18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
toranaga7 2012-10-30, 20:57
FiM
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-10-30, 21:06 2
napisałbym jakiś komentarz o jarku, ale wyzwą mnie od ateistów : |
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-30, 21:26 31
Ewolucja to rozwój, a w przypadku tych zindoktrynowanych trybików nie można mówić o jakimkolwiek rozwoju.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-10-30, 21:33 2
Całe życie na kolanach, jak jacyś kurwa niewolnicy.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-10-30, 22:20 6
contowsky napisał/a:

napisałbym jakiś komentarz o jarku, ale wyzwą mnie od ateistów : |



Ty ateisto!

Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-10-30, 23:39 3
No tak, gdy powoli wychodzi na jaw ze w Smoleńsku był zamach, trzeba robic z tego jaja.
Zgłoś
Avatar
cochise 2012-10-31, 1:27
Taak 3 zamachy i 4 malutki.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-10-31, 2:21 12
Dużo za wyśmiewanie osób spekulujących na ten temat płacą? Da się z tego jakoś wyżyć? Gdzie można się zapisać? Czy po prostu tak za frajer to robicie?
Zgłoś
Avatar
Qrcio 2012-10-31, 9:06
Co poniektórym to ktoś zrobił zamach na rozum chyba -_-
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-10-31, 9:08
No dobra powiedzmy, że był zamach, no ale na kogo z tych 96 osób? Na pewno nie na Lecha, bo to pionek i mały krzykacz bez szans na reelekcję. Już prędzej na dowództwo WP.
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-10-31, 9:17 4
Sam nie mogę jednoznacznie określić czy to był zamach czy nie bo po prostu nie zagłębiałem się w ten temat, już więcej mogę powiedzieć na temat WTC ale nie zmienia to faktu że niektóre rzeczy związane ze Smoleńskiem są niepokojące. Dlatego ostro śmiałbym się z tych wszystkich yntelygentów jakby się okazało że to jednak był zamach Poza tym pomijając chorą sytuacje z sektą Rydzykowo-Kaczyńską to co ma wspólnego Smoleńsk z Chrześcijaństwem? (a no tak zapomniałem, dla was każdy Chrześcijanin jest za PiS i słucha Radia Maryja). Trzeba przyznać że zwolennikom UE i tym którym przeszkadza religia Chrześcijańska bo wygodniej jest im mieć oportunistyczne i zdemoralizowane społeczeństwo nieźle się udało zrobić tak żeby wiara kojarzyła się z księdzem-biznesmanem który tą wiarą wyciera sobie gębę a patriotyzm żeby kojarzony z popieraniem kolejnej mafii która tak samo pewnie chciałaby się tylko nakraść ile wlezie i też ma kraj w dupie.

BongMan napisał/a:

Ewolucja to rozwój, a w przypadku tych zindoktrynowanych trybików nie można mówić o jakimkolwiek rozwoju.



Odezwał się niezindoktrynowany trybik który jakby mógł to by wylizał dupy żydom.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-10-31, 9:25
UWAGA z ostatniej chwili, Macierewicz znalazł ślady trotylu na polu minowym koło wojskowego lotniska z 2 wojny światowej!!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-31, 10:21
KTU napisał/a:

Odezwał się niezindoktrynowany trybik który jakby mógł to by wylizał dupy żydom.


Skąd taka informacja, synku?
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-10-31, 10:28
KTU napisał/a:

Sam nie mogę jednoznacznie określić czy to był zamach czy nie bo po prostu nie zagłębiałem się w ten temat, już więcej mogę powiedzieć na temat WTC ale nie zmienia to faktu że niektóre rzeczy związane ze Smoleńskiem są niepokojące. Dlatego ostro śmiałbym się z tych wszystkich yntelygentów jakby się okazało że to jednak był zamach Poza tym pomijając chorą sytuacje z sektą Rydzykowo-Kaczyńską to co ma wspólnego Smoleńsk z Chrześcijaństwem? (a no tak zapomniałem, dla was każdy Chrześcijanin jest za PiS i słucha Radia Maryja). Trzeba przyznać że zwolennikom UE i tym którym przeszkadza religia Chrześcijańska bo wygodniej jest im mieć oportunistyczne i zdemoralizowane społeczeństwo nieźle się udało zrobić tak żeby wiara kojarzyła się z księdzem-biznesmanem który tą wiarą wyciera sobie gębę a patriotyzm żeby kojarzony z popieraniem kolejnej mafii która tak samo pewnie chciałaby się tylko nakraść ile wlezie i też ma kraj w dupie.



Przecież jest rzeczą oczywistą że kościół katolicki ma tyle wspólnego z chrześcijaństwem co animacja z amunicją. Niestety sporo ludzi tego nie zauważa i dlatego zdeprawowani duchowni leją wodę na młyn czarnego PR przeciw własnej firmie a co za tym idzie przeciw chrześcijaństwu w rozumieniu społeczeństwa. Wiem, rzec można że w każdej grupie trafia się czarna owca, ale ksiądz z założenia ma być autorytetem moralnym. I tu pojawia się problem zamiatania pod dywan niektórych ich grzechów i pomagania w uniknięciu odpowiedzialności. Z racji pełnionej w społeczeństwie funkcji powinni być karani z całą surowością prawa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie