18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
szymondt 2014-01-29, 23:13
Zajebista zajawka
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2014-01-29, 23:23 2
A gdzie mina i JEB ?
Zgłoś
Avatar
dubbeat 2014-01-29, 23:47 11
Mają zaskakująco dużo kończyn, jak na poszukiwaczy niewypałów
Zgłoś
Avatar
diablo5257 2014-01-30, 1:12
zajebista sprawa tak z wykrywaczem chodzić, sam bym chciał, ale jak ktoś ogarnia temat to wie że jak się nie ma swojej ziemi to żeby dostać pozwolenie od tych skurwysynów na to żeby pochodzić dla zdrowotności i se pokopać dla frajdy to trzeba tyle nazałatwiać że się kurwa odechciewa wszystkiego
pierdolone prawo
Zgłoś
Avatar
terroriste 2014-01-30, 1:27 3
10 letni staż z wykrywką Mase wspomnień i przygód ) Ale nie polecam wam.
Zgłoś
Avatar
Lu7yn 2014-01-30, 1:31 2
W Polsce to już wszytko jest tak przetrzepane że tylko łuski można z najść.
Zgłoś
Avatar
N527 2014-01-30, 1:48 1
Przypomniało mi się aż jak pracowałęm na wykopaliskach.

- Ej, kurwa coś jest!

Majster przylazł, popatrzył. palnął prętem.kilka razy... Dokręcił wąsa.

- A chuj, garnek kurwa jakiś.

No to jebłem desantem w szpadel... No.

No a to była czaszka, śpiącego komucha wykopalismy.
Zgłoś
Avatar
kolkapl 2014-01-30, 6:14 2
Zajawka spoko sam kopie od 8 lat, ale bagnet w dupę hienom cmentarnym które okradają i bezczeszczą zwłoki.
Zgłoś
Avatar
jurekNN 2014-01-30, 7:14 5
Gdzie leżą niemcy?
Pod Stalingradem

hłehłehłe
Zgłoś
Avatar
Avitus 2014-01-30, 8:48 2
U nas jest tak pojebane prawo że jeżeli coś znajdziesz to musisz oddać nie wspominam już o pozwoleniach itd. Czyli lepiej niech gnije w ziemi kawałek historii niż ktoś ma to sobie wziąć.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2014-01-30, 9:07
U ruskich pełno tego. Był kiedyś filmik jak cały czołg wyłowili z rzeki lub FW-109 znaleźli w lesie. Sporo szpejów z okresów II wojny znajdywali też "na chodzie" dawno temu wydziałem nagranie jak ruskie zrobili sobię mini bitwę na znaleźne karabiny.
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-01-30, 9:09
no zajebista zajawka znaleźć 30 kg niewybuch,ich se palnij w głowe....pozdro
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2014-01-30, 9:31
dobrze szukać stanowisk artyleryjskich bo mosiądz drogi a jak nie na złom to jakimś napaleńcom sprzedawać
dziubać w ziemi jak dziubać ale znajdziesz kawałek zbroi husarskiej to jesteś bandytą, za broń amunicje oj niby pistolet nic nie zrobi naboje też a prawo daje 8 lat pozbawienia wolności
ps na chój pozwolenia skoro nawet na twoim "co w ziemi to państwa"
ps2 u nas przeorane są fanatyczne miejsca jak Mokra etc wystarczy poczytać o regionach nie wiem babci czy coś i znajdzie się zawsze coś ciekawego
Zgłoś
Avatar
marian39 2014-01-30, 10:32
Spoko sprawa, mnie zawsze interesował temat IIWW. Swojego czasu nawet mi się zdarzyło śmigać po lasach i szukać tego i owego, ale skończyłem swoją przygodę po tym jak wykrywka wypipała mi jakiś przedmiot i próbując go odkopać niechcący go mocniej uderzyłem i ukruszyłem w znacznym stopniu, następnie po wydobyciu tego czegoś co okazało się granatem stwierdziłem, że mi już wystarczy. Potem miałem jeszcze jedno podejście i znów znalazłem granat tyle że pełny, nie uszkodzony. Tak patrząc z perspektywy czasu to ja się ciesze że jeszcze cały przed kompem siedzieć mogę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie