18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Mietek7567 2021-06-09, 11:18 15
Zajebista szyba.
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-06-09, 11:27 2
Cos marno jej to idzie
Zgłoś
Avatar
wwo19994 2021-06-09, 11:44 59
Mogłoby tak odbić niefortunnie i jebnąć jej w czoło ostrzem.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-09, 12:00 6
wwo19994 napisał/a:

Mogłoby tak odbić niefortunnie i jebnąć jej w czoło ostrzem.



Myślę, że nic by się nie stało. Podejrzewam fejka i siekierę z pianki.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-06-09, 12:30
Wyszła z kuchni, szukala kotletów a ze stary zostawił w zamkniętym aucie to musiała się tam dostać
Zgłoś
Avatar
IcoJaRobieTu 2021-06-09, 12:52 3
35i napisał/a:

Myślę, że nic by się nie stało. Podejrzewam fejka i siekierę z pianki.



To chyba jakieś plastikowe szyby czy kurwa coś takiego. Zobacz na początku w tylniej szybie jest jakby dziura, ale szyba nie "spajączkowała". Poza tym widać ciężar narzędzia, bo na ujęciach szyby pracują pod uderzeniami. Jeżeli fake, to coś z szybami nie tak, nie z siekierką.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-06-09, 12:55 1
35i napisał/a:

Myślę, że nic by się nie stało. Podejrzewam fejka i siekierę z pianki.



Trochę za grubo pojechałeś z tym spiskiem.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2021-06-09, 13:55 2
IcoJaRobieTu napisał/a:

To chyba jakieś plastikowe szyby czy kurwa coś takiego. Zobacz na początku w tylniej szybie jest jakby dziura, ale szyba nie "spajączkowała". Poza tym widać ciężar narzędzia, bo na ujęciach szyby pracują pod uderzeniami. Jeżeli fake, to coś z szybami nie tak, nie z siekierką.



Kiedyś przednia szyba była laminowana (by nie rozpadała się po uderzeniu i pozostawała w jednym kawałku by ostre kawałeczki które zostają w ramie nie raniły kierowcy i pasażerów którzy nie zapięli pasów i ewentualnie przez tą szybę będą wylatywać) a boczne były hartowane by przy najmniejszym nawet uderzeniu (np. głową przy uderzeniu bocznym) kruszyły się w drobny mak by go nie zranić. Teraz nawet bieda-wersje mają poduszki boczne w standardzie więc nie ma potrzeby by boczne szyby się kruszyły (bo pomaga to jedynie złodziejom i wandalom a nie "zwykłym użytkownikom") więc boczne też są w laminacie
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-06-09, 14:17 3
Kobiety są niezrównoważone psychicznie, nimi sterują HORMONY i kasa, normalna reakcja baby gdy traci wygodne życie bo facet widzi że on zarabia więcej a gówno z tego ma poza pasożytem w domu... ten przed ślubem pewnie więc nie stracił połowy wszystkiego na co zapierdalał całe życie. A Kobieta ma wyjebane jak każda dlatego np. przy zdradzie dostaje wpierdol kochanka nie typ a jeżeli on zarabia DOBRZE to nawet nie rzuci go bo straci wygodne życie i kasę niewolnika

Panowie chrońcie się JESTESMY wykorzystywani jako słaba płeć przez chore kobiety, pierwsza oznaka to po urodzeniu dziecka kończy się seks itp. po prostu NIEWOLA za kasę naszą
Zgłoś
Avatar
Vitu 2021-06-09, 14:19
Co ta siekiera z gumy jest czy ocb??
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-06-09, 15:23 2
wwo19994 napisał/a:

Mogłoby tak odbić fortunnie i jebnąć jej w czoło ostrzem.



Wkradła Ci się literówka, poprawiłem
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2021-06-09, 15:30 2
Czekałem z niecierpliwością jak siekiera się odbije i w ryj jej celnie, wszakże wina auto to nie jest, reasumując - zawiodłem się
Zgłoś
Avatar
ithat 2021-06-09, 15:36
Baba to jednak glupia, napierdala w te szyby, a przecież je najłatwiej naprawić, spuchła i chuj z niszczenia
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-06-09, 16:13 1
Baba, jak to baba, tępa jak strzała. Zamiast ostrzem walić, to ta obuchem napierdala.
Co do szyb, to teraz w większości nowych samochodów, szczególnie w takich exclusive suvach montuje się tego typu antywłamaniowe szyby, których nie rozbijesz nawet młotem. Tylko specjalnym ostrzem strażackim można je rozjebać.

Także biedaki sadolowe nie doszukujcie się teorii spiskowych. Taki samochodzik to nie to samo, co wasz biedacki passacik w tdi, który się rozpieprza w drobny mak przy lekkim dzwonie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie