18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Europa kontra Mordor
Policeman • 2012-12-18, 13:42
Trochę się zastanawiałem nad wrzuceniem tego. Film dosyć długi i tematyka raczej oklepana. Muszę jednak przyznać, że zrobiony w zupełnie inny sposób. Ogólnie chodzi o islamizację Europy, film nie jest dokumentem, a raczej propagandą "ku pokrzepieniu serc". Są fajne momenty i niezła muzyka, a porównanie ciapatych do orków jest godne

Cz.I


Cz.II


Na pewno nie było, bo wczoraj znalazłem filmik w subskrypcjach
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-18, 22:02
Przecież multi-kulti musi się skończyć źle... Powstaną w końcu nacjonalizmy w krajach Europy zachodniej i będzie powtórka z lat '30 XX wieku...
Zgłoś
Avatar
Y................s 2012-12-18, 22:09 5
Rozumiem, że Polska to będzie Frodo
Zgłoś
Avatar
joorass 2012-12-18, 22:17
każdy, kto pozwala by kobietę ukamieniować za ubiór czy oblać kwasem itp. ma prawo....
być spłukany szlauchem ze zderzaka mojego wozu
Zgłoś
Avatar
Drake_91 2012-12-18, 22:27 4
Już nigdy więcej nie kupię kebaba u turasa Bóg mi świadkiem
Zgłoś
Avatar
kucma19 2012-12-18, 22:30 9
Moi mili panstwo. Ci ktorzy sie interesuja lub sa bystrzy wiedza. Ogladajac stare filmy przedwojenne z ulic czy to polski czy to innych panstw widac bylo wszedzie klasycznych zydow z pejsami, ogolnie bylo tego dziadostwa sporo. Wielu osobom sie to nie podobalo az wkoncu pojawil sie wujek Adi ktory byl szczerym politykiem, sam o sobie mowil ze jest nie tolerancyjny itd. polecam obejzec wystapienia wujka Adiego z polskimi napisami (sa takie w necie). Uzyskal calkiem spore poparcie i likwidujac jednego pedala (mimo ze byl jego kumplem) doszedl elegancko do wladzy a co bylo potem wiemy. Nawiazuje do sytuacji jaka mamy teraz. Teraz mamy duzo dziadostwa na ulicach, na szczescie nie naszych ale ale europa to takie nasze wspolne podworko. Wielu osobom to sie nie podoba az w koncu ktos sie wkurwi i oficjalnie powie publicznie gdzie jest miejsce tego scierwa. Ludziom sie spodoba ze ktos w koncu nazwal rzeczy po imieniu i sfrustrowani popra czlowieka ktory jak by sie wydawalo tylko on jest wstanie zmienic aktualna sytuacje radykalnymi dzialaniami (bo podobroci sie nie da). I w taki sposob powstana restrykcje wzgledem brudasow, byc moze wyjna domowa, byc moza gruba wojna na skale miedzynarodowa lub swiatowa. rozpieszczanie tych skurwysynow powoduje ze próba odebrania lub wogle odebranie nawet czesci socjalu dobrobytu czy czegokolwiek do czego te pijawki sie przyzwyczaily spowoduje strajki, ataki terrorystyczne, akcje kamikadze czy sianie postrachu na ulacach co spoteguje szybkosc wprowadzania kolejnych zmian majacych na celu zlikiwowania problemu jakim sa te skurwiale tasiemce. Jest oczywiscie mozliwosc ze nie bedzie polityka czy osoby ktora powie w prost do ludzi cos trzeba zrobic aby pozbyc sie tego scierwa poniewaz scierwa opanuja wladze i wprowadza wlasny porzadek swiata bez pytania kogokolwiek o zgode ( pamietajmy ze zydzi juz sa przy wladzy, na przyklad u nas). Ale nawet taka sytuacja sprawi bunt ludnosci bialej (normalnego czlowieka) i krwawych jadek. no chyba ze dojdzie do nawracania na islam z pistoletem przy skroni tak jak to kiedys praktykowal kosciol katolicki tylko ze zamiast pistoletu byl mieczy przy szyi.
Mysle moi drodzy ze jestesmy swiadkami historii ktora w przeciagu kilku/kilkunastu lat doczeka sie spelnienia i wielu z nas bedzie swiadkami wielkiego przewrotu. Pytanie czy cywilizacja europejska przetrwa ta próbę? Czy odkryjemy drugiego sobieskiego czy oddamy sie cywilizacji azjatyckiej i cofniemy sie w rozwoju i technice kilkaset lat w tyl?
mysle ze warto poczekac by sie przekonac
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-12-18, 22:43 4
HAHA! Biedni jesteście przez swoją niewiedzę .

Wy sobie nie zdajecie, panie i panowie, jednak sprawy z innego jeszcze faktu... Otóż na zachodzie obawiają się narodów słowiańskich jak wy islamistów. Żeby nie pozostać gołosłownym: cudowny mieliśmy przykład na to podczas euro - po zadymie z Rosjanami na forach europejskich zagrzmiało - co drugi post o "dzikich Słowianach", co na siłę przyłączeni zostali do EUROPY...

Z początku chciałem protestować... Lecz czy oni nie mieli racji uznając nas za brzydkie kaczątko europy? Można pomyśleć w ten sposób: w końcu w budowę kultury europejskiej miały wkład przede wszystkim kraje europy zachodniej i śródziemnomorskie, Polska natomiast chłonęła po prostu trendy panujące za zachodnimi granicami... Bo czy słyszeliśmy o wielkich polskich architektach, malarzach, filozofach, pisarzach, naukowcach, muzykach, poetach, czy innych dramaturgach przed XIX wiekiem? Czy mieszkańcy Niemiec, czy Włoch, mają prawo do tego, by uznawać nas, Polaków, za lokatorów europy drugiej kategorii?
Zgłoś
Avatar
schody1 2012-12-18, 22:48 1
piwo za samo Iron Maiden
Zgłoś
Avatar
Rafao 2012-12-18, 22:53
U mnie masz stary beczkę piwa.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-12-18, 22:55

@kucman19
Podstawowa różnica między czasami tamtymi i dzisiejszymi jest taka, że wtedy jeszcze Europa rządziła światem i nikt nie miał prawa słowa pisnąć w sprawie tego tego co się tu dzieje.

Dzisiaj sytuacja jest zupełnie inna. Nasz kontynent spadł do drugiej ligi, XXI wiek będzie należał do krajów Dalekiego Wschodu, a Europa będzie uznana za "chorego człowieka świata" (przez analogię do Chin XIX wieku) i bezlitośnie wykorzystana przez innych. Chiny, Indie, USA, nawet Brazylia. Będę mieszać, mącić i dolewać oliwy do europejskiego ognia. Jedynym ratunkiem jest silna, zjednoczona, mówiąca jedynym głosem Europa, zdolna odzyskać swą utraconą w świecie pozycję.
Schuman naprawdę był wielkim wizjonerem i jako jeden z nielicznych widział w jakim kierunku powinna potoczyć się historia Europy po wojnie. Szkoda, że dziś to wszystko idzie jak krew z nosa i to nie zawsze w dobrym kierunku.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-12-18, 22:56
takie same filmy można kręcić o polaczkach na zmywaku...
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-12-18, 23:09 2
I dlatego własnie, chociaż sam nie jestem gorliwym katolikiem... w sumie chyba w ogóle nie jestem, to uważam że trzeba bronić w jakimś stopniu swoją religię, historię, kulturę. (W granicach rozsądku, ale zawsze.)

I szczerze mówiąc wolę fanatyczki katolicyzmu jak mochery, niż fanatyków islamu. To pierwsze cię nie ukamieniuje, nie rozsadzi itd.

Mam nadzieję, że Polska tutaj wykaże się rasizmem ksenofobią i tym wszystkim z czym Polaków tak bardzo lubi się utożsamiać, a co swoją drogą dużo w sobie prawdy nie ma i nie pozwoli żeby im muzłumanie nie zalali państwa.

(A wiadomo jak jest z polską ksenofobią. Byliśmy najbardziej tolerancyjnym krajem w Europie i prawdopodobnie nie tylko, wpuściliśmy każdego, kto chciał sobie wierzyć w swoje sprawy do nas, a oni w zamian pomogli rozpieprzyć nam państwo, zresztą Żydów chyba żaden kraj tak nie ratował jak Polska, ludzie ryzykowali życia swoje i swoich rodzin żeby uratować żydowską rodzinę, a w zamian co? Żydzi potem współpracowali z komunistami i sami nas rozwalali i nas sprzedawali czerwonym. I weź tutaj nie miej dystansu do obcych.)
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-12-18, 23:27 4
A wiecie, że w Europie nie bardzo się tym wszystkim przejmują?

W skrócie – byliśmy w ostatni piątek z klasą w europarlamencie w Strasburgu na dniu Euroscoli, czy jakośtak. Jednym z zajęć było przygotowanie w grupach ok. 80 osobowych (wcześniej byliśmy przydzieleni do odpowiednich grup żeby się przygotować) pewnego omówienia jakiegoś tematu. Później osoby wybrane z tych dużych grup przedstawiały temat na głównej sali obrad przy wszystkich którzy przyjechali (no z 600 osób było). Jedna z grup miała do omówienia przyszłość Europy, a właściwie Unii Europejskiej. Co trzeba zrobić, do czego powinniśmy dążyć itd. Mówili o utopijnych pierdołach związanych z edukacją i tak dalej. Tak się złożyło, że ja byłem całkiem dobrze przygotowany z tematu migracji. Ładnie się zgłosiłem, dostałem możliwość mówienia i zadałem kilka pytań (na podstawie statystyk i informacji znalezionych w necie oczywiście), które leciały jakoś tak:

“Czy wiecie, że prawdopodobnie Niemcy przed 2050 rokiem będą krajem muzułmańskim?

Czy wiecie, że obecnie we Francji 30% ludzi do 20 roku życia to muzułmanie i ten odsetek będzie coraz większy?

I tak dalej i tak dalej, szczególnie zwróciłem uwagę na statystyki związane ze wskaźnikiem urodzin w Europie.

Na koniec spytałem co sądzą o przyszłości takiej, muzułmańskiej europy. W tym momencie kompletna konsternacja na sali i nikt nie wie co ma zrobić. Kilku przedstawicieli naszych zachodnich sąsiadów chciało klaskać, a reszta małpowała "prowadzącego" (kilka słów o nim więcej będzie dalej) - tak jak za każdym razem, jak on zaczął klaskać, to wszyscy klaskali. I tak dalej i tak dalej.

Dziewczyna do której kierowałem swoje słowa powiedziała że kompletnie nie wie o co mi chodzi. Wstałem znów, powiedziałem, że ciężko mi będzie to wytłumaczyć, ale kiedy już zacząłem mówić o tym, że trudno jest mówić o przyszłości europy jeżeli nie będzie w niej europejczyków (chciałem w końcu powiedzieć że jeżeli nie zaczniemy robić dzieci to nas muzułmanie wypierdolą i zrobią sobie mieszankę kulturową. Moim skromnym zdaniem zakończy to historię naszej wolnej europy gdzie każdy może sobie wyznawać i robić co chce, a jeżeli większość ludzi w europie będzie muzułmanami, to ich prawo religijne prawdopodobnie stanie się prawem państwowym), już nie mówiąc o tym, że są ludzie którzy uważają, że Unia Europejska upadnie.

Nie skończyłem. Wciął się jakiś europoseł który siedział na miejscu przewodniczącego parlamentu i ogarniał to wszystko. Zaczął od pytania czy jestem Niemcem, później mówił o pokojowej nagrodzie nobla dla UE i o tym, że w UE nie ma wojen, że jesteśmy tolerancyjni. I tak dalej i tak dalej, żeby w końcu zrobić ze mnie rasistę i kogoś kto dyskryminuje muzułmanów (powinienem był się obrazić jak mi powiedział że niestety nie uda mi się doprowadzić do tego, że w europie będą sami niebieskoocy blondyni?) zupełnie nie zwracając uwagi na tragiczny wskaźnik urodzeń w Europie.

Dzięki, kurwa. I nie, nie mogłem już nic więcej powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2012-12-18, 23:35 2
@dionizodoros a sklodowska, a kopernik, a zamenhof, a arctowski, a chopin, a moniuszko, a sobieski, a batory, a kosciuszko, a pulaski, a poniatowski, a heweliusz? to tylko niektore nazwiska znane na calym swiecie. Europa od zawsze konczyla sie na uralu moj dorgi i slowianie z pelna premedytacja moga uwazac sie za europejczykow, wklad w jej kulture i tradycje maja wcale nie mniejszy niz francja, wlochy, hiszpania czy wielka brytania...
Zgłoś
Avatar
opportunist 2012-12-18, 23:43 3
Może właśnie dlatego w naszym kraju tak chujowo się żyje, żeby Muzułmanie do nas nie przyjeżdżali. A jak na Zachodzie zaczną wojny, Polacy wjadą, rozjebią ich i to będzie nasz pierwszy krok do całkowitej kontroli nad światem.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-12-18, 23:56
Ale i tak będzie pierdolenie że to Narodowcy są źli, a jak na razie mało kto poza nami walczy z tym jebanym multi-kulti...

Polska dla Polaków, Europa dla białych!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie