18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wkurwiłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się kurwa pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to kurwa jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-08-31, 13:53 11
Kurwa, dzisiaj wieczorem założę kanał "Hate Israel" dam wam linka i mnie zgłoście. Zobaczymy jak zareagują. Jedyne co zmienię to nazwę grupy i zamiast polskiej flagi dam żydowską.
Zgłoś
Avatar
Sixsoul 2013-08-31, 13:54 1
Kto wogóle używa tego drunego FB na chuja to komu...
Zgłoś
Avatar
greenbottle 2013-08-31, 13:56
Zmasowany atak na skurwieli!
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-08-31, 13:58 12
Zgłaszanie do obsługi jest zbyt polaczkowate...
Niech jakieś prawnik zgłosi zdjęcie, oni odmówią usunięci, potem niech pozwie facebooka o propagowanie nienawiści na tle narodowym/rasowym.
TO by się przydało, a nie jakieś jebane półśrodki.
Zgłoś
Avatar
Xoevo 2013-08-31, 14:12 1
Ja nienawidze ich oni nienawidza mnie, nie rozumiem problemu:O
Zgłoś
Avatar
maciak 2013-08-31, 14:13 4
Jebana banda hipokrytów! JAk wy pierdolicie na ciapate gówno i ich obrażacie i łapiecie za to warny to wolność słowo, ajk ktoś pierdoli na Polske to wielka obraza majestatu.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-31, 14:23 10
Sadistic też ma nas w dupie, to ja założyłem tamten temat, wieczorem po 2 godzinach był na głównej, na ranem jakaś lewacka k. z moderacji usunęła.
Zgłoś
Avatar
do1009 2013-08-31, 14:24
Nieważenie, niszczenie, uszkadzanie lub usuwanie Flagi Polski to występek zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku. Art. 137 § 1 Kodeksu karnego w tym samym zakresie obejmuje ochroną godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny polski znak państwowy.
źródło pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Rzeczypospolitej_PolskiejZniewa.C5.BCenie_flagi
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2013-08-31, 14:28 5
Zabawne jest to, że oburzacie się gówno wartym fanpagem, na którym jak na razie znajdują się komiksy z uniwersum polandballa a sami wyzywacie cyganów, murzynów, ciapatych, nazywacie ich gównem, ścierwem i byście ich powybijali. Do tego dorzućmy żydów i komuchów. No kurwa, hipokryzja w czystej postaci. Jebnijcie się w czaszki, barany.
Zgłoś
Avatar
ekspert 2013-08-31, 14:28 1
Ale macie podnietę... 150 like'ów i jeszcze jak sobie przejrzycie jakich to zobaczycie, że większość polskich. Jacyś debile od nas zrobili takie "coś" i chcą rozgłosu, wcale bym się nie zdziwił, jeżeli sam autor tego "czegoś" zrobił o tym temat na Sadolu. Według mnie to takie samo badziewie jak z tą laseczką emo, co potem jednak emo nie była, ale fejm na całą Polskę gwarantowany. Dziękuję, chciałbym pozdrowić z tego miejsca rodziców, mamę i tatę.
Zgłoś
Avatar
RuBu 2013-08-31, 14:33
przecież tam jest od pyty stron - typu I hate israel, usa i inne takie - wiec czym się jarać ?
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2013-08-31, 14:39 8
RuBu napisał/a:

przecież tam jest od pyty stron - typu I hate israel, usa i inne takie - wiec czym się jarać ?



Bo to obraża Polskę. Tego nie wolno! To jest złe! Polacy mogą obrażać każdego, wszystkie inne religie, nacje, narody, rasy ale broń Boże żeby ktoś obrażał Polaków. Tak nie można!

Zgłoś
Avatar
mlody102 2013-08-31, 15:00
Należy sięgnąć do statystyk i podać ile pedałów i lesbijek mieszka w tym kraju - napewno zmoderują
Zgłoś
Avatar
cisse09 2013-08-31, 15:04 1
@Castagiro

Tak, bo to obraża Polskę. Nie jesteśmy Izraelitami (?), Amerykanami czy innymi nacjami, które mogą mieć to w dupie. Jak nie jesteś dumny z bycia Polakiem to wyjedź do lepszego świata. Patriotyzm ma wiele imion, a zgłoszenie tego na FB jest jednym z nich.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-08-31, 15:04
Wrzućcie na kontakt24, to pismaki z TVNu będą miały na czym zerować przez miesiąc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie