18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-03-09, 18:13 3
Ta Michalina ma 2 rzeczy, których nie ma większość z Was- talent i odwagę.
Zgłoś
Avatar
króljulian 2011-03-09, 18:29
Gadacie, że to pedał, zbok itp a i tak jak go zatrudnią to będzie miał taką kasę, że ja pierdole.

Ale co jak co feelingu i głosu można mu pozazdrościć.
Zgłoś
Avatar
mefisto25 2011-03-09, 20:36
"Przyszedł już czas, nienawiść zniszczyć w sobie..." Tyle w ramach komentarza. Widzicie wokalistę, słyszycie piosenkę i twierdzicie, że jest zajebista... Wsłuchajcie się w słowa, bo nie wystarczy słyszeć, trzeba słuchać!
Zgłoś
Avatar
viscious 2011-03-09, 20:37 1
Ja pierdole idźcie w chuj napinacze, Stefan ma poprostu dlugie wlosy i kobieca urode. Nie znosze jebanych pedałów, ale on zachowuje sie normalnie, nie udaje jebanego macho, ktorym nie jest jak wiekszosc was zasranych kozaków tutaj ruchających panny z pikseli.
Zgłoś
Avatar
MaciatY 2011-03-09, 21:36
może i pedalisko ale głos ma zajebisty
Zgłoś
Avatar
sebek143 2011-03-09, 21:48
Nie rozumiem wszystkich ktorzy kurwa ogladaja te pojebane programy w telewizji. Starczy juz tych jebanych darmozjadow ktorzy chuj wielki robia a maja wiecej kasy niz normalny czlowiek ktory zapierdala zeby marna stowe dniowki zarobic no bez przesady kurwa
Zgłoś
Avatar
kordian1523 2011-03-09, 22:06 1
Niestety znam goscia z widzienia blondyna ktora tam go "podziwia'' to moja siostra pedalem nie jest ale laska z kutasem jak najbardziej
a to filmik z jego tworczosci glos ma skurwiel dobry..
Zgłoś
Avatar
TheKura 2011-03-09, 22:24
Nie śpiewa jakoś wybitnie. Nawet może być dla takiej publiki, co tam siedzi w programie. Gość odpierdala manianę do takiego utwory.. To jest piosenka rockowa, a koleś tańczy do niej jakiegoś kurwa kujawiaka!!
Zgłoś
Avatar
chicagopolice 2011-03-10, 8:09
Wypierdalać z sadistica z takim pedalstwem !!!!
Zgłoś
Avatar
Airwolf 2011-03-10, 8:43
Wygląda na transwestytę... Gdyby się tak umalował i wydepilował, to byście go ruchali i mieli zdziwko, jakby oznajmił że nazywa się Mietek.

No, a jakby trafił do więzienia to dopiero by się z nim zabawili... Spragnieni seksualnych doznań kryminaliści.
Zgłoś
Avatar
mpv 2011-03-10, 10:23
Czytając wasze komentarze dochodzę do wniosku, że to był zamierzony dobór utworu do wizerunku. Niezbyt trawie homo, mam w dupie jaka ma orientacje ten kolo, ale trzeba przyznać postawił sobie za cel pewien przekaz i go w pełni osiągnął.
Zgłoś
Avatar
szpakms 2011-03-10, 16:30
teraz sobie wyobrazcie ze mam tak samo na imie i na nazwisko jak ta poł emo dziewica.... nie wrzucajcie takiego gowna na sadola .. wystarczy mi egzystencja tak nedznego człowieka....
Zgłoś