, przypierdolić i wypierdolić. Miasto jest małe (Siedlce) więc prędzej czy później jeszcze gdzieś go spotkam, bo tego ryja raczej nie zapomnę do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Osa83 2015-03-21, 23:39
Fake!!Takich juz nie ma .Wszyscy siedzą i oglądają xhamstera
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie