18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wkurwiłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się kurwa pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to kurwa jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.
Zgłoś
Avatar
Mad_Ivan 2013-08-31, 15:13 4
Autor strony łamie prawo:

"Art. 137. § 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. "

A ten żydowski serwis pejs-zbuk, nie usuwając treści łamiących prawo pomaga dokonywać przestępstwa, co za tym idzie jego administratorzy powinni odpowiedzieć za współudział.

Na pohybel skurwysynom.
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2013-08-31, 15:28 3
cisse09 napisał/a:

@Castagiro

Tak, bo to obraża Polskę. Nie jesteśmy Izraelitami (?), Amerykanami czy innymi nacjami, które mogą mieć to w dupie. Jak nie jesteś dumny z bycia Polakiem to wyjedź do lepszego świata. Patriotyzm ma wiele imion, a zgłoszenie tego na FB jest jednym z nich.



Jestem dumny z bycia Polakiem, jestem dumny z tego, że mieszkam i żyję w Polsce, że jak na razie sytuacja nie zmusiła mnie do wyjazdu. Chcę tu żyć, chcę tu mieszkać, chcę tu mieć rodzinę i chcę tu umrzeć. Uważam się za patriotę ale nie zachowuję się jak totalny hipokryta. Sam nie trawię pewnych narodowości jak i religii ale nie sram żarem i nie pluję na prawo i lewo kiedy pojawi się negatywny komentarz lub zjebana i debilna stronka na FB, która to ma mniej fanów niż mój blok mieszkańców. Zgłaszanie tego to jeden z wyznaczników patriotyzmu? No kurwa, pierwsze słyszę. To za chwilę włączę FB i zacznę zgłaszać każdą stronę i osobę, która w jakikolwiek sposób negatywnie wypowiada się o Polsce i Polakach. To jest wg ciebie patriotyzm? Nie! To jest zwykła hipokryzja i dwulicowość. Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że są osobniki, które nie lubią Polaków jak i naszego kraju. Takie to kurwa trudne? Wy nazywacie muzułmanów kozojebcami itp ale jak ktoś nazwie nas złodziejami czy "polaczkami" to już wielkie halo, skandal na skalę państwową.

Pojebało was do reszty już.
Zgłoś
Avatar
Devill11 2013-08-31, 15:44 1
Statystyki strony
18 sierpnia 2013
Najpopularniejszy tydzień

Warsaw, Warszawa
Najczęstsze miasto

w wieku 13-24
Najczęstsza grupa wiekowa

Wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-08-31, 15:50 2
Spieliscie poslady jakby Polska byla centrum swiata i wszyscy sie nia interesowali. Pod spodem macie inne przyklady.

facebook.com/hateislam?fref=ts

facebook.com/IsraelMustBeWipedOutTheWorld

facebook.com/Motren.Greqia.dhe.Serbia?fref=ts

facebook.com/srbijasrbima1umlek?fref=ts
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-31, 15:59 2
I to jest według was wolność słowa? To, że sami decydujecie co wolno, a co nie? Sami jesteście lewakami w takim razie jak innych ochoczo nazywacie. Ja bym miał gdzieś co kto w necie wypisuje. Bo jak usuną jeden to powstanie inny - tak działa internet. Nigdy żadne zdjęcie nie przepadnie w internecie, ani żadna informacja. Internet jest ostatnim bastionem wolności, a raczej chciałbym żeby takim był, żeby można było obrażać innych, ale oni równie dobrze mnie. Albo wszyscy, albo nikt, jebani hipokryci zza klawiatury, wojownicy internetowi, tfu...
Zgłoś
Avatar
stempol 2013-08-31, 16:34
piękny MG42
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-08-31, 16:45 1
Wg mnie całkiem śmieszne.
Zgłoś
Avatar
S4ndal 2013-08-31, 16:50 1
Jest wysjcie. Pozwac mozna facebooka ze propaguje nienwacisc do polakow, i pojdziemy z tym do strasbugra czy jak to sie zwie. I jak chu...e zaplaca kare, wezma sie do pracy.
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-08-31, 17:05 3
facebook.com/LechKaczynski?fref=ts

Napisałem do Lecha na fb, ciekawe czy coś zdziała
Zgłoś
Avatar
wasik72 2013-08-31, 17:53
@up XD
Zgłoś
Avatar
kub45 2013-08-31, 18:01 1
Też wczoraj wysłałem i dostałem taką samą odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
baxovski 2013-08-31, 18:03
Jak dla mnie prosta sprawa
Skoro im na to pozwalają i nie robią sobie z tego nic to trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.
facebook.com/DestroyingHatePoland
To chyba na te chwilę najlepsze wyjście.
Sadole do boju !
Zgłoś
Avatar
szoszana 2013-08-31, 18:06 1
maciak napisał/a:

Jebana banda hipokrytów! JAk wy pierdolicie na ciapate gówno i ich obrażacie i łapiecie za to warny to wolność słowo, ajk ktoś pierdoli na Polske to wielka obraza majestatu.



tak,owszem napierdalam na ciapatych i mam wiele powodów by to robić,zaczynając od zabijania w imię boga, wojen rejigijnych etc...

A kim ty kurwa jesteś ,że Polaków do ciapatych porównujesz?!
Zgłoś
Avatar
Vadim 2013-08-31, 18:16 1
Leci lajk
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-08-31, 19:03 2
facebook.com/HateIzrael

Nie mogłem sie powstrzymać.

Z góry chciałbym się pożegnać chłopaki jakby mossad mi się wjebał na chate.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie