18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
S................4 2009-08-05, 12:00
2 anale jak się patrzy
Zgłoś
Avatar
KomeDiant 2009-08-05, 13:13
Ładne suczki
Zgłoś
Avatar
Kura 2009-08-05, 13:24
tzn. jedna ładna, drugiej prawie nie widać.
Może zaczyna się tak samo jak kończy huh?
Zgłoś
Avatar
Gondone 2009-08-05, 13:30
Krzysztof napisał/a:

Co robią córki swoich tatusiów w szkole:
Machają dupami.



hm, może jestem córką nie swojego tatusia

ale o co chodzi z tą guma na klamce
Zgłoś
Avatar
Romperek 2009-08-05, 14:03 19
Jak sobie wychowasz córkę na kurwę to tak będziesz miał, to jest bezstresowe wychowanie, a powinno być jak kiedyś wpierdol dostało się i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-08-05, 14:52 6
Romperek napisał/a:

Jak sobie wychowasz córkę na kurwę to tak będziesz miał, to jest bezstresowe wychowanie, a powinno być jak kiedyś wpierdol dostało się i po sprawie.



Jak widzę położna uderzyła Cię w główkę zamiast w pupę.
Zgłoś
Avatar
f5fae093 2009-08-05, 15:11 3
Dla mnie bezstresowe wychowanie to takie w którym rodzic się nie stresuje. Dziecko może a nawet powinno. Jak widzę niektóre rozpieszczone bachory którym na wszystko się pozwala to aż mnie skręca.
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-08-05, 17:08 1
W USA nie ma ogórków/bananów/wibratorów, że muszą to robić z jakimiś krótkimi "klamkami" od drzwi? oO

a co do bezstresowego wychowania to bezstresowe wychowanie w wykonaniu debili (jedna zasada "dziecko moze wszystko") to co innego niż prawdziwe bezstresowe wychowanie ;]
swoją drogą i tak jestem za klapsem;
Zgłoś
Avatar
erniii 2009-08-05, 17:41 1
raz by w dupe dostaly i poszly sie uczyc bez szemrania.
Zgłoś
Avatar
sowerofhate 2009-08-05, 22:07
erniii napisał/a:

raz by w dupe dostaly i poszly sie uczyc bez szemrania.



juz dostaly... teraz prosza o wiecej
Zgłoś
Avatar
k................1 2009-11-08, 20:32
Zgłoś
Avatar
misiu 2010-04-02, 22:13
Kura napisał/a:

tzn. jedna ładna, drugiej prawie nie widać.
Może zaczyna się tak samo jak kończy huh?


to to by była kobieta idealna : D
Zgłoś
Avatar
goldi07 2011-07-19, 3:13
Ja miałem beztroskie życie tzn. do 16 roku życia , późnie praktyki zarabianie na swoje potrzeby , moim zdaniem nie w biciu jest metoda tylko w odpowiednim wychowaniu i pokazaniu dzieciakowi co jest ważne a jak się odpowiednio ustawi psychike to dzieciak będzie wiedział jak się zachowywać, swoją drogą u mnie w mieście w szkole podstawowej dzieciak wysoko postawionego jegomościa z 3 klasie zwyzywał dyrektora , kilka razy go kopnoł , opluł a na koniec dyrektor złapach gówniarza i za ręke zaprowadził go do biura a ten mały skurwysyn do dyrektora , ty hujy czy ty nie wiesz kim jesteś jeszcze bedziesz mi płacił za pobicue ty stary skurwysynu , biedny dyrektor myślał że jak ma świadków naocznych to wygra niestety sąd dał wiare biednemu dzieciakowi i ukarał dyrektora mimo że dyrektor miał kilku świadków a małolat tylko rodzicó , no i jak gówniarz ma wyrosnąć na przyzwoitego człowieka jak od małego ma świadomość że mu wsztstko wolno , a teraz dzieciak na przerwach wyzywa nauczycieli bo wszyscy się boją że nie mają szans , ostatnio słyszałem że jeden z młodszych nauczycieli wpadł na pomysł i złożył się z innymi i dał kilka stów kilku wyrostką aby gówniarza ostro zlali , podobno ma połamania , i jak każda pozytywna historia i ta ma morał , nie wkurwiaj za bardzo belfrów bo może nasłać na ciebie zbirów i zanim wyjdziesz z podstawówki tzn. wyjedziesz na wózku odechce ci się robienia skórwysyństw .
Zgłoś