18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Avatar
santaxl 2014-01-27, 17:24 26
Co jak co, ale trzeba mu przyznać, że jeździć potrafi jebany
Zgłoś
Avatar
Kine 2014-01-27, 18:23 8
Ależ bym pośmigał sobie :s
Zgłoś
Avatar
Gellu 2014-01-27, 18:25
Pojeździłbym sobie tak, gdybym nie był leniwy i bym umiał oczywiście :/
Zgłoś
Avatar
AnalDewastator 2014-01-27, 18:26 3
Kurwa, Schumacher na nartach
Zgłoś
Avatar
Wookki 2014-01-27, 18:35 2
Candide Thovex i wszystko jasne, ponoć jego kolana są zrobione z tego samego materiału co jaja...
Zgłoś
Avatar
SinCorE 2014-01-27, 18:46 1
2:10 - Przybił piątkę choince
Zgłoś
Avatar
fishu199 2014-01-27, 18:59
Widać, że niedoświadczony, nart podczas lotu nie rozkłada.
Zgłoś
Avatar
ostrysadoll 2014-01-27, 18:59
chyba już widziałem ten filmik na sadolu ale nie jestem pewien
Zgłoś
Avatar
Bober 2014-01-27, 19:01 13
Trochę spiny dupy bo się wkurzyłem
Co jakiś czas chce dodać do tego portalu coś od siebie. I mam pytania do admina...
-Po chuj przerzucacie do sucharów tematy po 10 min jeśli mają już parę piw... nie pojmuje tego jeśli ma z 10-15 piw po paru min to znaczy że się podoba. No chyba że się mylę...(I nie mówię tu czymś co było lub o wrzutach które były do dupy bo i takie mi się zdarzyły przyznam, chociaż te chłamy zazwyczaj dochodziły do końca poczekalni...)
-Jak wrzucam jakieś tańczące laski czy na forum czy w komentarzach zawsze usuwacie a codziennie widać to na głównej...
-Jedno moje konto zostało usunięte jak wrzuciłem filmik z zastrzeleniem konia... No KURWA to sadustic rozumiem gdybym wrzucał cały czas na główną, ale nie pojmuje dlaczego zostałem usunięty za wrzucenie tego na harda...
-Plus wrzuciłem jakiś czas temu filmik po około 1 h miał 18 piw został usunięty bez jakiegokolwiek argumentowania 2 dni później ten sam filmik trafił na główną...
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-01-27, 19:13 8
@up niestety, ale takie maniany moderatorzy odpierdalaja.

Sam byłem w identycznej sytuacji jak Twoja, i pytam moda, dlaczego w sucharach po 10 minutach, a juz było kilka komentarzy i piwko/a.
A ten na to "Magia" i chuj.

Moderatorzy wymagają kultury i ogłady. A sami są "tępymi chujami" i robią co im się żywnie podoba. Od wyzywania/besztania ludzi, do usuwania tematów i nakładania kar.
Jeszcze zaostrzyli kary. Nie żeby mnie to obchodziło, bo jam kulturalny człowiek, no ale kurwa. Za powiedzenie "spierdalaj", nawet do ewidentnego trolla to dostajesz odpoczynek na jakis tam czas.

Co jak co, ale na sadolu ludzie powinni mieć dystans do siebie.

A najbardziej smutne jest co, ze sadol nie ma konkurencji i maja monopol na takie tematy. Tak wiec administracja/moderatorzy robia co chca. I na wszystkich malkontentów czeka " A jak sie nie podoba to spierdalaj" i tyle niestety mogą oni zaoferować.

Oczywiscie nie pisze o wszystkich moderatorach, bo i są ci pomocni. Ale czasem ewidentnie widać że w jednym temacie leci kilka warnów za lekkie przewinienia, bo mod ma zły dzień.
Jak na takie forum/portal, to moderatorzy pownni zachowywać się profesjonalnie.
Zgłoś
Avatar
mua 2014-01-27, 19:22 1
Bober napisał/a:

Trochę spiny dupy bo się wkurzyłem
Co jakiś czas chce dodać do tego portalu coś od siebie. I mam pytania do admina...
-Po chuj przerzucacie do sucharów tematy po 10 min jeśli mają już parę piw... nie pojmuje tego jeśli ma z 10-15 piw po paru min to znaczy że się podoba. No chyba że się mylę...(I nie mówię tu czymś co było lub o wrzutach które były do dupy bo i takie mi się zdarzyły przyznam, chociaż te chłamy zazwyczaj dochodziły do końca poczekalni...)
-Jak wrzucam jakieś tańczące laski czy na forum czy w komentarzach zawsze usuwacie a codziennie widać to na głównej...
-Jedno moje konto zostało usunięte jak wrzuciłem filmik z zastrzeleniem konia... No KURWA to sadustic rozumiem gdybym wrzucał cały czas na główną, ale nie pojmuje dlaczego zostałem usunięty za wrzucenie tego na harda...
-Plus wrzuciłem jakiś czas temu filmik po około 1 h miał 18 piw został usunięty bez jakiegokolwiek argumentowania 2 dni później ten sam filmik trafił na główną...



Zgłoś
Avatar
merh 2014-01-27, 19:34
co on ma guzik "wyłącz system samozachowawczy"? God mode on?
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-01-27, 19:54
Stwierdzam ze sie nie wyjebal nir ma co ogladac
Zgłoś
Avatar
masterwow 2014-01-27, 20:03 1
ja się pytam, gdzie nagranie Michael'a Schumacher'a z równie klawego zjazdu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie