18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
Farciarz jakich mało
l................5 • 2014-01-30, 11:49
Ten rosyjski żołnierz może mówić, że ma zajebiste szczęście. Podczas konfliktu Rosyjsko - Gruzińskiego w Osetii, Gruzini zaatakowali jego posterunek z użyciem granatników, karabinów maszynowych i czołgów.

Chłopak oberwał najprawdopodobniej pociskiem kalibru 5.45 wystrzelonym z kałacha, pocisk przebił szyję (1 i 2) i lecąc dalej rozszarpał kawałek torsu (3) i poleciał w pizdu.





Co jak co, ale typ będzie miał niezłą bajerkę podczas rwania dup lub przy spotkaniach z kumplami przy browcu. Skurwiel w czepku urodzony. Kurwa mać, myślę każdy sadol marzy by mieć taką zajebistą pamiątkę z ostrą historią w tle.

Jak za mocne to na harda rana wygląda ciut jak pizda, ale blizna pewnie już nie
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2014-01-30, 11:51 2
O jebany, taki tatuaż za darmo !
Zgłoś
Avatar
J................k 2014-01-30, 11:55
Cytat:

Jak za mocne to na harda



Racja, dawać to na harda ! przecież jesteśmy na sadisticu !
A tak poza tym, to wstawka zajebista
Zgłoś
Avatar
ZmienNazwe 2014-01-30, 11:58 11
dobra blizna bedzie
Zgłoś
Avatar
Gus 2014-01-30, 12:00 4
Cytat:

Chłopak oberwał najprawdopodobniej z AK47, pocisk przebił szyję (1 i 2) i lecąc dalej rozszarpał kawałek torsu (3) i poleciał w p*zdu.



Nie istnieje coś takiego jak "AK47" do kurwy nędzy ! W ZSRR był po prostu AK a u nas pmAK, ile można to tłuc ! Nawet "partyzancii" z Osetii nie używają stareńkiego AK (chociaż mam gdzies na dysku fotę czeczeńców z "Wostoku" z takim zabytkiem pozując do zdjęcia).

Gdyby to był 7.62x39 wz.43 gościu by nie pozował do foty...a już na pewno nie o własnych siłach. Z tego co pamiętam trafiony był standardowym na tamten region 5.45x39m 7N6.
Zgłoś
Avatar
l................5 2014-01-30, 12:05 3
Gus napisał/a:



Nie istnieje coś takiego jak "AK47" do kurwy nędzy ! W ZSRR był po prostu AK a u nas pmAK, ile można to tłuc ! Nawet "partyzancii" z Osetii nie używają stareńkiego AK (chociaż mam gdzies na dysku fotę czeczeńców z "Wostoku" z takim zabytkiem pozując do zdjęcia).

Gdyby to był 7.62x39 wz.43 gościu by nie pozował do foty...a już na pewno nie o własnych siłach. Z tego co pamiętam trafiony był standardowym na tamten region 5.45x39m 7N6.



Obstawiam, że dostał z 5.45 wystrzelonego z karabinu typu AK47, przecież wiadomo, że typów kałacha jest od chuja... nie będę się rozpisywał nad technicznymi pierdółkami bo to nie jest clou tego tematu, a jest nim ta jebutna szrama i zajebisty fart młodego soldata.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2014-01-30, 12:08 4
Faktycznie, zajebista ta pamiątka

Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-01-30, 12:09 11
Gus napisał/a:



Nie istnieje coś takiego jak "AK47" do kurwy nędzy ! W ZSRR był po prostu AK a u nas pmAK, ile można to tłuc ! Nawet "partyzancii" z Osetii nie używają stareńkiego AK (chociaż mam gdzies na dysku fotę czeczeńców z "Wostoku" z takim zabytkiem pozując do zdjęcia).

Gdyby to był 7.62x39 wz.43 gościu by nie pozował do foty...a już na pewno nie o własnych siłach. Z tego co pamiętam trafiony był standardowym na tamten region 5.45x39m 7N6.



nie stresuj się tak AK47 to potoczna nazwa kałacha jak ktoś się nie zna albo jest ignorantem to tak mówi. Ja używałem kbk AKms ZSW JW 1460 Orzysz
5,45 × 39 mm – radziecki nabój pośredni, następca naboju 7,62 x 39 mm wz. 43
5,45 × 39 mm W momencie trafienia ołowiana koszulka przesuwa się do przodu. powoduje przesunięcie środka ciężkości pocisku. W efekcie pocisk zaczyna koziołkować i znaczną część drogi pokonuje bokiem. Koziołkowanie pocisku w ranie jest typowe dla większości pocisków o wydłużonym kształcie, ale dzięki budowie pocisku 5,45 mm proces ten zaczyna się zaledwie po przebyciu 7-10 cm ( w przypadku naboju wz. 43 pocisk zaczyna koziołkować po przebyciu 25 cm), w rezultacie czego powoduje on znacznie groźniejsze obrażenie niż pocisk 7,62 mm wz. 43
Zgłoś
Avatar
kamil19951 2014-01-30, 12:12 3
Dobrze, ze podpisales. Myslalem ze to malinki.
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-01-30, 12:12 2
Jaasne, niewyżyci koledzy mu wycięli sztuczną pizdę na klacie żeby mieć w co wsadzać, a on teraz zgrywa bohatera.
Zgłoś
Avatar
Gus 2014-01-30, 12:14 4
Eh...ja pierdole.

a) NIE ISTNIEJE, powtarzam NIE-ISTNIEJE coś takiego jak "AK47", tylko hamburgery dorobiły bzdurną cyferkę.

-w PRL był to początkowo pmK/KS
-w NRD był to mpiK/KS
-W ZSRR był to AK/AKS, etc ,etc.

b)
Cytat:

Obstawiam, że dostał z 5.54



Ehehe. Bracie w niedoli, polecam zacząć od pogłębiania elementarnej wiedzy, bo aż uśmiech zagościł na mej twarzy.

c)
Cytat:

przecież wiadomo, że typów kałacha jest od ch*ja...



Nie licząc cywilnych (tak, patrze na ciebie Ameryko północna po Clintonowym banie) to wcale ich nie jest dużo.

Cytat:

nie będę się rozpisywał nad technicznymi pierdółkami bo to nie jest clou tego tematu.



Nie będziesz się rozpisywał z braku wiedzy...i to się chwali Niestety jest to clou tematu bo rana jest ciekawa, a jej analiza przez sadolowych milfagów może mieć ciekawe efekty.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-01-30, 12:16 6
Ruski genderowiec... Teraz będzie szpanował pizdą na klacie!
Zgłoś
Avatar
MauełuszTe 2014-01-30, 13:14 1
dobra, znawcom broni dziękujemy
Zgłoś
Avatar
6gexidge 2014-01-30, 13:17
Dopisana historyjka.. pewnie ma doświadczenia jak ten pan



Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-01-30, 13:17 17
experty jebane...
on dostał z czołgu w klate kurwa a nie z kałacha
kaliber 27158,7
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie