18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
EROTOMAN NA OSIEDLU
tomekprx • 2015-03-20, 19:28
Witam Was bardzo serdecznie. Jako codzienny użytkownik sadola, przeglądając sobie wasze raz piękne sytuacje raz chujostwo powtarzające się po raz n-ty stwierdziłem chuj z tym idę zajarać. Mieszkam na pierwszym piętrze, i tak sobie palę, nagle moją uwagę zwrócił pewien gość, widziałem go tutaj już parę razy jak się kręcił i tak na prawdę ni chuj nie wiem czego szukał bo na pewno tu nie mieszka. Facet około 55 lat w czapce troszkę zniszczonej kurtce, jeansach, jakichś chujowych adidasach. I tak chodzi za blok i przed blok po kilka razy, a gdy ktoś idzie udaje że nic się nie dzieje i na kogoś czeka. No i ja tak palę tego papierosa obserwując co on tak na prawdę odpierdala. Wreszcie patrze a ten skurwysyn bo inaczej go nazwać nie można, chociaż można - spierdolina biedronkowej prezerwatywy, ma łape w gaciach i zaglądając w okna na parterze wali kuca Myślę sobie o ty skurwysynu pierdolony, takiej patologi to na moim osiedlu nie będzie. I wyrzucam papierosa zbiegając na dół. On- jak zwykle udaje że na kogoś czeka, więc podchodzę i wywiązuje się rozmowa
[E]-Erotoman [J]-Ja
J - Co ty tu odpierdalasz?
E - Ale o co chodzi
J - Co kurwa robisz łażąc tak przy bloku i zaglądając w okna?
E - Już nie będę przepraszam.
J - Co kurwa nie będziesz jebany zboczeńcu.
W między czasie nieoczekiwany ruch ręką, intuicja że jemu po prostu trzeba przypierdolić. Więc dostał tzw. gonga.
E - Przepraszam ja już nigdy nie będę.
J - No nie będziesz, wypierdalaj stąd bo źle skończysz
No i niestety kolejny nie oczekiwany ruch ręki w jego stronę i gość dostał kolejne uderzenie ąż nie udało mu się utrzymać na nogach. Więc wstał i mi tą rękę co nią walił podaje z przeprosinami. No myślę "NO NIE NO POPROSTU KURWA NIE! BOŻE CZY TY TO WIDZISZ?" Więc dostał jeszcze kopniaka. Po czym wychodził z osiedla dostając kilka miłych słów ode mnie, a otwierając bramkę kolejnego soczystego kopa przewracając się na twarz.
Mam nadzieję, że już tu nie wróci bo może to się dla niego źle skończyć.

Historia jest prawdziwa, sprzed około 2 godzin. Teraz zebrało mi się na opisanie tego Wam, ciekaw jestem co Wy byście zrobili w takiej sytuacji. Ja osobiście żałuję że nie nagrałem jego ryja by ostrzec przed innymi. Sąsiada oczywiście powiadomię, bo to jego chciał podglądać i podglądał już parę razy.

PS. Mój pierwszy pisany temat więc besztajcie jak się da.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-03-20, 19:42 64
Na pewno nie podałbym ci ręki. Godność trzeba mieć w każdej sytuacji
Zgłoś
Avatar
Alan037 2015-03-20, 19:55 38
O ty łajzo, jeszcze mnie tyj boli!
Zgłoś
Avatar
R................s 2015-03-20, 19:57 5
no i widzisz.. teraz pójdzie i będzie gdzie indziej walił a wystarczyło mu tylko redtuba pokazać i byłby spokój
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2015-03-20, 20:01 19
Ty bohaterze nasz....
Zgłoś
Avatar
woytasw 2015-03-20, 20:23 47
A popatrzałeś do tego okna na parterze? Co się tam działo - dlaczego ślizgał kapucyna?
Zgłoś
Avatar
M................s 2015-03-20, 20:26 5
tez lubie czasem sobie zwalic na swiezym powietrzu
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-03-20, 20:50 15
Jeśli to prawda a nie kolejna historyjka zajebana z "chujwiekąd", to prawidłowa postawa. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-03-20, 20:54 4
Trzeba było podejść po ludzku. Spytać się czy coś fajnego wypatrzył, pogadać, podpuścić, nagrać i na pały...
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2015-03-20, 20:56 5
Ktoś klaskał?
Zgłoś
Avatar
jurekNN 2015-03-20, 21:03 6
Za chuja skurwysyna to nieprawda. Gdybym był na twoim miejscu chwyciłbym moją nokie co filmuje pionowo i filmował. A nie kurwa, gaszę papierosa i zbiegam po schodach.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2015-03-20, 21:10 1
Ale co to było co paliłeś że takiego kopa daje?
Zgłoś
Avatar
k................z 2015-03-20, 21:58 12
pacz go jaki bohater, skopał jednego i przejął miejscówkę do fapania
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2015-03-20, 22:13 1
Przyznaj się, masz 55 lat.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2015-03-20, 22:20 22
Czytałem kilka książek na temat rozpoznawania kłamstwa.
Pierwsza część histori jest prawdziwa.
Pisząc drugą widać, że autor przypomina sobie jak został zmuszany do ciągnięcia druta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie