18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Europa kontra Mordor
Policeman • 2012-12-18, 13:42
Trochę się zastanawiałem nad wrzuceniem tego. Film dosyć długi i tematyka raczej oklepana. Muszę jednak przyznać, że zrobiony w zupełnie inny sposób. Ogólnie chodzi o islamizację Europy, film nie jest dokumentem, a raczej propagandą "ku pokrzepieniu serc". Są fajne momenty i niezła muzyka, a porównanie ciapatych do orków jest godne

Cz.I


Cz.II


Na pewno nie było, bo wczoraj znalazłem filmik w subskrypcjach
Zgłoś
Avatar
silverrose 2012-12-19, 0:03 1
spoko, są ruscy, z nimi za flaszkę nawet deislamizację europy załatwisz...
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-12-19, 0:38
Mamy fory - jesteśmy na tym samym poziomie świadomości, co zachodnia Europa, ale u nas nie ma jeszcze tego chłamu.
Niech tylko pokażą u nas te włochate łby...
Zgłoś
Avatar
N................s 2012-12-19, 0:58
tak wplatywac gejow.. ja pierdole co za jebane homofoby O.o
Zgłoś
Avatar
w................5 2012-12-19, 1:52
Coś mi się wydaje, że niedługo Europa wschodnia oraz Rosja będą jedynymi regionami gdzie wysłannicy allaha nie sięgną swoimi brudnymi łapami. Dzięki nastawieniu tych narodów o obcych może przetrwamy inwazję.
Tak przy okazji: dziwne, że na stronie takiej jak sadistic 'allah' napisany z małej litery zostaje podkreślony jako błąd O.o
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-12-19, 1:54
ssiruuvi napisał/a:

@dionizodoros a sklodowska, a kopernik, a zamenhof, a arctowski, a chopin, a moniuszko, a sobieski, a batory, a kosciuszko, a pulaski, a poniatowski, a heweliusz? to tylko niektore nazwiska znane na calym swiecie. Europa od zawsze konczyla sie na uralu moj dorgi i slowianie z pelna premedytacja moga uwazac sie za europejczykow, wklad w jej kulture i tradycje maja wcale nie mniejszy niz francja, wlochy, hiszpania czy wielka brytania...



Napisałem: "do XIX wieku"; nie chodziło mi o wojskowych, a o twórców "tożsamości europejskiej". Zostaje Kopernik (który studiował we Włoszech i w Niemczech) i Heweliusz (o którym można powiedzieć, że w równym stopniu co Polakiem, był i Niemcem...). Samych włoskich, niemieckich, hiszpańskich, albo holenderskich malarzy znanych na całym świecie, można wymienić więcej, niż WSZYSTKICH Polaków, którzy mieli jakikolwiek bądź wpływ na kształt kultury europejskiej...
Nie mówię: nie ma wybitnych Polaków. Mówię: wybitni Polacy nie zbierali oklasków na forum europejskim. Europa nie interesowała się wschodem.
Zgłoś
Avatar
booore 2012-12-19, 9:06 3
Spokojnie, Polsce islamizacja nie grozi.
Powód?
Socjal kiepściutki i trzeba zap*erdalać.
Nie lubią tego muslimy, oj nie lubią.
Zgłoś
Avatar
monto 2012-12-19, 10:33
bylbym wdzieczny jakby ktos sountracki napisal
Zgłoś
Avatar
Constantinus 2012-12-19, 16:14 1
Ja niedaleko mam ich miejsce modłów..... ku*wa twoja mać ! 800 m od miejsca gdzie mieszkam! chyba kupie świnie i im tam narzucam tego gówna.... w końcu w ich religii świnia to zło wcielone
Zgłoś
Avatar
strlol65 2012-12-19, 18:15
co to za piosenka na początku i w 3:30?
Zgłoś