18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Europa kontra Mordor
Policeman • 2012-12-18, 13:42
Trochę się zastanawiałem nad wrzuceniem tego. Film dosyć długi i tematyka raczej oklepana. Muszę jednak przyznać, że zrobiony w zupełnie inny sposób. Ogólnie chodzi o islamizację Europy, film nie jest dokumentem, a raczej propagandą "ku pokrzepieniu serc". Są fajne momenty i niezła muzyka, a porównanie ciapatych do orków jest godne

Cz.I


Cz.II


Na pewno nie było, bo wczoraj znalazłem filmik w subskrypcjach
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-12-18, 14:08 11
spoko spoko w Polsce nie mają szans a nawet jeśli to myśle że Narodowo ich najebiemy
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-12-18, 14:25 2
@war chuja prawda mam brzydką dalszą kuzynkę durna jak but i tłusta jak świnia wyszła za tunezyjskie gówno ma już 4 dzieci a nie przekroczyła 30 lat
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-12-18, 14:27 62
@djoshin zabij szmate a dzieci spal!
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-12-18, 15:06 25
Po prostu jak zobaczycie jakiegoś araba to od razu ich napierdalajcie i każcie spierdalać do Iraku czy tam innego arabskiego syfu. Zniechęca się. Lejcie nawet jak nie macie powodu, wystarczy, że jest. Te ścierwo trzeba tępić, bo wytępi w końcu nas. Taka jest niestety prawda i powoli to widać w innych krajach.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2012-12-18, 16:27 18
powiem wam że to zatrważający widok jak europejskie kraje (Francja, Hiszpania, WBrytyjskie czy Holandia) mają taki problem z tą społecznością. Poznałem tych ludzi, mam okazję z nimi wciąż pracować i Holandia to miejsce gdzie oni mają ogromną władzę, władzę faktyczną. Mój kumpel Ercain mówił że Holandia dała im naprawdę dobre prawa i to co mnie wystraszyło według niego rząd bardzo im ustępuje i jak mówił wiele miast "powoli" zatraca swą Nederlandzkość jak choćby ekstremalnie czarny Rotterdam. Osiedla miasta w którym mieszkam też powoli zajmowane są przez muzułmanów a co śmieszne nawet w mieście snobów i bogaczy Noordwijk (które długi dystansowało to miejsce od imigrantów) wyprzedało rodzinom muzułmańskim jedno z osiedli. tak więc małymi krokami mnoży się niebepieczeństwo dla przyszłych pokoleń.
Jedno co napawa optymizmem to fakt iż obawiają się oni krajów i ludzi takich jak Rosjanie, Polacy bo mamy wspaniałą skłonność do rasizmu.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-12-18, 16:56 11
Blade ziele napisał/a:


Jedno co napawa optymizmem to fakt iż obawiają się oni krajów i ludzi takich jak Rosjanie, Polacy bo mamy wspaniałą skłonność do rasizmu.



Bo Polacy już na własnej skórze doświadczyli co się dzieje, gdy jest się tolerancyjnym dla hołoty, pamiętamy jeszcze o rzezi wołyńskiej!
Zgłoś
Avatar
Kadm 2012-12-18, 17:07
Fajnie się ten film ogląda, wszystko ładnie pasuje do treści Władcy Pierścieni, widać, że ktoś się bardzo postarał
Zgłoś
Avatar
Don_Menelaos 2012-12-18, 17:19
Brak tylko Polskiego dresa krzyczącego drudasów "you shall not pass"
Zgłoś
Avatar
hudziel 2012-12-18, 17:35
Czy tylko mi muzyka na początku części 2 przypomina kolędę " jezus malusieńki" ?
Zgłoś
Avatar
BulletRide 2012-12-18, 19:27 4
Z przykrością potwierdzam powyższe komentarze, w Norwegii ten sam syf zaczynają robić. Jeden pajac się nawet podpalił bo nie dostał wystarczająco dużo pieniążków za free z pomocy socjalnej. W 2009 zrobili manifestacje podczas której na żywo pobili reportera norweskiej telewizji. Niereformowalne dzikusy i tyle.

Boże błogosław Polskę!
Zgłoś
Avatar
juki 2012-12-18, 21:36 1
Piwo za sciezkie dziwekowa z Ostatniego Mohikanina w pierwszym filmiku
Zgłoś
Avatar
xiro 2012-12-18, 21:42 6
wieksza czesc tej pojebanej paciary pochodzi z tych rejonow wiec takbym rozwiazal ten problem
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-12-18, 21:59 4
już to było 2 razy ale przypomnę:

Zgłoś
Avatar
MrMorus 2012-12-18, 22:01 3
Mają prywatną ochronę, ludzie nie mogę wejść do własnych mieszkań gdy się modlą.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie