18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Farciarz jakich mało
l................5 • 2014-01-30, 11:49
Ten rosyjski żołnierz może mówić, że ma zajebiste szczęście. Podczas konfliktu Rosyjsko - Gruzińskiego w Osetii, Gruzini zaatakowali jego posterunek z użyciem granatników, karabinów maszynowych i czołgów.

Chłopak oberwał najprawdopodobniej pociskiem kalibru 5.45 wystrzelonym z kałacha, pocisk przebił szyję (1 i 2) i lecąc dalej rozszarpał kawałek torsu (3) i poleciał w pizdu.





Co jak co, ale typ będzie miał niezłą bajerkę podczas rwania dup lub przy spotkaniach z kumplami przy browcu. Skurwiel w czepku urodzony. Kurwa mać, myślę każdy sadol marzy by mieć taką zajebistą pamiątkę z ostrą historią w tle.

Jak za mocne to na harda rana wygląda ciut jak pizda, ale blizna pewnie już nie
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-01-30, 16:47 2
ruscy od 1974 roku nie uzywają w pierwszej linii 7,62x39 czyli od wprowadzenia AK-74. a z pierwszym modelem kałacha jest tak wg porządku: AK, AKS, AKM, AKMS. Do tego jeszcze mamy rkm RPK. Wprowadzony do uzbrojenia w 1949 roku więc jakim kurwa cudem tam ma być cyferka 47? Owszem w 1947 Kałasznikow przedstawił swój prototyp karabinka, ale była to zupełnie inna broń, inny wygląd i odrzucona przez decydentów. W dodatku strzelał amunicją 7,62x41 wz. 43
Zgłoś
Avatar
Gus 2014-01-30, 19:47
Cytat:

AK47 jest to dopuszczalna potoczna nazwa, nie rozumiem twojego bólu dupy, nie każdy tutaj interesuje się militariami i jest taki oświecony jak ty.
Proszę, nie dziękuj



Buahahahahahahahahahahahahahaha

1) Nie jest ani dopuszczalna ani potoczna, jest nieprawidłowa
2) udław się
3) dobra robota hipokryto
4) to sie uczcie, przekazujemy wam swoją wiedzę
5) jeżeli nie masz cienia wiedzy na temat, na który się wypowiadasz....NIE WYPOWIADAJ SIĘ WOGÓLE

PS :

Zaprezentuję wam Waszą hipokryzję sadolowe pseudo-trolle

(tak bongmanowi też wytknę)

Cytat:

Ale mnie wk***ia słowo bukować. Do k***y nędzy, j***ne zakompleksione p*zdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie ch*jowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do ch*ja budynia słów angielskich!



Jarzycie, gargulce intelektualne, o co chodzi ?

Żeby jeszcze dopierdolić oliwy do ognia -
Cytat:

AK47 jest to dopuszczalna potoczna nazwa



Tak samo jak polskie obozy zagłady ?
Zgłoś
Avatar
Chudy_lis 2014-01-30, 20:27 1
Gus napisał/a:



Buahahahahahahahahahahahahahaha

1) Nie jest ani dopuszczalna ani potoczna, jest nieprawidłowa
2) udław się
3) dobra robota hipokryto
4) to sie uczcie, przekazujemy wam swoją wiedzę
5) jeżeli nie masz cienia wiedzy na temat, na który się wypowiadasz....NIE WYPOWIADAJ SIĘ WOGÓLE

PS :

Zaprezentuję wam Waszą hipokryzję sadolowe pseudo-trolle

(tak bongmanowi też wytknę)

Jarzycie, gargulce intelektualne, o co chodzi ?

Żeby jeszcze dopierdolić oliwy do ognia -

Tak samo jak polskie obozy zagłady ?



Ja tam żadnym ekspertem od broni nie jestem ale...

jeżeli 7,62-мм пистолет-пулемет Г.С.Шпагина обр. 1941 г. nazywa się PPSz-41

i jeżeli 7,62-мм пистолет-пулемет Судаева обр. 1943 г. nazywa się PPS-43

to czy 7,62-мм автомат Калашникова образца 1947 г. nie można nazywać AK-47?

Pewnie nazwa AK-47 jest błędem terminologicznym ponieważ rozkaz dowództwa armii radzieckiej, o przyjęciu karabinu do uzbrojenia, oficjalnie odrzucił jakiekolwiek oznaczenia rocznikowe, natomiast warto zerknąć na rozkaz Ministra Uzbrojenia ZSRR z 21 stycznia 1948, w którym nakazuje on m.in. dyrektorowi fabryki nr 524 towarzyszowi Fominowi, wytworzyć do 1 lipca 1948 1,5 tysiąca karabinków "AK-47" (źródło: Muzeum Kałasznikowa w Iżewsku).

A z tym, że nazwa AK-47 nie jest potoczna - po prostu pierdolisz.

Traktujesz temat zbyt serio, przez co błądzisz w stronę śmieszności.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Gus 2014-01-31, 11:33
Cytat:

A z tym, że nazwa AK-47 nie jest potoczna - po prostu pie**olisz.



Nope, nadal w błędzie. Tak wygląda AK z 1947 (prototyp, drugi model)
world.guns.ru/userfiles/images/assault/as01/ak47_3.jpg

...a tak wygląda produkcyjny AK ('49-'51)
world.guns.ru/userfiles/images/assault/as01/ak49.jpg

Cytat:

Traktujesz temat zbyt serio, przez co błądzisz w stronę śmieszności.



Ok, zacytuję to jak będziesz dupkę spinał o błędy językowe, anglicyzmy czy coś podobnego.

Cytat:

natomiast warto zerknąć na rozkaz Ministra Uzbrojenia ZSRR z 21 stycznia 1948



Bardzo mnie to cieszy, że ktoś to zna. Nikt nie powiedział, że radzieccy decydenci sąnie omylni, jednak jest to (jak pamiętam) jedyne nawiązane do felernej "47ki".

I przy okazji. Rzucanie "ejkej fortyseven" na lewo i prawo na cokolwiek przypominające pukawkę z systemu AK, jest takim samym zwieśniaczeniem jak anglicyzmy we współczesnej polszczyźnie (czy pisanie sVd czy PPSh...brrrr).

Dzięki za troskę i odwzajemniam pozdrowienia.
Zgłoś