18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Eurowizja 2019
freaky • 2019-05-19, 13:17
Tegoroczna odsłona tego lewackiego konkursu pobiła kolejne rekordy absurdu i można ją podsumować poniższym obrazkiem.



Ale nie zabrakło także "incydentów" niezgodnych z kursem obranym przez tych pojebów.

Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-05-19, 13:23 81
Oni tam jeszcze śpiewają czy wygrywa ten kto większe dildo sobie w dupę wsadzi?
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-05-19, 13:27 9
mygyry napisał/a:

Oni tam jeszcze śpiewają czy wygrywa ten kto większe dildo sobie w dupę wsadzi?



jesteś okropnie zacofany
Zgłoś
Avatar
eustachu18 2019-05-19, 14:08
idzcie głosować na pi s i partie wiosna to będziecie non stop mieli kukle rozpierdzielone
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-05-19, 14:32 14
A chuj mnie ta cała gównowizja obchodzi. Nie macie większych problemów?
Zgłoś
Avatar
~Beny 2019-05-19, 15:05 1
A i tak całe show skradła Madonna, której tancerze poubierani byli w maski gazowe, plus dwójka miała flagi Palestyny i Izraela na plecach.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-05-19, 15:39 17
To oglądają kompletne niedorozwoje,ludzi którzy dla 5 minut pseudo-sławy robią z siebie kompletnych pojebów,a gawiedź temu klaszcze.Telewizja upadła w latach 90 ja obwiniam osobiście za to MTV
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-05-19, 17:23 4
i tak zagłosuję na PIS.dali 500+ za rok ukulałem na geforca rtx 2080 z 16gb ramu.gry pięknie chodzą!
Zgłoś
Avatar
saves 2019-05-19, 19:15
Po tym straciłem do nich wszelki szacunek. Niech się rżną w dupy murzyńskimi dildosami i ubierają w te pedalskie ciuszki.

icelandnews.is/wiadomosci/z-kraju/przyjeto-nowa-ustawe-o-aborcji

Nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem aborcji, ale to jest już ostrym przegięciem pały. Zwróćcie uwagę jakie partie to przegłosowały.
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2019-05-19, 22:43 4
Up. I dobrze, pizda kobiety to jej sprawa. Nie chce rodzić to nie rodzi.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2019-05-20, 0:07 3
Do 22 tyg ciąży, saves, to i tak jest poronienie, Islandia nie jest jedynym krajem w Europie, który na to pozwala.

Co do samego zdjęcia to nie rozumiem problemu. Poza pierwszym Panem po lewej, reszta jest normalnymi artystami, żadnymi homo. To, że mają kolorowe stroje, to tylko ich kreacja sceniczna, nic poza tym.
Zgłoś
Avatar
Widelecc 2019-05-20, 0:32 4
saves napisał/a:

Po tym straciłem do nich wszelki szacunek. Niech się rżną w dupy murzyńskimi dildosami i ubierają w te pedalskie ciuszki.
Nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem aborcji, ale to jest już ostrym przegięciem pały. Zwróćcie uwagę jakie partie to przegłosowały.



Nie przeżywaj tak. Najmłodsze dziecko któremu udało się do tej pory przeżyć, urodziło się w prawie 22 tygodniu - i mówimy tu o jednostkowym przypadku.
Zgłoś
Avatar
Horn88 2019-05-20, 5:51 4
kreatywnakrowa napisał/a:

Up. I dobrze, pizda kobiety to jej sprawa. Nie chce rodzić to nie rodzi.



Popieram! W końcu ktoś rozsądny to napisał - ja jestem za tym, że to indywidualna sprawa każdej kobiety/dziewczyny/nastolatki.
Życie jest tylko jedno i największym skurw...stwem jest pozbawić daną osobę tego wyboru - w tym przypadku Islandia przynajmniej nie zawodzi (ale tam chyba zawsze brano pod uwagę głos kobiet i na pochwałę zasługuje też fakt, że jest to bardzo świecki kraj (czyli wolny od tych wszystkich katolickich bzdur)

Zgłoś
Avatar
mucha86 2019-05-20, 7:57 2
@Aries
przestań się szmacić, to nie będziesz robiła bękartów, możesz też wrócić do podstawówki to się dowiesz skąd się biorą dzieci.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-05-20, 8:35 1
Aries88 napisał/a:

Popieram! W końcu ktoś rozsądny to napisał - ja jestem za tym, że to indywidualna sprawa każdej kobiety/dziewczyny/nastolatki.
Życie jest tylko jedno i największym skurw...stwem jest pozbawić daną osobę tego wyboru - w tym przypadku Islandia przynajmniej nie zawodzi (ale tam chyba zawsze brano pod uwagę głos kobiet i na pochwałę zasługuje też fakt, że jest to bardzo świecki kraj (czyli wolny od tych wszystkich katolickich bzdur)



A ja myslałem żeby nie zajść w ciąże to trzeba uzywac prezerwatywy, pigulek i byc odpowiedzialnuym za swoje zycie. Ale dla lewackich kurew najłatwiejszym wyjsciem jest mordowanie.
Zgłoś