18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Murekkk 2015-01-18, 1:10 1
Szkoda, że nie pokazali laserowego oświetlenia jakie będzie stosowane w BMW i Audi.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2015-01-18, 7:46 3
jakas moda na swiatla na sadisticu? tydzien bez samochodowych swiatel tygodniem straconym.
Zgłoś
Avatar
Antek01 2015-01-18, 9:52 3
Co do LEDowych świateł stosowanych w furkach, to może i jest to dobry wynalazek dla kierowcy, który posiada je na wyposażeniu, ale dla tego co jedzie z naprzeciwka już nie do końca. Wiele razy dostałem po ślepiach jadąc w nocy.
Zgłoś
Avatar
prusz 2015-01-18, 13:27 1
Antek, mało widzę wiesz na temat Ledów Ledy obecnie stosowane w nowych samochodach czyli światła mijania oraz drogowe są tak przystosowane że nie mają prawa Cię oślepić. Osoba jadąca takim samochodem zostawiając włączone światła drogowe i mijająca się z drugim pojazdem nie oślepi go bo wiązka ucieknie w prawą stronę.
Zgłoś
Avatar
Ajgi 2015-01-18, 13:30 6
Co to Qrwa jest za portal? Auto moto czy inne sroto to to? Bo to coś mi jakoś nie pasuje na sadistica ale ja się mogę nie znać... Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-01-18, 13:40 6
Ajgi napisał/a:

Co to Qrwa jest za portal? Auto moto czy inne sroto to to? Bo to coś mi jakoś nie pasuje na sadistica ale ja się mogę nie znać... Ja pierdole...



A mi nie pasuje taka końska spierdolina na tym portalu jak ty i co? I gówno.
Nie wiem po chuj to włączałeś, jak byk napisane o co chodzi.
Ale nie no taki zjeb musi napisać "co to kurwa jest"
Zgłoś
Avatar
Ajgi 2015-01-18, 13:53 2
Szajba_Man napisał/a:



A mi nie pasuje taka końska spierdolina na tym portalu jak ty i co? I gówno.
Nie wiem po chuj to włączałeś, jak byk napisane o co chodzi.
Ale nie no taki zjeb musi napisać "co to kurwa jest"



Dupa boli co? Weź se dildo wsadź albo słoik i idź się poskarż mamusi że ktoś ma czelność wyrażać swoja opinie!
A ten portal z racji swojego przeznaczenia nie służy do obwieszczania wszystkim "nowinek" technicznych ani temu podobnych idiotyzmów!
Będę chciał sobie takowe pooglądać to poszukam w necie a nie zaśmiecacie sadola takim gównem! Ja pierdole!
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-01-18, 13:59
goniec94 napisał/a:

Czyli jak w przeciągu 100 lat rozwinęła się technika oświetlenia aut



I prowadzący polskojęzyczny ciapaty.
Zgłoś
Avatar
MasterMefisto 2015-01-18, 14:09
ale ta muzyczka to nieźle spierdolona jest
Zgłoś
Avatar
x................r 2015-01-18, 14:52 1
co to za kebab, to już nie było normalnego polaka
Zgłoś
Avatar
Taz 2015-01-18, 15:09
Szczerze mówiąc, chujowy reportaż. Taki w stylu wujka Wieśka, co zabrał kamierę DWD na wesele i krenci balety.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-01-18, 15:09
sadystyczny małeriał strasznie
Zgłoś
Avatar
tothic 2015-01-18, 15:28
Tylko czekałem aż jeden z Debili nazywający się blogerem czy chuj wie jak - zacznie opowieść o tym, że czarne jest czarne - białe kurwa białe.
Do kotła z tymi wszystkimi pajacami.
Zgłoś
Avatar
lukaniu 2015-01-18, 15:50 1
Nie dość, że chujowo przedstawione, jak relacja z wycieczki szkolnej do Biskupina, to jeszcze przez jakieś śniade gówno mówiące po Polsku. Jeśli chcecie dobrej, luźnej relacji polecam Z.Łomnika zlomnik.pl/index.php/2015/01/17/stulecie-oswietlenia-samochodowego-phi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie