18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne


Super! Promowania homoseksualizmu ciąg dalszy tym razem na tym badziewnym konkursie Eurowizji. Konkurs do dupy ale warto przypomnieć, że stworzony przez europejską federację telewizji państwowych i puszczany w państwowych telewizjach. I nie ważne że to baby się całują. Dziś wysłali baby bo wg niektórych wygląda to estetyczniej. Jutro wyślą dwóch facetów a pojutrze turbana i kozę!
Zgłoś
Avatar
abecadło 2013-05-20, 14:44 1
Mmmm, Olivia Wild
Zgłoś
Avatar
karraska 2013-05-20, 14:51
Na eurowizji nie tylko laski się całowały. W finałowym występie prezenterki dwóch facetów też się całowało i jakoś nikt tego nie zauważa.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-05-20, 15:43
QUASWERTY napisał/a:


Obrazek


Z jakiego to filmu/serialu?
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2013-05-20, 15:47 2
QUASWERTY napisał/a:

A mi się to podoba
Obrazek



Bo należysz do tych, którym jak staje pała to wyłącza się myślenie. "Oni" (kumaci wiedzą o kogo chodzi) realizują swoje plany poprzez wykorzystanie pierwotnych instynktów i żądz plebsu. Bez obrazy:)
Zgłoś
Avatar
Xenos18 2013-05-20, 15:48 8
A macie fani Homosiów !
Zgłoś
Avatar
Varion 2013-05-20, 15:52 18
@up a idź ty w chuja, przesadziłeś :/
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-05-20, 15:59 6
@up zauważ ze homosie to nie tylko zajebiste liżące się laski. to też kolesie opierdalający sobie nawzajem laski i ruchający się w dupala
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-20, 16:05 2
blokers27 napisał/a:

artur_sz13
QUASWERTY, Nie miej nic przeciwko to na starość będziesz musiał chodzić z korkiem w dupie bo będziesz mniejszością heteroseksualną

artur_sz13 Ja tylko przypominam że to HETEROSEKSUALNI rodzice płodzą HOMOSEKSUALISTÓW, nie na odwrót, więc nie wiem jakim cudem boisz się być w mniejszości heteroseksualnej.. BRAWO za logikę...



A chociażby dlatego że jak ja będę płodził dzieci to one będą patrzeć na lansujących się pedałów i będzie większa szansa że będą chcieli być chorzy tak jak i oni.

Jak będę miał dziecko które okaże się homoseksualne to z chwilą coming outu czy jak to się zwie straci rodzinę, dach nad głową i środki do życia albo zacznie się leczyć
Zgłoś
Avatar
Lodzik 2013-05-20, 16:06
Masz rację andrewerty, ale na szczęście nikt nie zmusza nas do oglądania dwóch miętoszących się facetów, więc dzięki temu możemy się skupić na oglądaniu dwóch liżących się panienek i w odpowiednim momencie przyłączyć się do nich.
Zgłoś
Avatar
maniek423 2013-05-20, 16:08
Czekam na znawców co dadzą nazwy/link do wszystkich pań z gifów.

T-Will z tego co pamiętam to jest z Dr.House'a lecz nie jestem do końca pewny.
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-05-20, 16:11
Z tymi pedałami to na harda powinni przenieść...
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-05-20, 16:15 3
Dwie liżące się lezby to okej.
Ale dwoje liżących się panów to już źle.

Ja pierdole. I zamiast patrzeć na to, czy wiąże ich uczucie, to wy kurwa patrzycie pod kątem 'zwaliłbym, czy bym nie zwalił'.

A Bóg przecież powiedział... nie powiedział, bo go nie ma.
Zgłoś
Avatar
Jamrock 2013-05-20, 16:16
i.sadistic.pl/pics/97d3e99ded4d.gif

^ Z jakiego to filmu?
Zgłoś
Avatar
ktosinnyniety 2013-05-20, 16:56
T-Will napisał/a:


Z jakiego to filmu/serialu?

Nie jestem pewien ale to chyba z Dr House

Rozumiem, że sprawa Homoseksualistów może budzić kontrowersje, oraz u niektórych wręcz odrazę, obrzydzenie, niechęć, agresje, zwłaszcza na tym forum, ale bez przesady, nie obchodzi mnie, co kto, z kim robi w łóżku, nie chcę oglądać pedałów to na nich nie patrzę i tyle, mówienie, że homoseksualizm trzeba leczyć i jak ktoś to tu ujął, że jego dziecko gdyby się okazało homo to by straciło dach nad głową, jest po prostu oznaką ciężkiej niewydolności mózgowej. Muszę od razu dodać, że nie uważam, aby pary Homoseksualne powinny móc mieć dzieci, ponieważ takie dziecko raczej miałoby w życiu bardzo pod górkę, ale bez przesady wkurwiające są już te głupie komentarze. Skrajne nastawienie jest zazwyczaj złe a w tym przypadku zarówno opinie ludzi, którzy chcieliby nadać parom homoseksualnym takie same prawa jak małżeństwom hetero, jak i te, które mówią o tym, aby Homo wysłać najlepiej do pieca, albo na terapię elektrowstrząsami są zwyczajnie głupie.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-05-20, 17:05 1
T-Will napisał/a:


Z jakiego to filmu/serialu?



Dr. House Sezon 5, Odcinek 5"Lucky Thirteen". Akcja w okolicy 41 minuty. Na początku odcinka jest jeszcze lizanko Trzynastki z inną laską
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie