18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Nazhir 2022-10-14, 9:22
No to teraz jest robota dla miłośników puzzli, którzy uważają, że 10,000 elementów w układance to nieco za mało.
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2022-10-14, 9:36 1
Jaka uszkodzona? Nie można powiedzieć że jedna jest dobra?
Zgłoś
Avatar
lfff 2022-10-14, 10:24 3
a byłem prawie pewien, że te schody się pod nimi zarwą
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-10-14, 10:30 16
Zbili i mają po pensjach a czarnuch, rozbijający w sklepach szyby w celach rabunkowych lub dla zabawy nawet kary nie zapłaci bo nie ma z czego... Kiedy ten świat zachodni runie?
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-10-14, 11:58 1
NataliaW napisał/a:

Zbili i mają po pensjach a czarnuch, rozbijający w sklepach szyby w celach rabunkowych lub dla zabawy nawet kary nie zapłaci bo nie ma z czego... Kiedy ten świat zachodni runie?



Tak jest ponieważ pradziadkowie, prapradziadkowie ... zbierali bawełnę za darmo, żeby teraz makumba mógł robić zakupy za darmo. To tak zwane zakupy przedpłacone. Czego ty nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-10-14, 12:08
Okazało się to dla nich za trudne i zbyt skomplikowane.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2022-10-14, 13:15 1
jestem z branży, to żadne czary, zajebali tą szybą gdzieś indziej, a na filmie jak ją wnosili pękła od naprężeń

ps. to skrócony opis, ale nikomu nie chciało by się czytać całego, więc powinien wystarczyć ten co napisałem
Zgłoś
Avatar
Lukkwa 2022-10-14, 14:34 5
Marcinqqq napisał/a:

jestem z branży, to żadne czary, zajebali tą szybą gdzieś indziej, a na filmie jak ją wnosili pękła od naprężeń
ps. to skrócony opis, ale nikomu nie chciało by się czytać całego, więc powinien wystarczyć ten co napisałem



Zobacz jeszcze raz dokładnie film, potem przemyśl co widziałeś... Chyba, że Twój komentarz odnosi się do innego filmu. Ewidentnie uderzyli górną częścią o belkę, czy to coś co tam wystaje...
Zgłoś
Avatar
saves 2022-10-14, 21:34
Marcinqqq napisał/a:

jestem z branży, to żadne czary, zajebali tą szybą gdzieś indziej, a na filmie jak ją wnosili pękła od naprężeń
ps. to skrócony opis, ale nikomu nie chciało by się czytać całego, więc powinien wystarczyć ten co napisałem



Szkło hartowane pęka przy uderzeniu w krawedź. I oni to właśnie zrobili.
Zgłoś
Avatar
dbwa 2022-10-15, 0:08
Mieli wnieść jedno a wyszło wiele trzeba będzie zapłacić za nadwykonania
Zgłoś
Avatar
f3zby 2022-10-16, 3:55
tak calkiem sprawnie poszlo
Zgłoś