18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Europa w 2025.
KamsonV • 2015-10-02, 22:05
Chciałbym przedstawić wam własny filmik humorystycznie opisujący sytuacje w Europie za kilka lat. Nie ma na celu obrażać żadnych ciapaków ani innych zwierząt tego pokroju.


jak chujowe to sory, przynajmniej nie było.
Zgłoś
Avatar
S................h 2015-10-02, 22:12 23
Jakaś puenta czy coś?
No nagrałeś jak wstajesz, świecisz golizną wpierdalasz ojca kawę i szlafrok, liczysz literki w gazecie, puszczasz muzykę przez telefon w mieszkaniu i wychodzisz na balkon. Dla mnie to raczej coś jak: "Mój stary ma kasę, więc chuja mi zrobicie".
Zgłoś
Avatar
KamsonV 2015-10-02, 22:18 3
Jak nie zrozumiałeś to zapytaj ojca o co chodzi. Niczym nie świecę i niczym się nie chwalę, jak dla ciebie facet bez koszulki to obraza to wypierdalaj do ciapaków, tam wszyscy noszą te burki czy chuj wie co to są.
Zgłoś
Avatar
manik01 2015-10-02, 22:19 16
Chujowe
Zgłoś
Avatar
Bugini 2015-10-02, 22:33 54
Postać na balkonie popijająca z kubka jako, że jest białej karnacji może symbolizować ortodoksyjnego lewaka który odbiera świat przez pryzmat lewicowego niedojebania umysłowego (LNU)i tak np patrząc na wybuchy myśli " ależ ci imigranci dziś nie w sosie ale mają prawo walczyć o swoje i wyrażać swój sprzeciw", słysząc nawoływania do zabijania niewiernych myśli " kurczę to brzmi trochę groźnie ale przecież to inna religia, wartościowsza i należy uszanować", w kubeczku oczywiście wegetariańska herbata jaśminowa słodzona cukrem trzcinowym..
Zgłoś
Avatar
S................h 2015-10-02, 22:35 4
KamsonV, Wydaje ci się, że rozumiesz, ale nie masz bladego pojęcia co może nas czekać...
Może nie wyraziłem się subiektywnym słowem, zaś krytycznym...odpowiednim do materiału. Trochę tak jak z dzisiejszymi filmami, treści zero, liczą się natomiast efekty specjalne, tak i w twoim filmie, brak tej pierdolonej puenty. Nikt nie jest tobą a ty nie jesteś wszystkimi, nie każdy wie co "autor miał na myśli" (stwierdzenie adekwatne do twojego wieku), więc zamiast chować się przed ostrym hejtem na tym portalu, wyjdź naprzeciw i staraj się utrzymać swoją pozycję, a i przyjąć słowo krytyki, inaczej, nie masz najmniejszych szans w przetrwaniu w przyszłym świecie.
Zgłoś
Avatar
KamsonV 2015-10-02, 23:02 1
Bugini, no i brawo na tym polega ironia zawarta w tym filmie. Poza tym cukier trzcinowy jest chujowy, ja słodzę wyłącznie stewią. @up 4 lata to faktycznie ogromna różnica między nami.
Zgłoś
Avatar
rbQ321 2015-10-02, 23:06 3
Czytasz gazetę od tyłu?
Zgłoś
Avatar
a................1 2015-10-02, 23:16
ej ale od słodzonej zielonej z jaśminem to sie odpierdol
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-10-02, 23:17 3
Ładnie wstajesz, teraz nagraj jak idziesz spać.
Zgłoś
Avatar
321haribo 2015-10-02, 23:19
Fajna prycza
Zgłoś
Avatar
KamsonV 2015-10-02, 23:32 1
rbQ321, miło, że ktoś zauważył. To taki smaczek i nawiązanie do tego, że tam się czyta od prawej do lewej.
Zgłoś
Avatar
Tata_Marcina 2015-10-02, 23:41 3
Filmik humorystyczny, zwykły, prosty, krótki, amatorski, mi sie podoba, piwko
Zgłoś
Avatar
MeScruff 2015-10-02, 23:58 2
Jeżeli ktoś nie potrafi dopasować tytułu (i go zrozumieć) do tego, co przedstawia ten filmik to fakt, można nie zobaczyć puenty.. Chociaż moim zdaniem, po ostatnich wydarzeniach, na prawdę trzeba się postarać, żeby tego nie zrozumieć

Co do samego filmiku, tak jak wyżej prosty i elegancko wykonany, piwko leci.
Zgłoś
Avatar
mazin 2015-10-03, 0:09 3
Gazeta od tyłu, ciapacka muzyka, wielbłąd na kubku, kawa zapewne arabica. "Smaczków" jest więcej, choć moim zdaniem zabrakło plakatu kozy nad łóżkiem i modłów na dywaniku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie