18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Autsajder 2024-01-09, 21:00
Kawala to pała
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-01-09, 21:10
Gówniak będzie miał nauczkę, fart że w momencie wy*jebania pokrywy w trakcie próby ucieczki staną na jej płaszczyźnie drugą stopą , raczej poważnych obrażeń nie doznał

Ta dziewczynka bardziej ucierpiała
Zgłoś
Avatar
Lexter 2024-01-09, 21:10 1
No pierwsza pomoc jak widać na wysokim poziomie
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-01-09, 21:10
MarS_80 napisał/a:

raczej poważnych obrażeń nie doznał



No nie wiem, stara go tak szybko pozbierała że srogi wpierdol bydzie hyhy
Zwłaszcza że w audi coś urwało
Zgłoś
Avatar
tadek899 2024-01-09, 21:12 24
kurwa 10 raz to oglądam żeby zrozumieć trajektorie lotu tego włazu i gówniaka
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-01-09, 21:31 1
psyhepl napisał/a:

No nie wiem, stara go tak szybko pozbierała że srogi wpierdol bydzie hyhy
Zwłaszcza że w audi coś urwało



młody spierdolił, madka wchodziła ze swoim kaszojadem.
Zgłoś
Avatar
ksero 2024-01-09, 22:35 1
psyhepl napisał/a:

No nie wiem, stara go tak szybko pozbierała że srogi wpierdol bydzie hyhy
Zwłaszcza że w audi coś urwało



Oglądnij raz jeszcze, ten mlody wstal i poszedl ze swoim kompanem jakby nigdy nic, matka wziela tylko swojego dzieciaka, a reszta stała jakby się nic nie stąło
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2024-01-09, 23:20 1
Za gówniaka wrzuciłem z kuzynami petardę do studni z wodą. Myśleliśmy, że zgasła. Nastawiliśmy tam łepetyny, a jak wyjebała to się wszyscy przewróciliśmy na plecy. Dzwięk się tam dziwnie skumulował. Dzieciaki z filmiku raczej nie wyszły z tego bez szfanku. Niby pobiegły dalej ale niekoniecznie daleko.

Ten drugi wygląda jakby po tym pierdolnięciu, aż zaczął iść do szkoły.
Zgłoś
Avatar
LordBolonko 2024-01-10, 0:04
Ale mi się ta akcja z wywalaniem studzienki podoba. Chyba sam spróbuję.
Da się jakoś poznać kiedy to pierdyknie bo przecież nie będę do każdej dziury iskry wrzucał. Zapach zgniłego jaja ma być? Tak?
Zgłoś
Avatar
1234dupa 2024-01-10, 0:21
ksero napisał/a:

Oglądnij raz jeszcze, ten mlody wstal i poszedl ze swoim kompanem jakby nigdy nic, matka wziela tylko swojego dzieciaka, a reszta stała jakby się nic nie stąło



Ja obejrzałem, myślę że za dużo ludzi pisze z błędami
Zgłoś
Avatar
rogala120 2024-01-10, 0:38
Jestem zawiedziony, liczyłem na przynajmniej dwumetrowy lot z telemarkiem na pobliskim samochodzie.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-01-10, 10:46
Kurwa aż chyba sam kiedyś spróbuję xd
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2024-01-10, 12:42
DziadMróz napisał/a:

Za gówniaka wrzuciłem z kuzynami petardę do studni z wodą. Myśleliśmy, że zgasła. Nastawiliśmy tam łepetyny, a jak wyj***ła to się wszyscy przewróciliśmy na plecy. Dzwięk się tam dziwnie skumulował. Dzieciaki z filmiku raczej nie wyszły z tego bez szfanku. Niby pobiegły dalej ale niekoniecznie daleko.
Ten drugi wygląda jakby po tym pie**olnięciu, aż zaczął iść do szkoły.



W tej sytuacji właz studzienki skutecznie ochronił przed falą uderzeniową. Fart życia małego skośnego kaszojada.
Dużo mocniej najpewniej oberwał kolega stojący obok.... Ciekawe czy coś jeszcze słyszy.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-01-10, 17:50
Na dźwięk gongu wyleciała hinduska baba, caps małego ciapaka i do gara pobiegła.
Zgłoś