18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
a................d 2015-01-18, 16:09
Za reklamę tego burdelu jakim jest Philips nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2015-01-18, 17:20
Postęp, technologia i Philips - śmiech na sali. Umyślne i globalne skrócenie żywotności żarówek do 1000 godzin - kartel Phoebus (m.in. Osram, Philips, i General Electric).
Zgłoś
Avatar
ojciec112 2015-01-18, 20:42 1
Za zachara zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Antitheus 2015-01-19, 0:21
Patrząc na stare bolidy nabieram ochoty na grę w Mafię. Łezka w oku się kręci.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-01-19, 0:24
Ajgi napisał/a:



Dupa boli co? Weź se dildo wsadź albo słoik i idź się poskarż mamusi że ktoś ma czelność wyrażać swoja opinie!
A ten portal z racji swojego przeznaczenia nie służy do obwieszczania wszystkim "nowinek" technicznych ani temu podobnych idiotyzmów!
Będę chciał sobie takowe pooglądać to poszukam w necie a nie zaśmiecacie sadola takim gównem! Ja pierdole!



Sam go sobą zaśmiecasz wiec jeden chuj.
Kurwa mać twoje serwery kretynie?! Już kurwa wiesz jaka jest idea sadola
Gdyby nie pasowało to WŁAŚCICIELOWI to by wypierdalalł wszystko więc jednym słowem pierdolisz. A teraz sam idź po maść bo twojego bólu dupska samym ruchaniem nie wyleczysz.
Zgłoś
Avatar
Ajgi 2015-01-19, 9:43
Szajba_Man napisał/a:



Sam go sobą zaśmiecasz wiec jeden chuj.
Kurwa mać twoje serwery kretynie?! Już kurwa wiesz jaka jest idea sadola
Gdyby nie pasowało to WŁAŚCICIELOWI to by wypierdalalł wszystko więc jednym słowem pierdolisz. A teraz sam idź po maść bo twojego bólu dupska samym ruchaniem nie wyleczysz.



Widzę że cie wzięło, i naprawdę boli ta dupa - współczuję.
Jednakowoż uważam że nie masz żadnego prawa mówić mi kim jestem - odnoszę się do Twojego: "kretynie", nie znasz mnie więc zamilcz gówniarzu i nie będziesz mi mówił co mam robić a czego nie. Tak więc posłużę się cytatem "...jednym słowem pierdolisz..."
I następnym razem radzę ci zastosować się do znanej maksymy:

"Lepie nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż powiedzieć coś i rozwiać wszelką wątpliwość"

Tym razem się odezwałeś i faktycznie rozwiałeś moje jak i pewnie nie tylko moje wątpliwości. Mam tylko nadzieję że wyciągniesz życiową lekcje z tej jakże spektakularnej porażki i następnym razem zamilkniesz, bo faktycznie ton i wulgaryzm twojej wypowiedzi plasują cię na równo z gównem jakie czasem się spotyka w parkach po zimie...
Życzę miłego smarowania odbytu!
Zgłoś