18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wkurwiłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się kurwa pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to kurwa jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.
Zgłoś
Avatar
Jutub 2013-08-31, 12:23 2
fajnie... ale po chuj zakładałeś nowy temat? po to są komentarze żeby tam odpisywać na temat.
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-08-31, 12:25 8
bo cycki szerzą homofobie.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-08-31, 12:32 1
Po chuj tam wchodzisz. Nie zdziwiłbym się jakby tą stronę założył jakiś polski troll.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-08-31, 12:36 11
Zgłosiłem całą stronę jako propagującą nienawiść ze względu na pochodzenie. Ciekawe co powiedzą
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-08-31, 12:46 96
Źle to robicie, na wstępie w zgłoszeniu poinformujcie że jesteście obywatelem Izraela, i że obraża was strzelanie do flagi Państwa, które uważacie za drugi dom.

Możecie też napisać że jesteście homoseksualistami, albo wyznawcami allacha, lub afroamerykanami.

Mam wrażenie że po takiej informacji na wstępie od razu został by usunięty nie tylko obrazek, ale i właściciel konta dostał by wezwanie do prokuratury.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-08-31, 13:14 2
wystarczy dopisac ze obraza to czarnych ciapatych i w 5 min powiesza tego co zalozyl fanpgae
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2013-08-31, 13:37 1
A jak tych jebanych ciapatych się obraża to wielkie halo.

Mam pomysł. Niech ktoś założy stronę fuck siria i zobaczymy po ilu sekundach zostanie usunięta
Zgłoś
Avatar
ko11 2013-08-31, 13:43 1
a ja bym zgłosił USA sucks z podobnymi grafikami, myślę że odzew byłby zdecydowanie inny
Zgłoś
Avatar
Olasty 2013-08-31, 13:45
Raz kurwa zgłosiłem stronę jakoś islamistyczną, jako szerzącą nienawiść. 3 dni potem dostałem ostrzeżenie, za komentarz w stylu: i dobrze tak ciapatym, powinniśmy traktować ich tak jak oni nas u siebie..... jebać facebooka..... Napiszesz prawdę, ponoć jest wolność słowa to cię dojebią a kurwa szerzysz otwarcie nienawiść (nie do lewaków) hańbisz symbole narodowe, to chuj ci w dupe......
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-31, 13:45
moderacja już usunęła poprzedni temat, z tą własnie stroną.
Zgłoś
Avatar
kuzioraa3 2013-08-31, 13:45 22

Będe ich męczyć, dopóki nie usuną
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-08-31, 13:46 3
Ja wam to wytłumaczę. Z tego karabinu maszynowego który ten soldat strzela ( MG42 inaczej piła hitlera) nie należy strzelać a wręcz nie wolno naparzać z wolna... więc fejsryj zapewne uznał to za fake i nic z tym nie zrobi. HEHEEHEHEH szczerze mówiąc całkiem zabawna strona a motyw jak polaczki mają ból dupy o takie bzdety dodaje smaczku.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-31, 13:51
I dobrze.
Bo potraficie tylko szczekać jak psy, ale nie potraficie inteligentnie podejść administracje fb, żeby to usunel, gdzie nawet ciapate debile to potrafia. Kolega Hrodgar ładnie napisał.
Tyle debili ma fb, a nie potrafia nawet zlikwidować strony obrażającej ich naród. Wstyd, ciapate raz dwa by to zroahli, ale Wy?...
Nie mam fb, bo jeżeli chce z kimś porozmawhać to się z nim spotykam. Pozdrowienia dla debili fejsbukowych.
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-31, 13:51
To wszystko przez pizdy w rządzie. Jak nam plują w twarz, wyzywają tak jak w przypadku Radwańskiej od katolickich kurew, to co robi rząd i ministerstwo? Mówią, że nic się nie stało, że muszą to zbadać, że nie ma dowodów i chuj wie co jeszcze. Ty powiesz coś na nich, od razu skoczą Ci do gardła, że jesteś rasista, antysemita... Przez takie zachowanie, tak nas postrzegają i innymi słowy nie biorą nas na poważnie, mają na nas wyjebane, bo i tak przecież nikt im publicznie nie dojebie i nie skrytykuje.

Może wysłać to gdzieś, nagłośnić sprawę, że z tym zdjęciem wszystko niby ok, tak nie może, KURWA, być!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie