18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Teodorr 2012-06-10, 11:04 5
To wszystko?
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-06-10, 11:31 9
Wytłumaczyć ? (jeszcze ojhdsgfukhgszadnhbjfjs;lakjlfas;fkbjl;akf, żeby nie usunęli )

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2012-06-10, 11:35 ]
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-06-10, 11:48 81
Sory ฬเεอžмล zapomniałem dodać mój błąd

Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-06-10, 12:21 1
odpowiedz - z każdego
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-06-10, 12:29 5
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-06-10, 13:01 61
Morda debile, w końcu jakiś dobry dowcip.
Zgłoś
Avatar
Texass 2012-06-10, 13:56 3
ja pierdole, debile. przecież jest tylko jedno euro. to, że jest euro poland ukraine nie znaczy, że jest euro w polsce i na ukrainie osobno. to jak to z którego odpadną szybciej? myślcie trochę...
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-06-10, 13:58 347
Texass napisał/a:

ja pierdole, debile. przecież jest tylko jedno euro. to, że jest euro poland ukraine nie znaczy, że jest euro w polsce i na ukrainie osobno. to jak to z którego odpadną szybciej? myślcie trochę...



Ty to tak teraz na serio?
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-10, 13:59 81
Texass napisał/a:

ja pierdole, debile. przecież jest tylko jedno euro. to, że jest euro poland ukraine nie znaczy, że jest euro w polsce i na ukrainie osobno. to jak to z którego odpadną szybciej? myślcie trochę...





ale pokazałeś klasę i szczyt możliwości intelektualnych, nie to co ci debile...
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-06-10, 14:00 7
@Texas dzięki takim ludziom jak Ty jestem za aborcją i za eutanazją, ale nie na życzenie tylko za zgodą społeczeństwa, które decyduje, którego osobnika poddać jej
Zgłoś
Avatar
koloalu 2012-06-10, 14:01 1
w końcu jakiś sensowny żart
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-06-10, 14:06 1
jak już tak sobie euro-żartujemy to mam na sprzedaż 2 bilety na finał Polska-Niemcy

a dla ciebie Texass wycieraczki do łodzi podwodnej bo ja nie wiem gdzies ty sie uchował
Zgłoś
Avatar
sznycel 2012-06-10, 14:07 4
Texass napisał/a:

ja pierdole, debile. przecież jest tylko jedno euro. to, że jest euro poland ukraine nie znaczy, że jest euro w polsce i na ukrainie osobno. to jak to z którego odpadną szybciej? myślcie trochę...



O ja pierdole...

A co do dowcipu to i tak jeden z lepszych tutaj.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-06-10, 14:45 9
Mama pyta się Jasia który niedługo będzie kończył przedszkole co chciałby dostać na urodziny.
-Mamusiu wiesz ja chciałbym dostać takie trzy żółte kuleczki.
Ponieważ Jasio nie uczył się zbyt dobrze mama obiecała mu te trzy żółte kuleczki jeśli przejdzie przez przedszkole z samymi piątkami.Więc Jasiu się uczył pilnie i z samymi piątkami poszedł do pierwszej klasy.Ale w pierwszej klasie Jasiu znowu przestał się uczyć. Pod koniec pierwszej klasy więc mama znów pyta Jasia :
-Jasiu co chciałbyś dostać na urodziny
-Wiesz mamo chciałbym dostać takie trzy żółte kuleczki.
-Dobrze Jasiu dostaniesz je jak zdasz pierwszą klasę na samych piątkach.
Więc Jasiu znów się uczy i znów zdaje na piątkach do drugiej klasy. Jednakże i tutaj zaczyna się opuszczać. I pod koniec roku znów mam pyta się go co chciałby dostać na urodziny. Słyszy znów tą samą odpowiedź " Trzy żółte kuleczki " i znów stawia warunek - zdanie trzeciej klasy na piątkach.
Jasiu znowu pilnie się uczy i zalicz trzecią klasę.
Taka sama sytuacja ma miejsce przez kolejne lata nauki. Jasiu się opuszcza i zawsze zapytany o to co chce dostać na urodziny odpowiada że trzy żółte kuleczki.Więc mama za każdym razem obiecuje je jeśli Jaś zda na samych piątkach. Tak się dzieję również przez wszystkie klasy liceum i pierwsze dwa lata studiów.
Na trzecim roku Jaś cięzko zachorował.Smiertelna choroba zmogła go. Leżąc w łóżku zaczął rozmawiać z mamą.
Mama taka zapłakana pyta się:
-Jasiu co chciałbyś dostać jak wyzdrowiejesz...
-Wiesz mamusiu chciałbym dostać te trzy żółte kuleczki.
-Jasiu dobrze dostaniesz je. Ale powiedz mi na co są Ci potrzebne te trzy żółte kuleczki.
-Wiesz mamusiu one są mi potrzebne do...
I zmarł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie